دیگر لازم نیست نگران انجام امور مالی و حسابداری کسب و کار خود باشید! دوره حساب‌و‌کتاب دستی و ثبت امور مالی در دفاتر قطور و بزرگ حسابرسی گذشته است. می‌توان با انتخاب نرم‌افزار امور مالی کاربردی و پیشرفته، کارهای حسابداری شرکت یا فروشگاه خود را با دقت و نسبت به قبل انجام داد. در این مقاله قصد داریم راهنمای جامعی را برای انتخاب یک نرم افزار حسابداری مناسب ارائه دهیم. به شما قول می‌دهیم که بعد از مطالعه این مطلب بهترین نرم‌افزار امور حسابداری را انتخاب کنید.

برای انتخاب یک نرم افزار حسابداری مناسب حتماً توجه داشته باشید که این برنامه باید با نیازهای فعلی و آینده شرکت باشد. زیرا با گذشت زمان شرکت شما رشد خواهد کرد و نرم افزار نیز باید به روز رسانی شود. در این بخش، ویژگی‌های یک نرم‌افزار امور مالی کاربردی و نرم‌افزار را می‌کنیم:

  • امکان ارائه گزارش ها و صورت های مالی دقیق برای تصمیم گیری بهتر مدیران
  • امکان شخصی سازی نرم افزار بر حسب نیاز
  • مدیریت مالی دریافت ها و پرداخت ها
  • تضمین امنیت اطلاعات مالی شرکت یا فروشگاه
  • قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا
  • امکان بهروزرسانی نرم افزار بر حسب نیاز
  • محیط کار راحت و آسان برای استفاده از همه افراد
  • سهولت نظر و آموزش نرم افزار حسابداری
  • خدمات پس از فروش و پشتیبانی مناسب و کارآمد
  • صدور و تسویه نقدی و غیرنقدی انواع فاکتور

یک نرم افزار حسابداری خوب و باکیفیت باید همه این ویژگی ها را داشته باشید. این موارد تنها از ویژگی‌های یک برنامه مالی مناسب‌اند. پیشنهاد می‌کنیم که با استفاده از کمک مشاوران کاربلد، بهترین نرم‌افزار بازار مالی را از وب‌سایت‌های معتبر و با تجربه تهیه کنید.

📷

انتخاب نادرست نرم افزار حسابداری و مالی، ممکن است باعث تضعیف موقعیت شغلی، مشکل در روند شرکت و حتی از بین رفتن درآمد و سود شود. بنابراین حتماً باید مواردی را در هنگام خرید برنامه حسابداری در نظر بگیرید. معمولاً مدیران کسب‌وکارهای مختلف، با دو چالش اصلی و تهیه لیستی از بیمه‌ها انجام می‌دهند. با خرید یک نرم افزار مالی مناسب، می‌توانید یک چالش اول را پشت سر بگذارید. همچنین با مطالعه مقاله ارسال لیست بیمه تامین اجتماعی در وب سایت سپیدار سیستم، به سؤالات شما درباره نحوه تهیه و ارسال لیست بیمه پاسخ داده می شود.

اولین توجه به نیازها، اهداف و انتظاراتی است که مدیریت و سایر کارکنان از یک نرم افزار حسابداری دارند. انتخاب نرم افزار امور مالی با نیازهای مجموعه باشد تا از ایجاد هزینه های بیشتر جلوگیری شود. به‌عنوان‌مثال، نرم‌افزار حسابداری یک فروشگاه با برنامه مناسب یک شرکت متفاوت است.

ممکن است کارمند یا صندوق دار فروشگاه شما دانش تخصصی حسابداری بالاتر باشد. بنابراین لازم است که برنامه حسابداری برای همه راحت باشد. به‌عنوان‌مثال، می‌توانم به نرم‌افزارهای حسابداری پیشرفته شرکت سپیدار سیستم اشاره کنم که همگی با وجود امکانات فراوان، آسان و جذابی دارد.

مدیرها در‌نهایت از کارمندهای خود گزارش‌ها و صورت‌های مالی را درخواست می‌کنند. تصمیم گیری این افراد همین گزارش ها خواهد بود؛ بنابراین، ارائه گزارش های متنوع، از مهم ترین کاربران یک نرم افزار حسابداری و مالی مناسب برای شماست که باید در نظر بگیرید. همچنین می‌کنیم که به سیستم پشتیبانی نرم‌افزار می‌پردازیم. زیرا ممکن است در استفاده از آن با مشکل مواجه شود و نیاز به راهنمایی داشته باشید.

📷

نرم افزارهای حسابداری مهم ترین ابزار تصمیم گیری مدیران کسب و کارهای مختلف هستند. خرید یک نرم افزار مالی ناکارآمد، مشکلات فراوانی را به وجود می آورد و ممکن است باعث شود ایجاد حس نارضایتی در مشتری شود بنابراین حتماً نرم افزار مالی را از یک شرکت معتبر خریداری کنید. شرکت سپیدار سیستم با 33 سال سابقه فعالیت مالی در حوزه حسابداری و یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده نرم افزارهای مالی در ایران است.

در این مطلب راهنمای انتخاب نرم افزار امور مالی خوب و با کیفیت را ارائه دادیم. اگر شما هم به دنبال یک نرم افزار حسابداری خوب و افزایش رضایت و وفاداری مشتریان خود هستید، خرید نرم افزارهای حسابداری شرکتی یا فروشگاهی از شرکت معتبر سپیدار سیستم را به شما پیشنهاد می‌کنیم. نرم افزار حسابداری و مالی سپیدار (همکاران سیستم)، برنامه‌های مناسب برای مدیریت هوشمند شرکت‌های کوچک و نرم افزار فروشگاهی دشتِ همکاران سیستم، برنامه حسابداری ویژه اصناف و فروشگاه ها است.

یکی از مزیت‌های اصلی سپیدار سیستم، حضور نمایندگی‌های فروش و آموزش در سراسر کشور و ارائه خدمات کامل پشتیبانی است. برای خرید محصولات کاربردی سپیدار می‌توانید به آدرس این شرکت به نشانی sepidarsystem.com مراجعه کنید. همچنین شماره تلفن 02181022000 پل ارتباطی شما با شرکت سپیدار سیستم است. برنامه فروش و پشتیبانی سپیدار مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!