این روزها به دلیل تحریم‌هایی که روی کشور وجود دارد، خودرو صفر و خارجی کمتر پیدا می‌شود. کسانی که خودروهای خود را در چند سال گذشته خرید کرده اند باید به شرت مراقب خودرو باشند که به مشکل نخورد و از قیمت آن کاسته نشود. یکی از بهترین راه‌ها برای نگهداری از خودرو سرویس مرتب خودرو و مراجعه به یک تعمیرگاه تخصصی با تجربه در زمینه تعمیر و سرویس خودرو شما است.

با توجه به بازار فعلی در زمینه قطعات یدکی خودرو و همچنین کیفیت پایین قطعات یدکی می‌توان با اطمینان گفت که بهترین راه‌حل استفاده از همان قطعات فابریک است. اما در این شرایط است که شما از خودرو خود به خوبی مواظبت می‌کنید و در زمان‌های مشخصی نسبت به سرویس خودرو، تعویض روغن جعبه‌دنده و روغن موتور خودرو اقدام می‌کنید. افراد معمولاً زمان دقیق مراجعه به تعمیرگاه تخصصی برای سرویس خود را فراموش می کنند و این به تعویق انداختن باعث می شود که خودرو با سرعت بالاتری خراب شود.

یک تعمیرگاه معتبر انتخاب کنید

ایران رنو

مدلی را که دارای خودروی رنو ساندرو باشد می‌توانید بسازید و می‌خواهید یک خودروی خود را تعمیر کنید تعمیرگاه رنو ساندرو مراجعه کنید. رنو از برندهای محبوب در میان دوستداران خودرو می‌شود که محصولات خود را به سراسر جهان عرضه می‌کنند. یکی از دغدغه های اصلی دارندگان رنو ساندرو این است که برای تعمیر خودرو خود به یک تعمیرگاه معتبر در زمینه تعمیر خودرو مراجعه کنید. در صورتی که با ایران رنو آشنای پیشنهاد می‌کنیم همین حالا با شماره‌های درج شده تماس بگیرید و از یک تعمیرگاه تخصصی معتبر کمک بخواهید.

سرویس دوره ای خودروهای رنو

بیایید با یک مثال شروع کنیم. همیشه پزشکان در کشور توصیه می‌کنند که حداقل سالیانه یک بار برای چکاب به پزشک مراجعه کنید و از بروز مشکل جدی برای خود آبگیری کنید. این امر در مورد خودرو هم صدق می‌کند. قطعات خودرو مانند بخش‌های مختلف انسان نیاز به چکاب و در صورت لزوم نیاز به تعمیر دارند. در صورت خرابی یک بخش از خودرو هرچه سریعتر نسبت به تعمیر آن اقدام کنید، سایر خودروها با مشکل مواجه نمی شوند. بنابراین در صورتی که دارای یک خودرو از شرکت رنو می‌توانید باشید و می‌خواهید در زمان مناسبی نسبت به تعمیر و سرویس خودروی خود اقدام کنید تنها کافی است در نمایندگی تعمیرگاه تخصصی رنو، یعنی ایران رنو مراجعه کنید.

تعویض روغن موتور

تعویض روغن موتور به‌عنوان مهم‌ترین سرویس‌های دوره ای خودروها به شماره می‌رود که خدمات آن را می‌توان در تعمیرگاه تخصصی رنو دریافت کرد. این سرویس‌ها می‌توانند عملکرد خودروی شما را ارتقا بخشیده و تأثیرات چشمگیری را از خود به جای می گذارند اما در صورتی که تمام ویژگی های بیان شده در بخش‌های قبل را در نظر گرفته و تعمیرگاه هایی معتبر را انتخاب کنید.

تعویض روغن ترمز

تمام تعمیرگاه های تخصصی با رسم جداول مخصوص فرآیندی جایگزین روغن ترمز شما را انجام می دهید. به‌طورکلی روغن‌مز به‌عنو یکی از مایعات حیاتی تر می‌شود که می‌تواند هوا را جذب کند و از دوباره زنگ زدگی و خوردگی قطعات خودروی شما جلوگیری کند.

تعویض روغن جعبه دنده

هر کدام از خودروهای رنو دارای دفترچه‌های مخصوص تعویض خودرو روغن جعبه‌دنده هستند. به همین دلیل است که برای تعمیر یا سرویس‌های دوره ای خودروی رنو خود باید حتماً به تعمیرگاه تخصصی رنو مراجعه کنید. زیرا این تعمیرگاه با بهره‌مندی از کادر تخصصی خود تمام جوانب لازم را انجام می‌دهد و مرغوب‌ترین جعبه روغن را برای خودروی شما مورد استفاده قرار می‌دهند.

نمایندگی ال نود در تهران

ایران رنو

یکی از محبوب‌ترین خودروهای رنو ال نود است که به دلیل قیمت مناسب و در عین حال کیفیت بالا به یکی از عمومی‌ترین و بهترین خودروها در تهران تبدیل می‌شود. قیمت این خودرو به طور روزانه افزایش می یابد که درنتیجه تعمیر و نگهداری آن را مهم تر می کند. در صورتی که دارای خودروهای نود است و به‌دنبال است تعمیرگاه ال نود در تهران می‌توانید به تعمیرگاه تخصصی ایران رنو مراجعه کنید که یکی از نمایندگی‌های معتبر در زمینه تعمیر و سرویس خودرو است.

تعمیرگاه مگان در تهران

خودرو مگان نیز یکی از بهترین و باکلاس‌ترین خودروها می‌شود که به دلیل کیفیت و موتور قوی مورد توجه بالاتر از خودروهای معتبر است. در صورتی که دارای خودرو مگان هستید و برای تعمیر می‌خواهید به یک مرکز معتبر مراجعه کنید، ایران بهترین انتخاب برای شماست. خودروهای رنو دارای تعمیرات تخصصی هستند و هر تعمیرکاری نمی توانند از پس تعمیر آن بر روی بیاید. برای اینکه از خرابی های بیشتر و هزینه های اضافی بهتر است به تعمیرگاه مگان در تهران مراجعه کنید و خودرو خود را با اطمینان به این مرکز بسپارید. ایران رنو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

در صورتی که می‌توانید زمان خودرو یا تعویض موتور روغن و سرویس جعبه‌دنده خودرو خود را به خوبی در ذهن داشته باشید که به تعمیرگاه تخصصی ایران رنو مراجعه کنید. با یک بار مراجعه به تعمیرگاه رنو می‌توانید از آن پس از همه زمان‌های حضور برای مراجعه بعدی را ازطریق پیامک دریافت کنید و نگران باشید که این زمان نباشید.

شماره تماس: 09128896509

وب سایت: http://iranreno.ir/

اینستاگرام: renault.ir@

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!