افزایش لایک از ربات یا برنامه؟
افزایش لایک از ربات یا برنامه؟

شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که به دنبال افزایش لایک با استفاده از یک روش خاص هستید. اما نمی دانم از چه روشی برای این کار استفاده کنید.

کاربران معمولی اینستاگرام زمانی که می‌خواهند لایک داشته باشند سریعاً به سراغ انواع برنامه‌ها و یا ربات‌های مختلف می‌روند تا با کمک گرفتن از آن، میزان تاثیر لایک پست‌های خود را افزایش دهند.

برای این منظور ربات ها و برنامه های متنوعی وارد بازار شده اند و برنامه نویسان زیادی در این حوزه فعالیت دارند و هر کدام از آنها بسته به علم و تخصص خود برنامه هایی را در اختیار کاربران قرار داده اند.

اما نمی توانم به هر برنامه ای که برای این منظور طراحی شود اعتماد کرد. اگر می‌توان با یکی از بهترین و معتبرترین برنامه‌های موجود در این زمینه آشنا شد، توصیه می‌کنیم که با ما همراه بوده و مطالب نوشته شده در بخش‌های زیر را مطالعه کنید.

در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در سر تا سر دنیا اینستاگرام می باشد. در واقع اینستاگرام دارای بیش از 35 میلیون کاربر فعال می باشد.

اینستاگرام نویی شبکه اجتماعی تصویر می باشد. اما معنی این جمله چیست؟ یعنی این که در اینستاگرام زمانی که محصولی تولید می کند را در ابتدا عکس از آن تهیه کنید و به اشتراک بگذارید.

اما می توان چند جمله کوتاه هم در مورد محصول به عنوان کپشن یادداشت کرد. اگر پستی را در اینستاگرام اشتراک گذاری میکنید، نیاز دارید که پست لایک بیشتر از طرف کاربر دریافت کند.

اما خوب می بینید که خیر این کار عملی نشد. در این صورت به فکر راهکارهایی هستید که افزایش لایک داشته باشید.

داشتن لایک زیاد در اینستاگرام بسیار مهم است و برای موفقیت در اینستاگرام نقش بسیار مهمی دارد. چرا که بخشی با عنوان اکسپلور در اینستاگرام وجود دارد و تنها پست هایی به این بخش راه پیدا می کنند که لایک بیشتر داشته باشند.

این قسمت اکسپلور اینستاگرام بسیار مهم است و آرزوی هر پیج کاری رفتن به این قسمت می باشد.

وقتی پستی به اکسپلور وارد می‌شود می‌تواند برای این که فالوورهای خود را پیج کند، میلیون‌ها نفر دیگر هم می‌شوند این پست را ببینند و لایک کنند. هر چند که فالوور آن پیج نباشند.

پس داشتن لایک زیاد در اینستاگرام نقش والایی دارد و در بخش زیر شما را با روش های افزایش لایک آشنا می کنیم.

برنامه جم فالوور
برنامه جم فالوور

جم فالوور یکی از بهترین برنامه افزایش لایک اینستاگرام می باشد که به این دلیل کاربران بیشتر دارد. در این بخش می توان به چند مورد از مزیت و کاربردهای برنامه جم فالوور اشاره کرد.

این برنامه توسط بهترین برنامه نویسان طراحی و ارائه شده است و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. پس هیچ اهمیتی در مورد کیفیت این برنامه نداشته باشید و با خیال راحت استفاده کنید.

در واقع جم فالوور یکی از به روز ترین برنامه های افزایش لایک و همچنین کامنت ایرانی می باشد. افرادی که می توانند تعداد لایک و کامنت های خود را به صورت رایگان افزایش دهند از امکانات برنامه جم فالوور استفاده کنند.

از جذاب ترین امکاناتی که برنامه جم فالوور دارد این است که می توانید فالوور را نیز جذب کنید. حتی امکان فالو کردن خودکار با استفاده از این برنامه ممکن است باشد.

شاید خیلی از کاربران اینستاگرام نیازی به جذب لایک نداشته باشند اما در عوض بخواهند که میزان بازدید از آن افزایش یابد و از این طریق تبلیغات انجام دهند و درآمد کسب کنند.

باز هم در این صورت پیشنهاد ما از برنامه جم فالوور خواهد بود. چراکه جم فالوور این امکان را به شما می دهد که افزایش بازدید استوری داشته باشید.

جم فالوور دارای دو زبان انگلیسی و فارسی می باشد و کاربران با زبان های مختلف می توانند از آن استفاده کنند.

در صورتی که می خواهید برای سایر کاربران اینستاگرام هم از طریق جم فالوور لایک و یا کامنت و یا… سفارش دهید این کار را انجام دهید.

این در حالی است که چندین برنامه دارد لایک بگیر اینستاگرام تنها برای یک پیج خدمات ارائه دهنده می دهد. اما جم فالوور چنین نیست.

شاید خیلی از کاربران اینستاگرام می‌خواهند که تعداد فالوور بیشتر دریافت کنند، اما نمی‌توانند پست‌ها و محتویات داخل پیج خود را به دیگران و غریبه‌ها نشان دهند. در این صورت جم فالوور بهترین گزینه می باشد.

جم فالوور این ویژگی جذاب را نیز دارد که فالوور مخفی داشته باشد. یعنی یک کاربر در فالوورهای شما باشد اما نمی تواند محتویات داخل پیجتان را مشاهده کند. می توان گفت که از جمله بهترین امکانات این برنامه، این قابلیت است.

علاوه بر همه موارد گفته شده در بخش های دیگر، شما قادر هستید انواع اکانت های مختلف خود را با استفاده از جم فالوور مدیریت و اداره کنید و هر کدام را از آن لایک و کامنت و فالوور بدون هر گونه محدودیت دریافت کنید.

اینستاگرام از جمله برنامه هایی باشد که امکان دانلود عکس و یا فیلم را در اختیار کاربران قرار دهد. به این دلیل کاربران همیشه دنبال راه حل هایی برای این کار هستند.

با استفاده از جم فالوور می توانید انواع عکس های وفیلم های مختلف را با کیفیت و وضوح بسیار بالا دانلود کنید و در گالری خود ذخیره کنید.

برنامه نویسان این برنامه را به گونه ای طراحی کرده است که کار را با آن بسیار ساده و آسان می کند و هر فرد با تحصیلات زیاد و یا کم می تواند از جم فالوور به راحتی استفاده کند.

اگر شما هم به دنبال برنامه ای برای افزایش لایک هستید جم فالوور می توانید بهترین گزینه برایتان باشد

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!