حالا که با مفهوم ویو و تعداد بازدید یک پست در تلگرام آشنا شدیم روش تبادل اعضا به این شیوه را میخواهم به شما بگویم. روش به این صورت است که شما و کانال مقابل با یکدیگر توافق می کنید که تبلیغتان در چه ساعتی درج شود و بعد از شروع تبلیغ تعداد بازدید یا همان بنر به چه عددی برسد تا بنرها برداشته شوند (حذف شوند). بیایید با یک مثال ساده این مورد را بررسی کنیم:

شما و کانال مقابل بر سر عدد ۱۰کا (۱۰کیلو یا ۱۰ هزار بازدید) با همان چیزی که می کنید و بنرهایتان را می بینید و قرار می دهید که راس ساعت ۲۱:۰۰ بنرها درج می شوند و بعد از اینکه هر بنر به ۱۰K می رسد. بازدید شخص مجاز است بنر مقابلش را از کانال یا گروهش حذف کند. این یک نکته مهم است که مزایا و معایب خودش را هم دارد.

مزیت تبادل اعضا تلگرام:
بزرگترین مزیت تبادل اعضای تلگرام این است که شما را با هر کیفیتی هم که باشد گارانتی می کند که حتما به آن تعداد بازدید که معین کرده است می رسد و سپس حذف می شود و تا زمانی که به تعداد بازدید از نظر نرسیده حذف نمی شود.

مشکل بزرگ تبادل کردن ممبر:
ممکن است بنر آنقدر جذابیت بالاتری داشته باشید که خیلی بیشتر از حد تعیین شده هم برای شما عضو بیاورد باشد، اما طبق توافقاتی که انجام داده اید به محض اینکه بازدید بنر تان به میزان مشخصی در مقابل آن را از گروه یا کانالش بر میدارد انجام دهد. و چه بسا افرادی که می توانند باز هم به کانال شما وارد شوند هرگز شما را نخواهند دید و ممبرهای بعدی را از دست میدهید.

نرخی که گفتیم تعداد بازدید یا همان نمایش در تلگرام با علامت چشم در پایین هر پست نشان داده می شود و همچنین دقت کنید که تعداد بازدید از بنرتان را با تعداد ورود به کانال تان اشتباه نگیرید! تعداد بازدید به این معناست که به چه تعداد آگهی شما دیده می شود و یا به اصطلاح مدیران و دست اندرکاران : چقدر ویو خورده است پس لزوما تعداد افرادی که تبلیغ شما را میبینند( View) با تعداد افرادی که از همان بنر کانال وارد می شوند. برابری می کند و در اینجا است که همان طور که اشاره کرده بود جذابیت بنر می خواهد بداند خودش را می دهد.

یکی از روش های رایج دیگر، تبادل به ساعت و زمان بین گروه ها و کانال ها است، به این صورت که چه زمانی تا چند ساعت بنر آگهی درج می شود. مثلاً توافق می کنید از ساعت ۱۲:۰۰ بامداد آگهی ها گذاشته می شوند و در ساعت ۸:۰۰ صبح برداشته می شوند. این روش هم روش تبادل بازدید مزایا و معایب خاص خودش را دارد.

مزیت روش ساعتی:
اگر بنر تبلیغ تان را خوب و جذاب داشته باشید می توانید نسبت به روش بازدید داشته باشید

عیب روش ساعتی:

در این شیوه داشتن کمی استرس طبیعی است، چون دیگر هیچ گارانتی و تضمینی وجود ندارد که بازدهی و نتیجه آگهی تان در این ساعات همان نتیجه دلخواه شما باشد.

اگر بنر تان به هر دلیلی نمی تواند با افراد ارتباط برقرار کند یک امتیاز منفی بزرگ برای شما است و مطمئناً شما اعضای احتمالی را برای ورود به کانال فقط از دست داده اید و یک تبلیغ رایگان برای طرف مقابل داده شده اید. پس در نهایت به این نتیجه میرسیم که در انتخاب عکس و تیتر تبلیغاتی بر شما باید خیلی دقت کنید…

یکی از راه‌های راه‌اندازی کانال کسب و کار تلگرام، استفاده از مخاطبین تلفن همراه است. اما برای یک کسب و کار اینترنتی حرفه ای، به روش های افزایش تعداد افراد نیاز دارید. فرض کنید با اضافه کردن دوستان و آشنایان به گروهی بین 500 تا 1000 نفر رسیده اید و مطالب مفید و پست های مرتبط با موضوع کاری خود را در کانال خود قرار داده اید، اکنون زمان آن رسیده است که راه هایی برای جذب افراد حرفه ای بیابید دوستان رسیده است. واقعی تلگرام را بیاموزید و از آنها استفاده کنید. برای رشد کسب و کار خود

اگر به تازگی شروع به ساخت کانال کرده اید و نمی توانید برای خرید ممبر اجباری در تلگرام هزینه ای بپردازید، بهتر است روش های ذکر شده در این مقاله را به طور کامل یاد بگیرید و آن را امتحان کنید. اما از بهترین راه‌ها برای افزایش ممبر تلگرام خرید، ممبر اجباری تلگرام است که این امکان را دارید تا در مدت زمان کوتاهی یکی از وقت‌ها و بدون هزینه‌های زیاد، به تعداد کافی دوستان برسید تا مسیر را ادامه دهید. با این حال، سعی کنید با استفاده از روش های مختلف، کل مقاله را مطالعه کنید تا عضویت رایگان خود را افزایش دهید

بهترین روش رایگان که واقعا ممبر کانال شما را افزایش می دهد و تاثیر بسیار قوی در افزایش ممبر شما دارد، تبادل لینک گروه یا کانال تلگرام با یکپارچه است. گروه ها و کانال های بسیاری دارند که دوستانی مانند شما را توسعه می دهند و جذب می کنند و دوستان آنها را با تعداد دوستان کانال شما یکسان هستند و مهمتر از همه اینها که آنها دوست ندارند برای دستیابی به تعداد مناسب دوستان پول زودتر بپردازند. بودن و آنها نیز مانند شما می خواهند به صورت رایگان رشد کنند. شما می توانید در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی از این گروه ها را بیابید و با مدیران آنها صحبت می کنند تا از طریق تبادل لینک با همکاری و تبادل دوستان انجام شود.

در این نوع روش افزایش ممبر رایگان، کانالی که در مقابل شما قرار دارد، یک بنر با توضیحات، تصاویر و لینک کانال خود را برای تبلیغ در کانال یا گروه شما به شما می دهد، در همان لحظه شخص مقابل این کار را برای شما انجام می دهد. می دهد. . و همچنین تبلیغات بنری خود را به آن می دهید. این بنرها معمولا حاوی تصاویر و متن های تبلیغاتی و از همه مهمتر لینک کانال هر یک از شما هستند.

این یک معامله دو طرف است که در آن دو کانال مشترک دوستان خود را به اشتراک بگذارید. اما جذاب انتظار شما سود حاصل از این را همیشه به طور مساوی تقسیم نمی شود، در این هرکس بنر تبلیغاتی تری داشته باشد بیشتر به دست می آورد. هرچه بنر شما جذاب و دوستانه تر باشد، مطمئناً مخاطبین بیشتر از کانال تر است و درخواست های بیشتری برای ورود به کانال خود دارد. در این نوع مبادلات تنها عاملی که باعث می شود بیشتر تأثیر بگذارد، یک بنر جذاب و مخاطب پسند است و اگر بنر شما جذاب و قابل توجه است، مطمئن باشید که این روش واقعاً باعث افزایش ممبر رایگان در کانال شما می شود. .