در چند سال اخیر به طور خاص پس از بیماری بیماری، فضای مجازی و زندگی آنلاین بیش از گذشته بین مردم محبوب شد و جای گرفت.

از فروشگاه‌ها و خریدهای آنلاین به ویژه در اینستاگرام، تاکسی اینترنتی و…، همه و همه راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر از مردم می‌شوند و از این جهت که افراد زیادی دارند. احتمالاً شما هم از درآمدهای میلیونی از فروش در اینستاگرام شنیده‌اید و پیش خود فکر کنید. چرا من به این درآمدها نرسم؟

چگونه می‌توانم کسب کنم و کار خودم را در این راه حل کنم؟ چگونه فالوورهای پیجم را افزایش دهم؟ چگونه اعتماد مخاطبان را جلب کنم و فروش بالایی داشته باشم؟

هزاران سوالی که ممکن است در ذهن شما ایجاد شود و پاسخ روشنی برای آن نیابید. اما در این مقاله قصد داریم به سوالات این چنین پاسخ دهیم و سه روش آسان و بدون هزینه به افزایش فالوور را به شما معرفی کنید تا در زمان و با کمترین زحمت، به فالوورهای بالا و فعال و البته در پی آن درآمد و فروش را انجام دهید. فوق العاده بالا برسید.

شاید برای شما هم این سوال ایجاد شود که اصلا چرا باید فالوورهای بیشتری داشته باشید؟ فالوور یا دنبال کننده کیست و تعداد چه تاثیری در کسب درآمد و کار مجازی ما دارد؟

به زبان ساده دنبال کننده، فالوور یا فالوور فردی دارای پیج اینستاگرام است که دنبال می کند شما را دنبال می کند و دنبال می کند. حال این فالوور اگر فالوور فعال باشد، علاوه بر بازدید از پست و استوری‌های شما، آن‌ها را پسندیده یا لایک کرده و کامنت می‌گذارند و درباره محتواها با شما ساخته و به ارتقای پیج شما کمک می‌کند.

به بیانی دیگر، در واقع فالوورترین معیار برای ارزیابی محبوبیت و ارزش صفحه شما به حساب می‌آید و از جهات مختلف در روند پیشرفتی صفحه شما بزرگ‌ترین برنامه و اهمیت است.

فالوور یعنی مخاطب هدف برای ارائه خدمات و محصولات در پیج شما؛ به هر میزانی که دنبال کننده بیشتری داشته باشید، بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و به همین نسبت به فروش و درآمد بالاتر هم می رسد.

از سوی دیگر تعداد فالوور در مخاطب در همان چند بازدید شما از پیج تأثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت. زمانی که به پیج شما بر می‌خورند، ناخودآگاه برای فالو کردن شما به چند مهم و کلیدی برای اطمینان دقت می‌کنند. می‌توان گفت مهم‌ترین این است که تعداد فالوور پیج شماست.

معمولاً افراد به طور معمول به دنبال چیزهای محبوب تر بین مردم هستند تا نزدیک خود و افراد جامعه به پذیرش و مقبولیت برسند باشند. به همین خاطر برای مخاطب و جلب اعتماد آنها لازم است فالوورهای بیشتر داشته باشید.

علاوه بر این، الگوریتم اینستاگرام به نحوی کار می‌کند که در هر حوزه و هر جستجویی که توسط افراد انجام می‌شود، در ابتدا محبوب‌تر می‌شود و فالوورهای بیشتری را نشان می‌دهد. این بدان معناست که حتی اگر در حوزه محتوا و محصولات را داشته باشید، اما دنبال کننده بسیاری از آنها نباشید، از رقیبان عقب می‌افتد و کمتر شناخته می‌شود.

همچنین فالوور کم امکان ورود به اکسپلور را از پیج شما می‌گیرد و نمی‌گذارد خدمات و محصولات شما را در ویترین برنامه‌ها ارائه می‌کند.

لازم به ذکر است، همه مواردی که به آن اشاره می شود و آن را شرح دادیم، تمام پیج هاست. پیج های فروشگاهی، کسب و کارهای تازه راه اندازی شده، پیج تولید محتوای ارزشمند و بلاگری و تمام پیج هایی که با سرمایه گذاری وقت و انرژی شما باید به هدف نهایی خود برسند، برای مثمرثمر بودن نیاز به افزایش فالوور دارند.

در واقع افزایش فالوور رایگان به طور معمول و تنها با تولید، امری عمومی و زمان‌بر است. همین امر می‌تواند باعث شود با گذشت زمان نتیجه دلخواهتان را نگیرید و ناامید شوید.

اما اصلاً جای مهم نیست زیرا به تازگی راه‌های زیادی برای افزایش فالوور باکیفیت در زمان کوتاه‌تر به وجود آمده است. راه‌هایی مانند تبلیغات در پیج‌های بزرگ و برای مخاطب، تبادل، فالوور و… که خرید کالاها ممکن است بازدهی خوبی داشته باشند.

اما در اینجا قصد داریم شما را با راه‌هایی آسان برای افزایش فالوور آشنا کنیم که سایت دیجی فالوور را کاملاً رایگان در اختیار کاربران خود قرار دهیم. پنل‌هایی با کیفیت و تضمینی و کاملاً رایگان که در کمترین زمان ممکن شما را به تعداد فالوور دلخواه و هدفتان در اینستاگرام می‌رسانند.

اگر تازه کسب و کارتان را در راه‌اندازی‌های اینترنتی انجام دهید، اگر پیج بلاگری و روزمره ایجاد کرده‌اید اما فالوور زیادی دارید، اگر در ابتدای کار هستید و نمی‌خواهید خریدهای کلان برای تبلیغات و جذب فالوور صرف کنید، در ادامه مطالب حتما با ما همراه باشید. به معرفی پنل‌های شگفت انگیز افزایش فالوور رایگان دیجی فالوور پرداخته و ویژگی‌های خاص به فرد این پنل را یک به یک بررسی کنیم.

در روش اولین خیلی راحت و تنها با استوری فیلمی کوتاه از دیجی فالوور می‌توانید 500 فالوور رایگان دریافت کنید.

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که آیا فالوورها واقعی هستند؟ فالوورها، کاملاً واقعی و دارای پروفایل بوده و افراد پشت پیج‌ها هستند که پست‌ها و استوری‌های شما را نگاه می‌کنند، در صورت پسندیدن آن را لایک لایک کرده و زیر آن‌ها کامنت می‌گذارند. حتی پست‌های مفید و جالب را برای دوستانشان ارسال می‌کنند و باعث ایجاد پیچ ​​در الگوریتم اینستاگرام می‌شوند.

در حقیقت دیجی فالوور بجای دریافت هزینه برای افزودن فالوورها، از شما می‌خواهد سایت تبلیغاتی را انجام دهید. روند انجام راه اول و دریافت 500 فالوور خیلی ساده و جذاب است.

شما یک ویدیو کوتاه از سایت دیجی فالوور را به عنوان تبلیغ این سایت در پیج خود در قالب استوری منتشر می کنید و در این استوری، پیج دیجی فالوور را تگ می کنید.

در کمتر از چند ساعت دیجی فالوور از استوری شما می‌کند و 500 فالوور کاملاً واقعی و فعال را به پیج شما اضافه می‌کنید. این گونه شما در واقع با حداقل کار تبلیغات، نیم کا فالوور پویا به دست می‌آورید.

این راه، ساده‌ترین راه جذب فالوور رایگان است. اگر کار یا وقت لازم برای ساخت کلیپ راه اول را راحت کنید، می توانید با یک عکس دیجی فالوور را تبلیغ کنید و 100 فالوور کاملا واقعی کنید.

در حقیقت این بسیار شگفت انگیز است که بدون زحمت زیاد و هزینه های بسیار، می توانید 100 فالوور فعال و پویا جذب کنید.

دیجی فالوور همیشه به فکر رضایت و افزایش اعتبار پیج بوده است و هرگز فالوور فیک و تقلبی به پیج ها نمی‌افزاید. حتی اگر پنل رایگان باشد!

در واقع تصور عموم مردم این است که فرصت‌های رایگان، حتما بی‌کیفیت و بی‌ارزش هستند اما اصلاً اینطور نیست!

هر سه روش جذب فالوور رایگان، فالوورهای کاملاً واقعی و فعال به دنبال شما می‌افزایند که پست‌های شما را می‌بینند، لایک می‌کنند، کامنت می‌گذارند، به اشتراک گذاشته می‌شوند یا به اشتراک می‌گذارند و در نهایت، رتبه شما را در میان رقبایتان افزایش می‌دهند.

در واقع روند راه دوم مشابه اولین راه است. شما یک عکس به عنوان تبلیغ سایت دیجی فالوور تهیه کرده و آن را در پیج خود استوری می کنید. حتما یادتان باشد که پیج دیجی فالوور را روی استوری درج کنید تا پیج ما استوری شما را ببینید و در سریع‌ترین زمان ممکن فالوورها را به پیج شما بیفزایند.

سومین و فوق العاده ترین راه دریافت فالوور رایگان، پخش لینک سایت دیجی فالوور است. در اصل این کار در زمینه فروش خدمات سایت دیجی فالوور است و بیشترین درآمد و جذب را دارد.

علاوه بر این، این کار حق را به شما می‌دهد که چگونه از پورسانت خود استفاده کنید.

در واقع این کار بسیار ساده و در عین حال راه خوبی برای درآمد و افزایش فالوورهای پیجتان است.

برای شروع همکاری در فروش، در ابتدا در سایت دیجی فالوور حساب کاربری می‌سازید. برای این کار به صفحه اصلی سایت وارد شده و از پنجره های کناری، آیکن همکاری در فروش و سپس گزینه عضویت/ورود/نام نویسی را انتخاب کنید.

با استفاده از شماره موبایل یا ایمیل خود به راحتی و سرعت می‌توانید نام را انجام داده و وارد سایت شوید. پس از ایجاد حساب کاربری، لینکی برای ایجاد می‌شود که مختص شما باشد و هر جذبی که از طریق آن صورت می‌گیرد، جزو درآمد شما می‌شود.

شما می‌توانید این لینک را در سایت شخصی، پیج‌ها، کانال تلگرام، بیو اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی و…قرار دهید؛ به ازای هر کاربری که از طریق لینک شما جذب شود، درصدی از سود حاصل از فروش به حساب شما اضافه می شود که به صورت مستقیم و یا فالوور و سایر خدمات از سایت دیجی فالوور قابل دریافت است.

لازم به ذکر است که تمامی پنل‌های رایگان و غیر رایگان سایت دیجی فالوور با تحویل فوری، ریزش حداقل و مهم‌تر از همه، پشتیبانی 24 ساعته در اختیار کاربران گرامی قرار می‌گیرند.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت دیجی فالوور، پنل‌های افزایش فوق‌العاده فالوور را به صورت کاملاً رایگان از هر یک از این روش‌ها، سفارش داده و در کمترین زمان ممکن آن‌ها را دریافت کنید.

منبع مقاله دیجی فالوور