اپل واچ فیک؛ چگونه می توان از تله خرید فیک دوری کرد؟ گجت‌ها در زندگی کاربران نقش مهمی را ایفا می‌کنند. این وسایل می‌توانند تا حد زیادی کمک کنند که فعالیت‌های روزمره بهتر انجام شود. اپل که محصولات همیشه برای آسان کردن زندگی زندگی بوده است، یکی از بهترین ساعت های هوشمند بازار را به نام اپل واچ (Apple Watch) تولید می کند. با وجود این که همیشه بازار سودجویان برای استفاده از محصولات با کیفیت داغ است، اپل واچ فیک در بازار زیاد شده است. برای این که وارد تله خرید اپل واچ فیک نشوید، باید تحقیقات لازم را انجام دهند. برای آشنایی با ترفندهای تشخیص اپل واچ فیکاز اصل در ادامه همراه ما باشید.

بازار امروزی از خریدهای فیک است، بنابراین بهتر است که با داشتن کمی آگاهی، تا ممکن است از این تله‌ها دوری کنید. اولین شرط برای خرید اپل واچ اصل است که از یک فروشگاه معتبر خرید کنید. در این صورت می‌توانید با خیال راحت خرید کنید و نیاز به شناسایی داشته باشید اپل واچ فيكاز اصل را بدانید. اما در برخی موارد، خرید از یک فروشنده خرده‌پا یا خرید از مصرف‌کنندگان، سود بهتری دارد. به عنوان مثال یکی از بهترین ترفندهای تشخیص اپل واچ فیک این است که شماره سریال این گجت را بررسی کنید. در ادامه این بخش با بهترین روش‌های تشخیص اپل واچ فیک آشنا می‌شوید.

پیش از این که ادامه مطلب را برای آشنایی با بهترین ترفندهای تشخیص اپل واچ فیک مطالعه کنید، بهتر است که بتوانید همین حالا نسبت به پرداخت قیمت اپل واچ اصلی اقدام کنید. اپل‌فا در کنار این محصول، محصولات دیگر اپل را با بهترین قیمت به مشتریان ارائه می‌کند. به عنوان مثال همین حالا می‌توان با پرداخت قیمت ایرپاد مانند قیمت ایرپاد 3، قیمت آیفون 13، قیمت MacBook pro و قیمت آیپد پرو 2021، از بهترین محصولات اپل بهره‌مند شوید.

بهترین و ساده ترین روش برای تشخیص اپل واچ فيك این است که شماره سریال این گجت را بررسی کنید. برای این کار باید وارد سایت اپل شوید و شماره سریال اپل واچ مورد نظر که در جعبه این گجت نوشته شده را وارد کنید. در این صورت می‌توانید در کم‌ترین زمان متوجه شوید که اپل واچ مورد نظر اصل است یا فیک.

روش یک روش دیگر برای بررسی شماره سریال وجود دارد. در صورتی که به جعبه گوشی دسترسی داشته باشید، نگران نباشید. کافی است منو را باز کنید و وارد بخش General شوید. در این بخش گزینهAbout را انتخاب کنید و به پایین صفحه اسکرول کنید. در این بخش می‌توانید شماره سریال یا IMEI را مشاهده کنید.

یکی از روش‌هایی که می‌توان با استفاده از تشخیص اپل واچ مورد نظر فیک یا اصل، بررسی این روش دیگر استفاده کرد. چگونه از این ترفند برای این که می توان استفاده کرد اپل واچ فیک را تشخیص دهید، کمی نیاز به تجربه دارد. به عبارت دیگر افراد تازه‌وارد احتمالاً برای تشخیص اپل واچ فیک با این روش راحت نباشند. اپل واچ شرکت اپل هر سال در دو ورودی بازار می‌شود که به شرح زیر می‌شود:

  • مدل 38 میلی‌متری
  • مدل 42 میلی‌متری

البته این محصول مربوط به محصولات شرکت اپل پیش از سال 2021 بود. زیرا در این سال ساعتهای هوشمند شرکت اپل، با تغییراتی روبرو شدند. اپل واچ سری 7 در مدل های 41 و 45 میلی متری وارد بازار شد. برای این که بتوانید محصول اصل را تشخیص دهید، حتما این را به خاطر داشته باشید. تولید کنندگان اپل واچ فیک، هرگز نمی تواند این ساعت هوشمند را با اندازه و دقیق تولید و عرضه کند.

از تفاوت‌های ظاهری اپل واچ‌های فیک و اصلی که بگذریم، مهم‌ترین قسمت در زمینه تشخیص است اپل واچ فیک این است که کنترلرهای ساعت مورد نظرتان را بررسی کنید. تفاوتی ندارد که اپل واچ را بر روی دست راست یا چپ خود می‌بندید، حتما در نظر داشته باشید که دیجیتال کرون باید در بالا سمت راست ساعت باشد.

در اپل واچ اصلی شرکت اپل، می‌توان اسپیکر و میکروفون را در سمت چپ ساعت مشاهده کرد. این ترتیب و چیدمان معمولی در اپل واچ‌های فیک دیده نمی‌شود. اما تنها به بررسی این نکته رضایت ندهید. پیشنهاد می‌شود که همه ترفندهای گفته شده در این مطلب را بررسی کنید.

پیش از معرفی یک ترفند ساده دیگر برای این که می توانید اپل واچ فیک را تشخیص دهید، یک پیشنهاد برای شما داریم. شما می‌توانید همین حالا از جدیدترین سری محصولات شرکت اپل از طریق سایت اپل‌فا بهره‌مند شوید. پیشنهاد می‌کنیم تا با خرید آیفون 13 پرو، آیفون ۱۳پرومکس، آی پد پرو 2021 و اپل واچ سری ۷، فعالیت‌های روزانه خود را تا حد امکان ساده کنید.

روش دیگری نیز که می‌توان برای تشخیص اپل واچ فیکاز آن استفاده کنید این است که اپل واچ را برگردانید و پشت ساعت را مشاهده کنید. در تولید ساعتهای هوشمند فیک، معمولا زمان زیادی را برای طراحی پشت اپل واچ نمی‌گذارند. سنسورهای اپل واچ معمولا در حالت لوزی قرار دارند، یعنی دو سنسور به شکل دایره در بالا و پایین و دو سنسور با رنگ‌های تیره‌تر در سمت چپ و راست قرار دارند. زمانی که این آرایش را مشاهده نکردید، بدون شک یک اپل واچ فیک در دست دارید.

اپل واچ‌ها قابلیت‌های خیلی جذابی را به کاربران ارائه می‌دهند که تا چند سال پیش تنها می‌توانیم خواب این قابلیت‌ها را ببینیم. به عنوان مثال جواب دادن به تلفنی یا اسامی تنها با استفاده از یک ساعت، خیلی رویایی است. اما این محصول بی‌نظیر شرکت اپل در بازار تقلبی‌های زیادی دارد. برای تشخیص اپل واچ فیکباید ترفند را بلد باشید. بهترین و ساده ترین روش برای تشخیص اصل با فیک بودن محصول بررسی شماره سریال است. با این روش باید شماره سریال اپل واچ را در سایت رسمی اپل بررسی کنید تا متوجه شوید اپل واچ اصل است یا فیک.

منبع

اپل فا

اپل واچ فیک | بهترین ترفندهای امروزی برای تشخیص اپل واچ فيك را بشناسید

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!