بانک شماره مناطق تهران مجموعه ای از شماره موبایل های مختلف در تهران است که بر اساس منطقه سکونتشان هم تفکیک شده است. اگر می‌خواهید پیام تبلیغاتی خود را به مناطقی که در منطقه خاصی از شهر تهران ساکن هستند ارسال کنید، بانکی که شامل شماره‌های تفکیک شده بر اساس مناطق مختلف تهران است، بهترین انتخاب و گزینه برای شماست! این بانک و منحصر به فرد به ویژه مناطق تهران 22 دسته بندی و تفکیک شهرداری است و می توانید برای حسب نیازتان منطقه را انتخاب کنید و پیام های تبلیغاتی خود را به دست افراد ساکن در این مناطق ارسال کنید.

شما می توانید بخش هایی از بانک شماره مناطق مختلف تهران را در تصویر زیر مشاهده کنید.

این بانک به دلیل تفاوت‌ها و برتری‌هایی است که نسبت به سایر بانک‌ها شماره‌های موجود در سطح اینترنت، تبلیغات فوق‌العاده‌ای را برای شما به همراه خواهد داشت! اما این تفاوت ها و برتری ها دقیقا چه هستند؟ در ادامه به این سوال پاسخ پاسخ داد!

شماره‌های موجود در این بانک شماره کاملاً به روز بوده و به طور مداوم از منابع معتبر مانند وب‌سایت شیپور، دیوار، سایت نیازمندی‌ها، گروه‌های واتساپی و تلگرامی و همچنین از مراجعین مانند دانشگاه‌ها، اداره پست نیز به روز شده و شماره‌های جدید به آن اضافه می‌شود. ؛ این اطمینان خاطر وجود دارد که همه شماره‌های موجود در این بانک شماره، فعال بوده و در بین آنها هیچ شماره‌ی تکراری، غیرفعال و یا نامرتبطی وجود ندارد. این ویژگی باعث می‌شود تا شما از هزینه‌هایی که برای ارسال پیام تبلیغاتی به این شماره‌ها می‌کنید، مطمئن باشید که پیامتان به دست افراد می‌رسد و از همین رو نتیجه و بازخورد عالی از تبلیغاتتان را مشاهده می‌کنید!

علاوه بر روز بودن، بانک شماره‌های مربوط به شهرستان ما یک مزیت چشمگیر دیگر در مقایسه با سایر بانک‌های شماره‌های موجود در سطح اینترنت دارد و آن را مهم‌تر می‌دانیم که ما هرگز بانک‌ها را نمی‌بینیم. در واقع ما این بانک شماره را به هیچکس نمی‌فروشیم!

احتمالاً این سؤال برای مطرح شدن این است که در همه موارد یک بانک وجود نداشته باشد؟ در ادامه به این سوال پاسخ می‌دهیم.

شماره های بانکی که به طور عمومی در سطح اینترنت پیدا می شوند و یا توسط افراد مختلف به فروش میرسند که تعداد زیادی از آنها را به دست می گیرند و در اختیار افراد زیادی قرار می دهند. به همین دلیل صاحبان موجود در این بانک شماره بارها هدف تبلیغات از افراد مختلف قرار گرفته اند. دریافت مداوم تبلیغات می‌شود تا این افراد نسبت به پیام‌های تبلیغاتی که دریافت می‌کنند بی‌توجه باشند یا از آن‌ها بیایند و خسته شوند. بنابراین به مرور زمان، این بانک‌های شماره کاملاً بلامصرف و حتی مضر می‌شوند! چرا مضر؟

اگر شما به این شماره پیام بفرستید حتماً برایشان آزاردهنده خواهد بود و مثلاً اگر در واتساپ یا تلگرام برای این افراد تبلیغ بفرستید، از آنجاییکه آنها از بمباران تبلیغاتی به ستوه آمده اند با مشاهده پیام تبلیغاتی شما به احتمال زیاد، شماره شما را بلاک و ریپورت خواهند کرد. کرد. این امر باعث می‌شود تا تلگرام یا واتساپ شماره شما را جزو خط‌های مزاحم دسته‌بندی کرده و آن را مسدود کنند و مانع فعالیت‌ها شوند. بدین ترتیب شما خطوط خود را از دست بدهند و هزینه‌هایی که بابت این خطوط پرداخت می‌شود، خواهد شد!

اگر برای تبلیغات از بانک شماره‌های استفاده می‌کنید که معمولاً قرار می‌گیرند و به راحتی به فروش می‌رسند، نه تنها وقتی که فقط تبلیغ می‌کنند، هزینه‌هایی را برای خرید بانک‌های عمومی و خط‌های تبلیغاتی پرداخت می‌کنند.

پس احتمالا متوجه شده اید که از این بانک شماره ها تا چه حد می تواند به ضرر شما باشد!

پس ما برای جلوگیری از متضرر شدن شما و بالا بردن شما بازدهی تبلیغات راه حل منحصر به فرد را در نظر گرفته و آن یک شماره بانک کاملاً به روز، فعال و مهمتر از همه دست اول و اختصاصی را ارائه می دهد.

احتمالاً از خود می‌پرسید که این بانک شماره باکیفیت را در اختیار کسی قرار نمی‌دهد که چگونه می‌توانم از آن استفاده کنم و از آن بهره ببرم!
اشتباهی که می‌گوید ما این بانک را در اختیار کسی قرار می‌دهیم که نمی‌خواهم داد، اما نگران نباشید به این معنی نیست که شما نمی‌توانید از بانک شماره‌های مختلف ما در تهران استفاده کنید، اتفاقاً از بانک شماره ما چیزی که می‌توانید ساده‌تر است استفاده کنید. زیرا ما به جای آن بانک شماره را در اختیار شما قرار دهید، خودمان پیام های تبلیغاتی شما را در هر پیامرسانی که می خواهید (تلگرام، واتساپ و …) به این شماره ارسال کنید.

در این حالت شما مطمئن هستید شماره‌هایی که پیام شما به آنها ارسال خواهد شد، دست اول هستند. یعنی بمباران تبلیغاتی نشده‌اند و شما بدون اینکه مستقیماً شماره بانک را در اختیار داشته باشید، پیام‌های تبلیغاتی خود را به دست آنها برسانید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!