خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

شاید شما هم با این مشکل مواجه شوید که در زمان موفقیت در فعالیت در صفحه خود نمی‌شوید. فالو کردن، لایک کردن، کامنت گذاشتن و حتی نوشتن کپشن برای پست‌های شما محدود می‌شود. برخی از افراد دچار این نگرانی می‌شوند که چه اتفاقی افتاده است. و مشکل و مشکل را حل کردم . در ادامه بخشی از تحقیقاتم را در اختیار شما قرار دهید تا اگر شما هم با این مشکل مواجه شوید به راحتی حل کنید.

نشانه های گزارش شدن در اینستاگرام چیست؟

شاید شما هم این سوال را از خود بپرسید که چگونه متوجه شوید که صفحه کاربری خود را در اینستاگرام قرار دهید و چه نشانه هایی برای آن وجود دارد.
اینستاگرام مانند هر شبکة شرایط اجتماعی و قوانین مشخصی برای خود دارد. علاوه بر این برای این کارها با استفاده از الگوریتم‌های اینستاگرام، پیگیری و شناسایی می‌شود، این امکان را به کاربران می‌دهد که در صورت مشاهده عملکردی آن را به اینستاگرام اطلاع دهند.
گزارش شدن در اینستاگرام به معنی گزارش دادن است. زمانی که شما می‌بینید آن را به کمک ریپورت به اینستاگرام گزارش می‌دهید. اینستاگرام با دریافت از سوی شما به این موضوع گزارش می‌کند. درصورتی‌که این گزارش توسط اینستاگرام بررسی می‌شود، صفحه شخصی است که این خطا را مرتکب می‌شود، غیرفعال می‌شود.

فالوورهای اینستاگرام باعث ریپورت شدن اینستاگرام می‌شوند؟

1. اگر متوجه این موضوع شوید که چه کسی هویت شما را جعل کرده است و شما را منتشر می‌کند، حتماً آن را گزارش می‌کند.
2. اغلب افراد مشهور بیشتر در معرض جعل هویت قرار می گیرند اما از کلمه fanpage در بیو اینستاگرام نشان می دهد شخص مورد نظر از طرفداران فرد مشهور است.
3. باتوجه‌به این افراد برای اشتراک‌گذاری هنر و یا محصول خود از اینستاگرام استفاده می‌کنند، حفظ امنیت آن حائز اهمیت دارد. در صورت مشاهده کپی‌کردن توسط فالوور اینستاگرام شما و جلوگیری از این کار، می‌توانید به اینستاگرام گزارش دهید.
4. کسانی که در فالوورهای اینستاگرام صفحه شما عکس، ویدئو و یا کامنت های غیراخلاقی منتشر می کنند، باید ریپورت شوند. در صورتي‌كه تنها يك پست و يا كامنت‌هاي محدودي در اين امكان وجود دارد كه پست و يا يك كامنت را به صورت مجزا ريپورت كنيد.
5. اشخاصی که مانند خودکشی، آزار دیگران، آزار و به‌صورت ظاهری منتشر می‌شوند که حیوانات روانی منفی دارند، ریپورت می‌کنند.
6. اگر مرتباً تبلیغات تکراری و آذردهنده دریافت کنید، آن را به اینستاگرام گزارش دهید.

این موارد مربوط به گزارشاتی است که توسط سایر کاربران به اینستاگرام گزارش می‌شود اما علاوه بر آنها، الگوریتم‌های اینستاگرام در حال بررسی فعالیت‌ها در صفحات افراد است و در صورت مشاهده مواردی که آنها را می‌کند می‌کند.

7. درصورتی‌که به‌صورت مداوم و مکر صفحه خود پست منتشر می‌کنید، اینستاگرام شما را گزارش می‌کند و مسدود می‌کند.
8. اگر شما با ip های مختلف وارد صفحه خود شوید در اینستاگرام به سرعت حساب شما را مسدود می کند.

تکنیک در رفع ریپورت اینستاگرام که افراد کمی می‌دانند

در جستجوی فرد برای افزایش قابل‌توجه فالوور اینستاگرام و لایک، صفحه او به مدت موقت توسط اینستاگرام مسدود می‌شود.
از جمله مواردی که اینستاگرام روی آن نشان می دهد و شما را ریپورت می کند (عملیات بلوک می کند) و غیرمتعارف است. افزایش فالوور اینستاگرام، لایک و کامنت به‌صورتی، اینستاگرام را متوجه شما می‌کنید در حالی که افراد زیادی در اینستاگرام از خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام و یا لایک و کامنت صفحه اینستاگرام خود را افزایش می‌دهند. برخی از این تغییرات بدون رعایت نکات و دستورالعمل‌های اینستاگرام انجام می‌شود.
برای رفع ریپورت می‌توانید از سایت‌های معتبر خریداری کنید که خدمات خود را بر اساس قوانین و با برنامه‌هایی که می‌دهند و این ساده‌ترین راه‌حل برای رفع ریپورت اینستاگرام است، بخرید. در قدم بعدی از فالوورهای واقعی مثل خرید فالوور ایرانی از تعداد لایک، کامنت و صفحات مختلف به‌صورت طبیعی و با فعالیت‌های واقعی فالوورهای اینستاگرام افزایش پیدا کند. افرادی که در فالوورهای واقعی شما قرار می‌گیرند با اختیار خود در صفحه شما فعالیت می‌کنند و این صفحه ارزش شما را افزایش می‌دهد. یک منبع معتبر که من در تحقیقات برای رفع ریپورت مطالعه کردم را به شما معرفی می کنم. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت salamads مراجعه کنید.

چه تعداد ریپورت، صفحه اینستاگرام را می‌بندد؟

گزارش صفحه اینستاگرام

سوال بعدی که در مورد ریپورت تبدیل به تعداد ریپورت‌های بررسی می‌شود. فرآیند پیگیری اکانت‌ها حداقل 24 ساعت زمان می‌برد. این احتمال وجود دارد که در صورت دریافت یک ریپورت صحیح اینستاگرام صفحه شخصی موردنظر را ببندد اما به کاربران و گزارش‌ها صحیحی که اینستاگرام دریافت می‌کند، می‌کند، اگر موردنظر توسط 10 تا 15 نفر احتمال بسته شدن صفحه آن بالاست.

نشانه های گزارش شدن در اینستاگرام چیست؟

در صورتی که قادر به گذاشتن کامنت، لایک کردن و فالو کردن و … در اینستاگرام نباشید احتمالاً با مشکل ریپورت شدن در اینستاگرام مواجه می شوید.
اگر در یک بازه خاص، تعداد زیاد و یا غیرطبیعی پست‌های مختلف را لایک کنید این احتمال وجود دارد که از نظر اینستاگرام به عنوان رباط وارد شوید که صرفاً جهت گرفتن لایک بدون توجه به محتوای طراحی شده است.
کامنت‌گذاری بیش از اندازه در یک بازه زمانی دقیقاً شرایط مشابه با لایک کردن ایجاد می‌کند. پس به این نکته توجه کنید که در زمان کوتاه اقدام به کامنت گذاری های بیشتر کنید.
علیرغم تلاش موفق به فالو کردن پیچ‌های دیگر نمی‌شود و این کار ممکن است تا چند ساعت و یا حتی چند روز و ماه زمان ببرد.

فالوور های اینستاگرام ما راپورت می کنند؟

اینستاگرام به کاربران خود اجازه نمی دهد که به طور مستقیم جواب این سوال را پیدا کنید. نه‌تنها که شما راپورت می‌کنید، بلکه کسانی هستند که شما را آنفالو و یا بلوک می‌کنند، نمی‌شود. درعین‌حال نشانه‌های کوچکی برای این موضوع وجود دارد که می‌توان آنها را بررسی کرد. اگر نمی‌توانید پست‌های اکانت کاربری را مشاهده کنید، این احتمال وجود دارد که آن شخص شما را آنفالو و یا بلوک کرده باشد. نام فالوور اینستاگرام که به آن شک دارید در صورتی که اسم او را برای شما نمایش دهد نمی‌شود، احتمالاً شما را بلاک کرده‌اید.
اگر می‌توانید صفحه اینستاگرام را وارد کنید، کاربر می‌شود اما وقتی آن را فالو کردید جز فالوور او نمی‌شوید و دنبال می‌کنید یعنی بلاک شده‌اید. همچنین اگر با اکانت جدید می‌توانید آن کاربر را فالو کنید ولی با اکانت خود نمی‌توانید آن را بلاک کنید.

رفع ریپورت در سریعترین زمان ممکن

رفع ریپورت اینستاگرام

گام اول: قراردادن کامنت انگلیسی
در اولین گام باید به اینستاگرام ثابت کنید که اسپم نیستید. برای این کار از فالوورهای اینستاگرام خود را برای شما کامنت انگلیسی بگذارید. اگر هر فالوور شما 5 کامنت شما را از گزارش خارج می‌شوئید و می‌توانید از صفحه خود استفاده کنید.

گام دوم: تغییر ایمیل و شماره‌تلفن اکانت خود
گام بعدی تغییر ایمیل و شماره‌تلفن اکانت شماست. شما می‌توانید قسمت را ویرایش کنید پروفایل خود را انتخاب کنید و در قسمت خصوصی شماره‌تلفن و ایمیل خود را تغییر دهید. بعد از تغییر پیامی حاوی یک لینک ارسال می شود که باید روی آن کلیک کنید.

گام سوم: عدم تکرار
بعد از ریپورت شدن هرگز اشتباه سابق را تکرار کنید و از انجام کارهایی که برای اینستاگرام اشتباه می‌کنید خودداری کنید.

گام چهارم: تماس با اینستاگرام
در گام‌های پیش‌روی دوباره مشکل ریپورت شدن شما حل نشد می‌توانید با استفاده از ایمیل با اینستاگرام در ارتباط باشید و از آن‌ها می‌توانید صفحه شما را از ریپورت خارج کنید.
ایمیل در اینستاگرام: [email protected]

گام پنجم: پشت سر گذاشتن مدت‌زمان محرومیت
در نهایت اگر مشکل شما را برطرف کرد، مدت‌زمان لازم است تا دوباره به شما اجازه دسترسی داده شود.

این مطلب یک گزارش تبلیغاتی بوده و توسط تبلیغ ارائه شده است

منبع