افزایش فالوور پاپ آپ اینستاگرام چیست ؟

خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام نوعی دیگر از افزایش فالوورهای اینستاگرام می باشد که در آن به وسیله یک سری بسترها و سرورهای به وجود آمده پیج شما تعداد زیادی از کاربرانی که آنلاین فرستاده می شوند می شود. برای خرید و مشاوره رایگان می توانید با ما 0915467338 تماس بگیرید. کاربران با توجه به محتوا و جذابیت پیج شما با میل شمارو فالوو می کنند. این نوع فالوور بسیار بصرفه بوده است و می توانید از مجموعه معتبر یافابرند تهیه کنید.

«برای اطلاع از قیمت و نحوه دریافت این نوع فالوور، به صفحه افزایش فالوور پاپ آپ اینستاگرام مراجعه کنید.”

۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱ ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

این موضوع در جذب فالوور پاپ آپ در اینستاگرام کاملا متفاوت بوده و به دلیل اینکه کاربران به صورت کاملا اختیاری شما را دنبال می کنند این روش ریزش کمتری دارد. و با توجه به توضیحاتی که داده شده است به این نتیجه می رسیم که جذب فالوور پاپ اینستاگرام با کیفیت بسیار بالاتری بوده و می تواند با چندبرابری نسبت به سایر روش ها مانند این باشد. افزایش فالوور اجباری اینستاگرام با خود به همراه داشته باشید.

افزیش فالوور پاپ آپ اینستاگرام نوعی دیگر از افزایش فالوورهای اینستاگرام می باشد که در آن به وسیله یک سری بسترها و سرورهای به وجود آمده پیج شما تعداد زیادی از کاربرانی که آنلاین فرستاده می شوند می شود. و کاربران با توجه به محتوا و جذابیت پیج شما با میل شمارو فالوو می کنند. این نوع فالوور بسیار بصرفه بوده است و می توانید از مجموعه معتبر یافابرند تهیه کنید.

تعداد ارسال برای حدودا 300 هزار نفر 4000000 تومان

مدت زمان ارسال ۳ ساعت ، جذب فالوور حدود ۱۰۰ الی ۲۵۰ نفر

تعداد ارسال برای حدود 350 هزار نفر 500000 تومان

مدت زمان ارسال ۳ ساعت، ِتعداد جذب فالور حدودا ۳۰۰ الی ۵۰۰ نفر

تعداد ارسال برای حدودا ۶۰۰ هزار نفر ۶۳۰,۰۰۰ هزار تومان

مدت زمان ارسال ۳ ساعت، تعداد جذب فالور حدودا ۴۰۰ الی ۷۰۰نفر

 1. فالوور ها کاملاً واقعی به تعداد دلخواه.
 2. قیمت پایین نسبت به بازده شگفت انگیز این سرویس
 3. با افزایش فوق العاده میزان ریچ و امپریشن پیج پست های شما راه های اکسپلور می شوند
 4. افزایش لایک، کامنت و دایرکت به نسبت قابل ملاحظه ای
 5. افزایش فروش در کسب و کار ها
 6. بالا رفتن اعتبار پیج ها

پیج هایی با موضوعات و کاربران عمومی اعم از :

 1. بلاگرها
 2. انلاین شاپ ها
 3. موسات و پیج های آموزشی
 4. مدرسین در حیطه های مختلف
 5. سایت های فروشگاهی مختلف
 6. پزشکان و مشاوران در حوزه های مختلف
 7. و هر پیجی که دارای اعتبار و فالوور واقعی باشد.
۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱ ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸
۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱ ۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

اما تجربه نشان می دهد پیج هایی که دارای جذابیت ظاهری هستند بیشتر در تصویر پروفایل، بیوی مناسب، هایلات ها و استوری های مناسب و پست های کاربری با ظاهر باز نسبت به بهتری دریافت می کنند.

پیج هایی که به تازگی راه اندازی شده اند و فالوورهای پایینی می توانند برای افزایش فالوور از پکیج های ما استفاده کنند. برای دریافت افزایش فالوور پاپ آپ اینستا و یا افزایش فالوور واقعی اینستاگرام می توانید از مجموعه یافابرند کمک بگیرید.

این روزها اینستاگرام به عنوان شبکه اجتماعی پرطرفدار جهان شناخته شده است. این اپلیکیشن جایگاه ویزه ای در بین زندگی مردم برای خود دست و پا کند به گونه ای که بسیاری از آنها از این طریق منبع در آمدن کسب می کنند.

قیمت فالوور ها متفاوت است. نسخه ای که می گوید فالوور انواع مختلف و برای هر پیج اینستاگرامی متفاوت است. قیمت فالوور هر مجموعه نسبت به نوعی که ارائه می شود کم و زیاد است. فالوور به در خواست خود مشتری و با توجه به تعداد مورد نیاز می شود. قیمت آن به تعداد کای مورد نیاز مشتری تعیین می شود.

در این روش شما می توانید هزار نفر کاری کنید که چند صد تبلیغ شما و کسب و کارتان را ببینید.

همه کاربران در فالوور پاپ اضافه می شوند.

لایک ها ویو پست های خود را می توانید بالا ببرید و کاربر را با شما حفظ کنید. فالوور پاپ آپ بر خلاف افزایش فالوور فیک اینستاگرام امکان کامنت گذاشتن را دارند.

اگر بتوانید از پیجتون بسازید، می‌توانید از اینترنت خیلی پاپ آپ را به مشتریان طلایی خود تبدیل کنید.

ریزش در این روش بسیار کم است

کاربران واقعی هستند

لایک ها و ویو پست ها بالا می رود

می توانید در پیج های کسب و کار و تبلیغاتی استفاده کنید

ارزان ترین و با کیفیت ترین روش تبلیغ در اینستاگرام است

“افزایش فالوور پاپ آپ اینستاگرام بهترین روش برای افزایش فالوور است”

فالوور پاپ آپ در اینستاگرام کاملا واقعی و ایرانی می باشد و این فرصت را به شما می دهد که بهتر دیده شوید. زیرا زمانی که تعداد لایک ها و کامنت های پست منتشر شده در پیج تان افزایش پیدا کند، این پیام به اینستاگرام منتقل می شود که پست های شما مهم و مهم است. در صفحات عمومی که تعداد لایک و کامنت پست های شما بیشتر باشد پست های شما در صفحه اکسپلور به نمایش در می آید. با حضور پست ها در صفحه اکسپلور می توان تعداد فالوور فعال و واقعی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داد. بهتر است برای شروع کار افزایش فالوور واقعی اینستاگرام خریداری کنید و سپس شروع به فعالیت کنید تا پیج شما مجاز باشد را بیاورد.

در این روش مجموعه یافابرند بدون اغراق می توان برای پیج شما بصورت تضمینی فالوور واقعی و ایرانی جذب کرد و برای این کار ممکن است بارها تبلیغ شود. تا میزان تضمین شده به فالوورهای شما اضافه شود. مجموعه یافا برند با پشتیبانی و داشتن تیمی متخصص در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام اعتماده خیلی دوست دارم برای خود جلب کند. در صورت داشتن سوال، مشاوره رایگان و سفارش فالوور و ممبر می توانید از مشاوران خبر مشاوره لازم را دریافت کنید.

برای گرفتن مشاوره رایگان و سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر ؟ با ما در ارتباط باشید.

ادمین مشاوره و سفارش ::
https://t.me/yafa_ads

شماره تماس برای مشاوره و خرید فالوور اینستاگرام ::

۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱
۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!