چگونه بدون داشتن مهارت برنامه نویسی سایت وردپرسی ام را بهینه کنم؟

مقدمه:

با توسعه مناسب و طراحی آنلاین و مخاطب مخاطب و بهینه سازی سایت بسیار پیدا کرده و رقابت برای افزایش کارایی و ایجاد تجربه برای مخاطبان است. اینجاست که باید از مندی و رفتار مشتری برای ما مهم باشد که دوی دیگر پیدا کند. از طرفی دیگر با توجه به شرایط نامطلوب اینترنتی در کشور کسب و کارها از دست دادن مشتری را در فضای سوشال بالای سر خود احساس می کنم برای حل این مشکل بهترین راه حل این است که خیال شما را از داشتن مشتری و ایجاد ارتباط مستمر با او. راحت کند. اکثر صاحب نظران در این حوزه داشتن وب سایتی است که نیاز مشتری را پاسخ دهد و با ابزارهای ترکینگ رفتار را بررسی کند و آن را برای توسعه رضایتمندی پیشنهاد و افزایش فروش مد نظر قرار دهد.

پرکاربردترین و در عین حال یکی از راحت ترین CMS ها برای داشتن وب سایت و مدیریت آن وردپرس است .به دلیل امکان بهینه سازی توسط برنامه نویسان مزایای زیاد و در عین حال ارزان قیمت در اختیار شما قرار می دهد.

مواردی که در مورد وردپرس می توانم به عنوان مزیت از آن نام برد:

· همه گیر بودن

فراگیر بودن هر چیزی می تواند مزیت ایجاد کند زیرا شرایط استفاده و امکانات جانبی برای شما به همراه می آورد در 43% از فضای وب، از وردپرس استفاده می شود، از وبلاگ های سرگرمی تا بزرگترین سایت های خبری آنلاین.

· طراحی های
قابل سفارش سازی

· مطابق بهینه سازی
برای موتورهای جستجو

· سایت های موبایل
واکنشگرا

· کارایی

· امنیت
بالا

· مديريت رسانه
قدرتمند

· ساده و
قابل دسترسی

· وفور افزونه ها برای حل مشکلات شما

وردپرس با بیش از 55,000 افزونه به شما کمک خواهد کرد

برای آشنایی بیشتر با امکانات وردپرس به سایت https://fa.wordpress.org/ مراجعه کنید.

مطالب بالا مقدمه ای بود برای معرفی افزونه WP-Rocket بهتر است برای معرفی گشتی در گوگل بزنیم:

WP-Rocket
WP-Rocket

WP Rocket چه کاری انجام می دهد؟

WP Rocket است یک افزونه کش ممتاز برای وردپرس. کارشناسان وردپرس آن را به عنوان قدرتمندترین ابزار کش می شناسند. به لطف طیف گسترده ای از گزینه ها و ویژگی های بهینه سازی خودکار، می توان آن را به راحتی توسط کاربران باتجربه وردپرس و همچنین مبتدیان استفاده کرد.

چه کار می کند؟

یک افزونه کش ممتاز برای وردپرس است. ابزار وردپرس آن را به عنوان قدرتمندترین ابزار کش می شناسند. به لطف متفاوت از گزینه ها و ویژگی های بهینه سازی خودکار، کاربران با تجربه وردپرس و همچنین مبتدیان به راحتی از آن استفاده می کنند.

· افزونه کش چیست؟

کاری که یک افزونه انجام می دهد این است که نسخه یک ثابت از صفحه وب شما ایجاد می کند که به بازدیدکنندگان ارائه می شود. این معناست که وقتی بازدیدکننده برای مشاهده مجدد سایت شما باز می شود، نسخه کشیده شده را مشاهده خواهید کرد. من این قیاس را از دیکشنری Sideways دوست دارم: مثل یخچال شماست.

این روش باعث می شود درخواست از سایت شما و انتقال اطلاعات از آن کاهش پیدا کند و منابع سرور و سایت صرف کارهای دیپری شود و در نتیجه سرعت لود سایت را بیشتر خواهد کرد.

آیا WP Rocket رایگان است؟

هیچ نسخه آزمایشی یا رایگانی از افزونه وجود ندارد، اما توسعه دهندگان 14 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهند. یکی از دلایلی که ما افزونه WP Rocket را بسیار دوست داریم، رابط کاربری ساده و راه اندازی سریع آن است

آیا WP Rocket رایگان است؟

هیچ نسخه آزمایشی رایگان یا رایگان از این توسعه وجود ندارد، اما ارائه دهندگان 14 روز ضمانت بازگشت پول را می دهد. یکی از امکاناتی که ما افزونه WP Rocket را بسیار دوست داریم، رابط کاربری ساده و سریع آن را داریم

آیا WP Rocket ارزش پول را دارد؟

حالا شایان ذکر است که WP Rocket یک افزونه عالی است و قطعاً مورد علاقه ما و افزونه ذخیره سازی است که به مشتریان خود توصیه می کنیم.. با این حال، گزینه های رایگان خوبی نیز وجود دارد، و اگر بودجه کمی دارید، یک جایگزین رایگان مانند WP Fastest Cache انتخاب مناسبی است.

آیا WP Rocket ارزش پول را دارد؟

اکنون شایان ذکر شده است که WP Rocket یک افزونه عالی است و قطعاً پلاگین مورد علاقه ما و ذخیره سازی است که به شما توصیه می شود. با این حال، گزینه‌های رایگان خوبی نیز وجود دارد، و اگر بودجه کمی دارید، یک جایگزین رایگان مانند WP Fastest Cache مناسب است.

چقدر طول می کشد تا WP Rocket کار کند؟

سایت شما به محض نصب و فعال سازی افزونه از WP Rocket بهره مند می شود. سردردهای پیکربندی را فراموش کنید: راه اندازی طول می کشد 3 دقیقه صاف تا با چند کلیک وب سایت سریع تری به شما ارائه دهد. نیازی نیست که یک متخصص فناوری باشید یا کد را لمس کنید، پیکربندی پیش فرض فوراً جادوی خود را انجام می دهد.

چقدر طول می کشد تا WP Rocket کار کند؟

سایت شما به محض نصب و توسعه افزونه از WP Rocket بهره مند می شود. سردردهای پیکربندی را فراموش کنید: راه اندازی 3 دقیقه طول می کشد تا وب سایت سریع تری را در چند کلیک به شما ارائه دهد. نیازی نیست که یک متخصص فناوری باشید یا کد را لمس کنید، پیکربندی پیش فرض فوراً جادوی خود را انجام دهد.

برای آشنایی با پیکربندی این افزونه می توانید از آموزش آن در سایت

https://mihanwp.com/wp-rocket-tuts/

استفاده کنید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!