مهم یک اکستنشن استفاده از قدرتمند بر هیچ کس در جامعه فعالین سئو پوشیده نیست. اگر می‌خواهید در رتبه‌های بالای گوگل قرار بگیرید، یک افزونه برای کروم یا سایر مرورگرها می‌توانید به شما کمک کند تا تجزیه و تحلیل سایت را در زمان بسیار کمتری انجام دهید و حتی آن را به صورت خودکار انجام دهید. در فرآیندهای مهم مانند تحلیل تکنیکال، تحقیق کلمات کلیدی، بررسی صفحه و حتی تحلیل رقبا و چک کردن رتبه کلمات کلیدی، افزونه های س کمک بزرگی به شما خواهد کرد و شما زمان و انرژی زیادی ذخیره می کند.

با وجود افزونه‌های فراوان که در حال حاضر، تعداد زیادی از مارکترهای دیجیتال و ابزارهای دیجیتالی را برای پیدا کردن یک افزونه خوب برای استفاده در زمان کمتر برای تحلیل واقعی سایت صرف می‌کنند. برای این که به شما برای پیدا کردن یک افزونه سئو عالی از میان کوهی از افزونه‌های کروم کمکی داشته باشید، در این مطلب به معرفی افزونه جت سئو پرداخته می‌شود.

افزونه سئو ایرانی جت سئو برای مرورگر گوگل کروم

شاید از دیدن یک افزونه سئو ایرانی در میان گزینه های برتر استفاده کنید، اما باید بگویم نه تنها اکستنشن جت سئو تمام ویژگی های افزونه های فوق را دارد و از نظر کیفی هیچ تفاوتی با آن ها وجود ندارد بلکه برای سایت های فارسی زبان از سایر افزونه ها بهتر است عمل کنید. می کند. گسترش جت اطلاعات فراوانی از سایت را به شما نشان می دهد که در ادامه برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 • نشان دادن عنوان تایتل و طول آن
 • نشان دادن متای توضیحات و طول آن
 • نشان دادن زیرتیترهای صفحه و تعداد آن‌ها
 • نشان دادن آدرس صفحه و آدرس فعلییکال (به صورت دیکود شده)
 • نشان دادن لینک فایل robots.txt
 • نشان دادن تمام متا تگهای یک صفحه
 • نشان دادن وضعیت ریدایرکت صفحه
 • نشان دادن کد وضعیت تمام لینک‌های موجود در صفحه
 • نشان دادن فالو یا نوفالو بودن تمام لینک‌های صفحه
 • سایت کامل سئوی و تحلیل نمره دادن به صفحه
 • نشان دادن خطاهای صفحه و مواردی که نیاز به بررسی دارند
 • دارای قسمت رتبه کلمات کلیدی برای بررسی رتبه کلیدواژه ها برای آن صفحه در گوگل
 • نشان دادن وجود آپدیت های گوگل روی صفحه

می بینیم که اطلاعاتی که در مورد سایت به ما می‌دهد از تمام افزونه‌هایی است که در بالا معرفی می‌شود و آن هم کاملاً رایگان است. همچنین گسترش سئو ایرانی جت سئو دارای یک قسمت لینک‌های مفید است که به شما مقاله‌های فارسی وبلاگ جت سئو که همگی در مورد آموزش سئو هستند را می‌کند. مطالعه این مقالات می‌تواند دانش سئوی شما را بالا ببرد و شما را با بروزترین موضوعات سئو آشنا کند.

دانلود و نصب افزونه جت سئو

باید رعایت شود.

ﺍﻓﺰﻭﻧﻪ ﺟﺖ ﺳﺌﻮ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﻣﺨﺘﻠﻔﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺑﺨﺶﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺧﻮﺩ ﺩﺭ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﮐﺎﺭﺑﺮﺍﻥ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽﺩﻫﺪ ، ﮐﺎﺭﺑﺮﺩﻫﺎﯼ ﻓﺮﺍﻭﺍﻧﯽ ﻓﻌﺎﻻﻥ ﺣﻮﺯﻩ ﺣﻮﺯﻩ ﺩﺍﺭﺩ. ﺩﺭ ﺑﺨﺶﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺳﺌﻮ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺳﺌﻮ ﺩﺍﺧﻠﯽ ، ﺳﺌﻮ ﻓﻨﯽ ﻭ… ﻣﯽﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺮﺭﺳﯽﻫﺎﯼ ﺩﻗﯿﻖ ﺍﺯ ﺍﮐﺴﺘﻨﺸﻦ ﺟﺖ ﺟﺖ ﺳﺌﻮ ﮐﻤﮏ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﺑﺨﺸﯽ ﺍﺯ ﮐﺎﺭﺑﺮﺩﻫﺎﯼ ﺍﯾﻦ ﺍﻓﺰﻭﻧﻪ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﻤﺎ ﻣﯽﺩﻫﯿﻢ ﻣﯽﺩﻫﯿﻢ

ﺍ ﻭﻧﻭ ﻧﯿﺰ ﺍﺳﺌوﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺩ ﺍﺯ ﺍﺯﻭﻝ ﺳﺌﻮﺍﺍﺯ ﻝﻝ

ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﻫﯿﺪ ﺳﺎﯾﺖ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﺳﺌﻮ ﺗﮑﻨﯿﮑﺎﻝ ﺑﺮﺭﺳﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﺍﮐﺴﺘﻨﺸﻦ ﺟﺖ ﺳﺌﻮ ﺗﺤﻠﯿﻞ ﮐﺎﻣﻠﯽ ﺩﺭ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﺷﻤﺎ ﻣﯽﺩﻫﺪ. ﺩﺭ ﺑﺨﺶ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺗﺤﻠﯿﻞ ﺩﺭ ﻗﺴﻤﺖ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﮐﻠﯽ ، ﻭﺿﻌﯿﺖ ﻭ ﺁﺩﺭﺱ ﮐﻨﻮﻧﯿﮑﺎﻝ ، ﻣﺘﺎ ﺗﮓﻫﺎ ، ﺁﺩﺭﺱ ﻓﺎﯾﻞ ﻓﺎﯾﻞ Robots.txt ، ﻭﺿﻌﯿﺖ ﻓﺸﺮﺩﻩ ﺳﺎﺯﯼ ﺳﺎﯾﺖ ﺳﺎﯾﺖ ﺳﺎﯾﺖ ﺑﺒﯿﻨﯿﺪ ﺑﺒﯿﻨﯿﺪ ﺑﺒﯿﻨﯿﺪ. ﺩﺭ ﻗﺴﻤﺖ ﺭﯾﺪﺍﯾﺮﮐﺖﻫﺎ ، ﻭﺿﻌﯿﺖ ﺭﯾﺪﺍﯾﺮﮐﺖﻫﺎﯼ ﺻﻔﺤﻪ ﺭﺍ ﭼﮏ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺩﺭ ﻗﺴﻤﺖ ﻭﺿﻌﯿﺖ ﻟﯿﻨﮏﻫﺎ ، ﻓﺎﻟﻮ ﻭ ﻧﻮﻓﺎﻟﻮ ﺑﻮﺩﻥ ﻫﺮ ﻟﯿﻨﮏ ﺭﺍ ﮐﻨﯿﺪ.

ﺍفﺳﻭﻧﻭ ﻧﯿﺰ ﺳﺌﺌوﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍ ﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍ ﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍ ﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍ ﺍﺳﺖ ﺍﺳﺖ ﺩﺌوﺩﺍ

ﺍﻃ ﺍﻃ ﺍﻃ ﺍﻃ ﺍﻃ ﺍﻃ ﺍﺯ ﺍﺍﻭن ﺩﺍ ﺩوﺍ. ﺍ ﮐﺌﺘﻨﮕﻨﺍ ﺍﺯ ﺍﯾﺍ ﺌو ﻣﻮﺍﺍﺭﺩ ﺩﺩ ﺩﺍ ﺩﺭ ﺑﺨﺶ ﺍﻭﻝ ﺍﻓﺰﻭﻧﻪ ﺟﺖ ﺳﺌﻮ ﯾﻌﻨﯽ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺗﺤﻠﯿﻞ ، ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺻﻔﺤﻪ ، ﻫﺪﯾﻨﮓﻫﺎ ، ، ﺗﺼﺎﻭﯾﺮ ﻭ ﺧﺼﻮﺻﯿﺖ ﺧﺼﻮﺻﯿﺖ ﺧﺼﻮﺻﯿﺖ ﺁﻥﻫﺎ ﺁﻥﻫﺎ ﺳﺎﯾﺮ ﻧﮑﺎﺕ ﻣﻬﻢ ﺩﺭ ﺳﺌﻮ ﺩﺍﺧﻠﯽ ﺭﺍ ﺳﺎﺩﮔﯽ ﻣﺸﺎﻫﺪﻩ ﻣﺸﺎﻫﺪﻩ ﻭ ﮐﻨﯿﺪ

ﺍفﺳﻭﻧﺲ ﻫﯿﺍ ﺳﺌﺌوﺍﺍﺍﺍﺍﺩﺍﺭﺍﺭﺭﺑﻪ ﻭﺏ ﺩﺍﺳﺖ ﺍﺳﺖ

. ﺍﺭﺭﺍ ﺍﺍ ﺍﺍ ﺍ ﺍﺍ.

بررسی رتبه سایت شما با ابزار جت سئو

افزونه سئو ایرانی جت سئو برای مرورگر گوگل کروم

ﺍفﺳﺎﻭﻧﻜﻪ ﺳﺌﺌوﺍ ﺍﺍﺍﺯ ﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺩ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺩﺍﻧﺠﺎﺕ

سر و سامان دادن به این هدف. هیچ چیز خاصی نیست.

چرا بهترین افزونه های سئو برای کروم است؟

همان‌طور که در بخش قبل هم دقت کردید، یک صفحه را به شما نشان می‌دهد. اطلاعاتی که بیشتر از همه چیزهایی که پیش‌تر به شما معرفی می‌کنند بیشتر است. در حالی که همان‌طور که ابزارهای سئوی ارائه‌شده توسط جت سئو بهترین گزینه برای تحلیل سایت‌های فارسی زبان هستند، این افزونه برای تحلیل سایت‌های ایرانی بسیار مناسب است.

اما ویژگی هایی که در بخش قبل به آن اشاره می کند در واقع از مهم ترین قابلیت های جت سئو است. این ویژگی سیستم رتبه بندی جت است که سایت های اینترنتی را رتبه بندی می کند و اکنون که سایت الکسان بازنشسته می شود می تواند برای آن مناسب باشد.

تمام این ویژگی‌ها باعث می‌شود که جت سئو به یکی از کامل‌ترین افزونه‌های سئو به خصوصی برای فارسی‌زبانان تبدیل شود. جت سئو نشان داده است که در حوزه IT ما کاملاً رقابت با ابزارهای خارجی را دارا هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جت سئو می‌توانید به وب سایت آن یعنی jetseo.ir مراجعه کنید و علاوه بر آن جت سئو را دانلود کنید. برای نصب این افزونه می‌توانید کلمه jetseo را در فروشگاه اینترنتی chrome جستجو کنید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!