اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که به فکر کسب برنامه نویسی درآمدی هستید حتماً این مقاله را بخوانید، چرا که قصد داریم ترفندهای جذابی را برای دستیابی به درآمدهای حرفه ای از برنامه نویسی با شما در میان بگذاریم.

قبل از این که به اصل مطلب برویم برای روشن تر شدن موضوع در درجه اول به این سوال پاسخ دهید که آیا تصمیمی برای توسعه مهارت های برنامه نویسی خود دارید یا نه؟

ممکن است که قبلاً برای این موضوع وقت و زمان کافی گذاشته شود، اما هنوز به نحو مطلوبی از آن استفاده نمی شود، اگر چنین باشد باید به شما بگوییم که چه زمانی از مهارت هایتان به بهترین و جذاب ترین روش ها می توان استفاده کرد. .

نکاتی در ادامه برایتان توضیح می‌دهید، تمام روش‌هایی هستند که از شما یک برنامه نویس برون مرزی با درآمد دلاری می‌سازید، بدون این که نیاز به خانه و شهر خود تکان بخورید.

پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید:

کارهای فریلنسری گاها خسته کننده هستند، ممکن است پیشنهادات خوبی از کارفرمایان دریافت کنید یا این که حجم کارها بسیار زیاد باشد و زمان بر باشد اما اگر همیشه آنلاین می توانید پیشنهادات بهتری را جذب کنید.

فریلنسرهای آنلاین مانند یک مرکز خدمات دهی ۲۴ ساعت هستند که طبیعتا مخاطبان بیشتری خواهند داشت.

پس شما هم با پاسخگویی به موقع و سریع در پلتفرم ها و شبکه های اجتماعی مختلف ثابت کنید که یک فریلنسر آنلاین هستید و هیچ فرصت طلایی را از دست نمی دهید.

برای این کار نیازی نیست که همیشه به جای کار کردن در این فضاها حضور داشته باشید، با روشن کردن نوتیفیکیشن های هر برنامه ای می توانید بهترین پاسخگویی را در کمترین زمان ممکن داشته باشید.

درست است که شما به عنوان یک برنامه نویسی بسیار زیاد برای حضور در شبکه های اجتماعی اجتماعی، اما برای کسب درآمد کسب درآمد لازم است که ساعتی از برنامه های روزانه تان را با ارتباط گرفتن با سایر برنامه های نویسان و شرکت ها و مجموعه های خارج از کشور انجام دهید. از کشور معطوف کنید.

تنها در این صورت است که می توانید شانس خود را برای جذب موقعیت های شغلی در خارج از کشور و کسب درآمد از برنامه نویسی بالا ببرید.

چه بپذیرید و چه نه، این یک واقعیت است! شما برای تقویت ارتباطات خارجی خود و کسب درآمد درآمدی از برنامه نویسی بدون چون و چرا به تسلط در زبان انگلیسی نیاز دارید.

درست است که همه برنامه نویسان بایستی آشنایی با این زبان را داشته باشند اما هدف شما مثل گسترش دایره ی ارتباطتان را هم دنبال می کنید نیازمند آمادگی بیشتر زبان در انگلیسی هستید.

رویدادهایی مانند مسابقات، همایش ها، دوره های آموزشی و … می توانید به مجموعه ای بزرگ از برنامه های نویسان داخلی و خارجی و همچنین شرکت ها و مجموعه های معتبر در این حوزه معرفی کنید.

بنابراین می توانم خود را با توانایی های خود به چالش بکشید و همچنین شایسته و مناسب را معرفی کنید تا سایرین را با سطح و توانایی های خود آشنا سازید.

در دنیای دیجیتالی امروز که آموزش های آنلاین جایگاه ویژه ای برای کاربران فضای مجازی پیدا کرده است، تولید محتوای آموزشی و انتشار آن می تواند نقش بسزایی در معرفی هر چه بهتر شما داشته باشد.

شما می توانید در هر حوزه ای که از مهارت کافی قابل استفاده است، آموزشی تولید کنید و با انتشار آن در پلتفرم های مشابه یوتیوب هم کسب درآمد کنید و هم خودتان را به مجموعه ای عظیم از مخاطبان خارج از کشور معرفی کنید.

قالب های با کیفیت، کاربردی و جذابی که برای وب سایت ها تهیه می کنند همیشه مشتریان خود را در سرتاسر جهان دارند.

شما هم می توانید با ساخت بهترین قالب های وب سایت، آن را در وب سایت های مختلف به فروش برسانید.

شاید برایتان دانستن این نکته هم جذاب باشد که قیمت معمولی قالب های وب سایت از ۱۰۰۰ دلار تا ۱ میلیون دلار در نوسان است.

برخی از وب سایت هایی که می توانید قالب وب سایت را در آن به فروش برسانید و درآمد دلاری کسب کنید عبارتند از:

  • جنگل تم
  • قالبی
  • BuyStockDesign
  • هیولا الگو

کسب درآمد دلاری از حرفه برنامه نویسی یکی از اتفاقاتیست که از برنامه نویسان، این روزها در سرتاسر جهان در حال تجربه ی آن هستند.

برای کسب درآمدهای دلاری در برنامه نویسی، فرقی نمی کند که شما در ایران زندگی می کنید یا انگلیس، فقط کافیست با استفاده از توانمندی های خود بتوانید مهارت هایتان را به جامعه بزرگی از مخاطبین معرفی کرده و موقعیت های شغلی مناسبی را برای خودتان پیدا کنید. کنید.

داشتن تفکر تحلیلی، استفاده از فرصت های طلایی و شناخت هرچه حرفه ای بهتر از برنامه نویسی در سرتاسر دنیا، عواملی هستند که شما را در این مسیر یاری کرده و به درآمد مورد نظرتان می پردازد.