خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

حجم تولیدات محصولات سینمایی و سریالی در جهان به لطف دو سینمای هالیوود و بالیوود به حدی است که سالانه شاهد آثار زیادی با فاصله کوتاهی از اکران هستیم و در بخش سریال ها نیازمند یک رسانه قدرتمند مانند فیلم نو می شود.

در دسته بندی فیلم های سینمایی شاید بتوان با توجه به زمان های هر اثر سینمایی آنها را به صورت پشت سرهم از رسانه های مختلف دید اما در همین مبحث نیز گاهی برای دریافت نسخه دوبله باید ماه ها انتظار بکشیم. میزان آثار بسیار زیاد است که اولویت بندی می شود و حوصله ما نیز از حرف هاست خارج می شود، از طرفی رسانه های ارائه دهنده نیز بسیار بالاست اما در این میان تیم. فیلمنو با پاسخ دادن به گروه مترجم، دوبلورها و پشتیبانی از تمام نیازهای مخاطبان را بدهند. فیلمنو یک سرویس VOD است که مخاطبان اینگونه برداشت می کنند که باید هزینه ای پرداخت شود تا بتوانید تماشای آنلاین از این رسانه را داشته باشید اما بد نیست تماشای سریال، فیلم، انیمیشن و به طور کلی هر تصویری را داشته باشید. بار شده و میبینید نیازمند خرید هیچ اکانتی نیست و فقط کافیست نامگذاری را انجام دهید و بدون خرید اشتراک به تماشای حتی سریالهای چند فصلی و اختصاصی که توسط تیم دوبله فیلمنو مهیا شده و بپردازید.

تماشای سریال بدون خرید اشتراک از فیلمنو

انتخاب راحت فیلم های روز برای تماشای فیلمنو

فیلم ها، انیمیشن و مستندهای مختلف را با هر زبان و کیفیت خواستید ببینید اما شما اولین نفری را می توانید ببینید که یک سریال جدید یا محبوب یا حتی ماندگار را با دوبله می بیند چراکه تیم دوبلور با تلاش بسیار سریال های جدید را به سرعت دوبله می کند. ، شاید همین محتوا را رسانه های دیگر تا ماه های بعد از ارائه تیم فیلمنو نبینید. ترجمه سریال ها و دوبله کردن آنها به دلیل حجم پارت های هر مجموعه کاری وقت گیر است و بسیاری از رسانه ها از آن روند می کنند و سعی می کنند بیشتر به دوبله فیلم های سینمایی تولید شوند و همچنین اولیت را با مدت زمان کوتاه تری ارائه دهنده اختصاص دهند. اما فیلمنو در بخش سریال بدون خرید اشتراک برای شما سریال های مهیجی را آماده می کند که گاهی اوقات این سریال ها تا 20 نیز می رسند و هر فصل نیز دارای 20 قسمت نیز می باشد! این یعنی تلاش شبانه روزی یک سرویس ویدئوی هیچ مخاطبی را از دیدن سریال حتی طویلی با زبان دلخواه محروم نمی بیند. دوبله های اختصاصی، زیرنویس های روان و قابل فهم و پشتیبانی برای رفع خطا و مشکلات شما باعث می شود تا خیلی زود بینندگان از فیلم و احترامش به کاربرانش بگویند.

ویژگی های رایگان بی شمار بدون محدودیت در فیلمو

در برخی از رسانه ها به صورت هدف دار برخی امکانات را برای عضویت عادی باز می کنند اما در ادامه شما برای ایجاد هیجان انگیز تر باید اکانت کنید! فیلمنو فقط از شما یک کار ساده می‌خواهد و آن هم در کمتر از یک دقیقه است، وارد کردن شماره موبایل و ورود برای ساخت کاربری شما! تمام شد. اکنون امکانات، محتوای رایگان قابل دسترسی هستند و هیچ محدودیتی در آنها اعمال نشده است. به صورت اجمالی می توانم امکان رای دادن به عناوین، دانلود پلاس (ویژه فیلمنو) را داشته باشم، لیست موارد ذخیره شده که شما را برای ذخیره کردن آن چه دوست دارید می توانید، این ویژگی در ادامه بسیار کار شما خواهد آمد، این ویژگی را دارید کتابخانه دیجیتال است که شما هرفعالیتی کرده اید یا عنوان را ذخیره کرده اید نشان می دهد و همچنین اگر یک فیلم یا سریال را تا دقیقه نیمه تمام رها کرده اید نشان می دهد و با کلیک روی آن می توانید آن را ادامه دهید.

انتخاب راحت فیلم های روز برای تماشای فیلمنو

در فضای پخش آنلاین این رسانه های کاربردی بی شماری وجود دارد از جمله زیرنویس که برای تغییر فونت زیرنویس، زیرنویس رنگی و حتی نمایش مکان آن دست شما را باز می کند و همچنین در قسمت دوبله ها نیز برای تغییر به زبان اصلی نیز می توانید. بدون اینکه صفحه را ببندید، اقدام کنید و از این ویژگی کاربردی استفاده کنید. آنلاین تماشا کردن فیلم سینمایی همیشه مشکلاتی را در پی دارد از جمله امکان اتصال به اینترنت، قطع یا عدم دسترسی به اینترنت جهانی که همگی با تدابیر حل می شود، سرورهای داخلی فیلم باعث می شوند تا شما هزینه حمل و نقل را بدون حمل و نقل و بدون نیاز به اینترنت جهانی بتوانید پیدا کنید. برای کندی ها یا قطع شدن های احتمالی با توجه به میزان سرعت اینترنت شما، اسکریپت پخش کننده همیشه 30 تا 40 دقیقه از تایم پخش شما جلوتر ذخیره شده است تا در صورت حتی قطع شدن اینترنت شما می توانید با لذت و بدون معطلی ببینید.

در عصری که رسانه های بسیاری برای تماشای ما پیشنهاد می کنند یک گزینه کاربردی، سریع و هوشمند می توانند شما را به تماشای فیلم و سریال نگاه کنید، فیلمنو در حال حاضر تا نیازهای شما را برای یک پخش آنلاین حرفه ای تعریف می کند. کند.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

مستر بلیط