سرویس آوای پیشواز که بسیار پرطرفدار و محبوب می باشد، نشان دهنده توجه اپراتورها سلایق مختلف مشترکین بوده و خدمت می کند که این فرصت را می دهد تا به افرادی که با او تماس می گیرند، در زمان انتظار به جای شنیدن صدای بوق باشد. ، آهنگ دلخواه خود را می دهد.

با توجه به این که همه سیم کارت های مشترک سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری همه ی اپراتورهای فعال در کشور با هر مدل گوشی انجام می دهند، امکان فعال سازی این سرویس را دارند، این سرویس بدون استفاده از پرکاربردترین و مفیدترین سرویس ها در بین کاربران است. تبدیل شده است. در این بین همراه اول نیز با بهره مندی از امتیازی از آهنگ ها، تلاش کرده است تا تنوع بی نظیری از سلیقه ها راضی و خرسند ایجاد کند.

بنابراین اگر شما هم مشترکین اپراتور همراه اول بوده اید و می خواهید انتظار تماس را برای مخاطبین خود خاص و دلنشین بسازید، فقط کافی است تا ما را همراهی کنید و از نحوه فعالیت این سرویس آگاهی پیدا کنید:

همراه اول به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور فعال در کشور، سرویس فعال سازی آوای پیشواز با آهنگ دلخواه را کاملا مطابق با سلیقه و نیاز مشترکین سیم کارت های دائمی و مجاز خود قرار داده و کاربران این اپراتور می توانند به آهنگ نیاز و سلیقه خود بسته شوند. دلخواه خود را با یکی از روش های زیر فعال کرده و از آن لذت ببرند:

در این روش مشترکین سیم کارت های دائمی و معتبر همراه اول می کد آهنگ دلخواه خود را به سر شماره 8989 پیامک کنند تا آهنگ پیشواز مورد نظرشان فعال شود. مشترکین می با ارسال عدد 5 به همین شماره، آوای پیشواز دلخواه خود را حذف کرد و این سرویس را غیر فعال سازند.

مشترکین همراه اول برای تغییر آهنگ، تنها کافی است کد آوای جدید را به شماره 8989 ارسال کنید.

برای استفاده از این روش، استفاده مشترک از سیم کارت دائمی همراه اول و سیم کارت اعتباری همراه اول ابتدا با شماره 9990 را با گوشی خود شماره گیری کرده و سپس شماره های 2،2،1،2،2،1 ( به ترتیب از چپ به راست ) را شماره گیری کرد و در نهایت کد آوای انتظار مورد نظر خود را وارد کرد و کلید مربع را فشار داد.

برای غیر فعال سازی این سرویس نیز مشترکین باید بعد از تماس با 9990، شماره های 2،2،2،2 را شماره گیری کنند، تا سرویس آهنگ پیشواز غیر فعال شود.

در صورتی که بعد از تغییر آهنگ، باید از تماس با 9990، شماره های 2،2،1،2،1 ( به ترتیب از چپ به راست ) رای گیری و کد آهنگ جدید را وارد و کلید مربع کنید. را فشار دهد.

یکی دیگر از سریع ترین روش های فعال سازی سرویس آهنگ پیشواز، ارسال کد دستوری # کد آهنگ * 221 * 10 * می باشد. برای غیر فعال سازی این سرویس نیز، مشترک باید کد دستوری # 223 * 10 * را شماره گیری کنید.

در صورت ظاهر به تغییر آوای انتظار نیز، کلیه مشترکین می توانند کد دستوری # کد آهنگ جدید * 222 * 10 * را شماره گیری کنید.

البته در همه این روش ها لازم است که مشترک قبل از اقدام به فعال سازی سرویس آوای انتظار، کد آهنگ مورد علاقه خود را بداند. به همین منظور لازم است مشترکین ابتدا به سایت همراه اول به آدرس https://rbt.mci.ir/ مراجعه کنید و کد آهنگ مورد علاقه خود را پیدا کرده، سپس با استفاده از یکی از روش های ذکر شده، نسبت به فعال بودن ساخت آنها اقدام کرد.

علاوه بر این همراه اول، در ایام آهنگ های مختلف پیشواز رایگان در اختیار مشترکین سیم کارت های دائمی و معتبر خود قرار می دهد که معمولاً از طریق پیامک به آنها اطلاع رسانی می شود. برای استفاده از این نوع آوای های انتظار رایگان نیز مشترک وارد وب سایت آوای انتظار همراه اول و کد آهنگ را دریافت کرده اند و با یکی از روش های فوق نسبت به فعال سازی آنها اقدام می کنند.

شرایط و نکات سرویس آوای انتظار

· هزینه فعال سازی این سرویس 3,000 ریال بوده است که برای مبلغ اعتباری مشترک 9% ارزش مالیاتی نیز در زمان فعال سازی سرویس کسر می شود.

· مدت زمان اعتبار این سرویس 30 روز می باشد.

· تغییرات تغییر آوای انتظار تا 15 روز پس از فعال سازی سرویس رایگان می باشد، که در صورت تغییر آهنگ از روز شانزدهم به بعد از حساب مشترک کسر می شود.

شایان ذکر است سرویس آوای انتظار که در اصل با هدف ارج نهادن به مشتریان مشترک سیم کارت های دائمی و معتبر همراه اول راه اندازی شده است از تنوع بی نظیری که تقریبا همه مشترکین این اپراتور را با هر نوع سلیقه ای راضی و خرسند انجام می دهند. می سازم. بنابراین مشترکین همراه اول می با مراجعه به “سامانه همراه من” که در آن امکان جستجو، انتخاب و فعال سازی آوای انتظار برایشان فراهم می شود، به آخرین آوای ها و نواهای برتر دسترسی پیدا می کنند. علاوه بر این در این اپلیکیشن مشترک به راحتی می‌توان آوای انتظار فعال خود را مشاهده کرد و نسبت به حذف یا تغییر آن اقدام کرد.

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!