زمانی که چگونه از بهترین موتورهای جستجوی شغلی در انواع سایت تبلیغات استفاده کنید، به پایان مصاحبه های خسته کننده می رسید و به سرعت به شغل رویایی خود دست پیدا می کند

انواع سایت تبلیغاتی
انواع سایت تبلیغاتی
  • بهترین سایت های کار، رتبه بندی شده برای استفاده آسان.
  • چگونه از وب سایت های برتر جستجوی کار برای گرفتن مصاحبه های بیشتر استفاده کنیم.
  • نکاتی برای کاهش هرزنامه و انتظار از بهترین وب سایت های شغلی.
  • جایگزین هایی برای حتی بهترین تابلوهای شغلی که می توانند شما را در حال حاضر به کار عالی تبدیل کنند.

این لیست از ۱۵ موتور جستجوی شغل برتر همه چیزهایی را که برای یک مسیر سریع و بی دردسر به شغل مورد نیاز آورده شده است.

تابلوی کار نوعی وب سایت استخدامی است که آگهی های شغلی ارسال شده توسط کاریان را می دهد. تابلوهای شغلی می توانند کلی باشند یا بر روی یک صنعت خاص مانند فناوری خرده فروشی، مراقبت های بهداشتی یا نوازی میهمان اطلاعات، اطلاعات کنند. سایت‌های کار، کارفرمایان را با کارمندان بالقوه با جمع‌آوری فهرست‌ها برای مکان‌های باز مرتبط می‌کنند.

در زیر لیست، نکاتی را برای استفاده از هر سایت پیدا کرد. همچنین فهرست دومی از تابلوهای شغلی ویژه تخصصی را مشاهده کرد. در نهایت، پایان پاداش های عالی برای وب سایت های کاریابی را از دست ندهید.

در واقع محبوب ترین سایت کاریابی برتر است. هزاران شغل را از صفحات شغلی شرکت حذف می کند. تابلوهای شغلی برتر، طبقه بندی. برخی از کارفرمایان نیز به طور مستقیم در آنجا پست می کنند.

عنوان شغل و مکان را تایپ کنید. رزومه را بارگذاری کنید و برای درخواست با یک کلیک ثبت نام کنید. زمانی که یک ظاهر ظاهر می شود که با جستجوهای شغلی ذخیره شده مطابق با آنهاست، هشدارهای ایمیلی کنید. جای تعجب نیست که این یک سایت شغلی پیشرو است.

صبر کنید، آیا Glassdoor فقط برای حقوق و بررسی شرکت نیست؟ همچنین یکی از بهترین موتورهای جستجوی کار در سراسر جهان است. این دو را با هم ترکیب کنید و در تجارت هستید.(به معنای واقعی کلمه)

این سایت دارای یک ارتباط عالی و نرم افزار است. نتایج جستجوی کار را ذخیره کنید و از آن مطلع شوید تا بتوانید در خواب شغل خود را شکار کنید.

لینکدین نماینده خود را به عنوان یکی از بهترین وب سایت های کاریابی با دو عملکرد کلیدی به دست می آورد.

اول، لیست های شغلی عالی را ارائه می دهد. ثانیاً، گسترش شبکه شما را بوت می کند. منابع انسانی علاقه مند به تهیه نامزدهای واجد شرایط هستند. کاربران می‌توانند یک حساب کاربری رایگان راهاندازی کنند، پروفایل‌های غنی پست کنند و با یک کلیک با بازیگران قدرتمند صنعت ارتباط برقرار کنند.

این ورود جدید به بهترین سایت های شغلی آنلاین ، هوش مصنوعی مغز بزرگ گوگل را به جدول می آورد.

اگر می‌توانید تبلیغات را مستقیماً از Google انجام دهید، چرا از تابلوی دریافت شغلی استفاده می‌کنید؟ به عنوان شغل، به عنوان مثال، شغل مدیر محصول را جستجو کنید. لیست گوگل از منطبق در نزدیکی شما ارائه می دهد.

روی نوار آبی بزرگ کلیک کنید تا مکان‌ها را اصلاح کنید و جستجوی پیشرفته را انجام دهید.

جستجوی کار هیولا به دلیل نرخ بالای هرزنامه، افراد زیادی را در بین کاربران برتر سایت های شغلی ایجاد می کند. گفته می شود، فرصت های شغلی بسیار خوبی وجود دارد. به علاوه، به شما امکان می دهد رزومه خود را از کارفرمایان در حال حاضر مسدود کنید.

ZipRecruiter بیش از 8 میلیون شغل دارد. در حالی که برنامه با یک کلیک باعث صرفهجویی در زمان می شود، سفارشی کردن رزومه خود برای هر شغل جدید مصاحبه های بیشتر را می کند.

این امتیازات شامل پیام رسانی با کارفرمایان و تنظیم اعلان های مفید است. بر اساس بررسی های کاربران، امکان جستجو وجود دارد تا حدودی کم باشد. با این حال، به لطف شبکه و هشدارهای هیئت شغلی، در استخدام کنندگان و جویندگان کار به یکسان محبوب است.

انواع سایت تبلیغاتی
انواع سایت تبلیغاتی

بعد از بهترین وب سایت های استخدامی بالا، آیا واقعاً به بقیه نیاز دارید؟ چیزی که گفته شد، SimplyHired یک سایت محبوب با یک رابط کاربری بسیار عالی است.

لیست های این سایت به بقیه مرتبط به نظر نمی رسد. به هر حال، به لطف مجموعه بزرگی از پیشنهادات و برنامه کاربردی تلفن همراه، این موضوع برای مردم خوشایندتر است.

CareerBuilder در لیست بعدی ما از بهترین تابلوهای شغلی، می تواند کارها را با کلمات کلیدی رزومه شما مطابقت دهد. ابزار Hire Insider آن ها همچنین گزارشی از نحوه رقابت شما با سایر پیشنهادان ارائه می دهد.

تست های شغلی سایت می تواند به تصمیم گیری شما کمک کند. یک طرح تبلیغات سنگین تا حدودی برای این تابلوی شغلی سنتی‌تر غیرفعال است.

به دنبال کار ساعتی هستید؟ Snag ممکن است مورد علاقه شما در بین تمام سایت های برتر کار باشد. در موقعیت های غیر حقوقی تخصص دارد.

جالب ترین ویژگی آنها؟ زمانی که آنها چیزهای مشابه را پیدا نمی کنند، به طرز شگفت انگیزی نزدیک از دست دادن ها را ارائه می دهند.

LinkUp فهرستی از بهترین موتورهای جستجوی شغل را با اضافه کردن یک پیچ و تاب ضد اسپم عالی ایجاد می کند. از لیست های جعلی یا پیشنهادات پنج سال پیش خسته شده اید؟ LinkUp پشت شماست.

هر گشایش در این سایت شغلی بزرگ توسط انسان های واقعی به درستی تایید می شود. ابزارهایی مانند جستجوی خودکار، فرآیند را سریع و آسان می کند.

بسته به نیاز شما بهترین سایت کاریابی Glassdoor، LinkedIn یا Indeed است . از Glassdoor برای داده های حقوق، LinkedIn برای شبکه و Indeed برای قدرت جستجوی مستقیم استفاده کنید.

سایت آگهی‌های آنلاین بسیار مورد سرزنش قرار می‌گیرد که در بین وب سایت‌های کاریابی محبوبیت بسیاری از پیدا می‌کند. چرا؟

کارفرمایان دارند از هرزنامه در سایت های کار بزرگ از خود بی خود می شوند. این باعث می شود که Craigslist گزینه خوبی برای ارسال مکان باشد. این یک جورهایی مانند آگهی های چاپی زمان قدیم است.

US.jobs بازوی هیئت‌های شغلی انجمن ملی آژانس‌های نیروی کار دولتی (NASWA) است. این رابط کاربری آسان و هرزنامه بسیار کمی دارد. عالی برای پروژه های دولتی همچنین یک جستجوی کار کهنه سربازان را برای جویندگان کار نظامی به غیرنظامی بسته بندی می کند.

RobertHalf در درجه اول یک آژانس کارگزار است. همچنین میزبان یکی از محبوب ترین موتورهای جستجوی کار است.

وب سایت کاریابی آنها نسبت به سایر وب سایت های شغلی نازک تر است. از کاربران همچنین شکایت دارند که برخی از آنها ممکن است کارفرمایان بالقوه را عصبانی کند.

بسیاری از جویندگان کار از هر سه بهترین موتورهای جستجوی کار استفاده می کنند.

یک رزومه آپلود کنید، فوراً مطابق با شغلی دریافت کنید، درخواست کنید و مستقیماً با کارفرمایان ارتباط برقرار کنید. متفاوت ارزش امتحان را دارد.

USAjobs.gov پاسخ دولت ایالات متحده به بهترین هیئت شغلی است. این به شما امکان می دهد از 2.7 میلیون موقعیت فدرال را در هر شغلی که می توانید جستجو کنید.

شما واقعاً هیچ وب سایت کاریابی عمومی دیگران را پیدا نمی کنید. هر پورتال دیگری با پورتال هایی که در اینجا نشان داده شده است راه اندازی می شود.

همانطور که گفته شد، ما یک لیست عالی از ۱۵ وب سایت جستجوی شغل خاص در زیر دریافت کرده ایم.

نکته حرفه ای: وقتی صحبت از تابلوهای شغلی آنلاین می شود، فقط آن را تنظیم نکنید و فراموش نکنید. جستجو و درخواست کمتر به صورت هفتگی. کارفرمایان ابتدا به کاربرانی که همیشه فعال هستند پاسخ می دهند.

پراکنده به وب سایت های شغلی شما را با هرزنامه ها پر می کند و شما را از بهترین مخفی می کند. برای هر برنامه جدید کمی رزومه خود را تغییر دهید.

دو آینده بسیار متفاوت در پیش است. در یکی، شما در Reddit و Quora شکایت می کنید که محبوب ترین تابلوها و سایت های کار پر از هرزنامه هستند که جعلی هستند.

در مورد دیگر، شما در شغل رویایی جدید خود، پای خود را روی میز گذاشته اید. شما سعی کنید فکر کنید با این همه پول بیشتر چه کار کنید.

انواع سایت تبلیغاتی
انواع سایت تبلیغاتی

برای مطالعه ادامه مقاله به آدرس زیر مراجعه کنید

https://ad.irpsc.com/2022/05/14/انواع-سایت-های-تبلیغات-کار/

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!