بانک رفتن انتظار و ارائه مدارک، همه ما بوده و است. راه‌حل تکنولوژی و گوشی‌های هوشمند مدتی است که در دنیا کشیده شده و راه را هموار کرده است. نئوبانک، راهی است که در شعبه‌های بانک‌ها حضور داشته باشد.

یکی از پیشروها در زمینه های دیجیتال و دیجیتالی ساخت بانک های بانکی، بانک پاسارگاد است. با حضور نئوبانک‌ها در دنیا، بانک پاسارگاد نیز در این راه گذاشته شده است و با شناخت نیاز مخاطب، دانش بانکداری دیجیتال، ویپاد، ترابانک پاسارگاد را کرده است. ویپاد، به پشتوانه بانک پاسارگاد و زیر نظر این بانک، امکان بهره مندی از امور بانکی را در هر زمان و مکانی برای همه هم وطنان ایرانی فراهم کرده است.

ویپاد، ترابانک پاسارگاد

هدف حضور ویپاد، ارائه خدمات مالی فراگیر به همه هموطنان است. دسترسی آنلاین به خدمات پایه بانکی، در کنار سایر خدمات اختصاصی ویپاد، حتی در شهرها و روستاهایی که شعبه‌های بانک پاسارگاد در آن وجود ندارد. سبد خدمات ویپاد در حال حاضر بسیار متنوع است و این سبد در ادامه بزرگ‌تر و پربارتر خواهد شد. ترابانک پاسارگاد، عضوی جدید از خانواده بانک پاسارگاد است که با خدمات آن در ادامه بیشتر آشنا می شود.

ویپاد

ویپاد، خدمات و قابلیت‌ها

حساب دیجیتال پاسارگاد افتتاح کنید

افتتاح حساب در ویپاد کاملاً آنلاین است و شما نیاز دارید در هیچ مرحله‌ای به بانک مراجعه کنید. در کمتر از چند دقیقه و تنها با وارد کردن اطلاعات فردی و ویدیوی احراز هویت، می‌توانید یک حساب دیجیتالی پاسارگاد داشته باشید. برای افتتاح حساب، بعد از دانلود ویپاد، با شماره موبایلی که به نام خودتان است، وارد شوید. بعد از خرید شماره موبایل با وارد کردن کد یکبار مصرف، لازم است کد ملی، تاریخ تولد و شماره سریال کارت ملی هوشمندتان را وارد کنید.

برای تشخیص و تطبیق چهره شما با اطلاعات وارد شده، در مرحله باید ویدیویی چند نفری از چهره‌تان را بارگذاری کنید. برای ضبط ویدئو لازم است زمینه پشت سر شما سفید باشد. حالا دوربین را به حالت افقی و سلفی نگاه دارید و ابتدا به روبه‌رو و بعد به راست و چپ سر خود را می‌دهید. هیچ یا جمله‌ای نیاز نیست کلمه را بنویسید. بعد از بررسی و بررسی اطلاعات و هویت شما، حساب دیجیتال پاسارگادتان افتتاح خواهد شد.

کارت گرافیک ویپاد را در محل دلخواه دریافت کنید

می‌توانید به صورت آنلاین و رایگان درخواست صدور و ارسال کارت گرافیک ویپاد بدهید. پس از این که اطلاعات شما را بررسی کرده و حساب‌تان را تکمیل کنید، می‌توانید برای برنامه‌ریزی برای شما استفاده کنید. پس از ثبت درخواست کارت، اطلاعات پستی شامل آدرس دقیق و کد پستی را وارد کنید، تا کارت گرافیک ویپاد ازطریق پست برای شما ارسال شود. پس از دریافت کارت، به برنامه ویپاد مراجعه کنید و کارت خود را ازطریق وارد کردن کد یکبار مصرف ارسال شده، فعال کنید.

رمز کارت ویپاد، بعد از فعال شدن برای شما پیامک خواهد شد. اگر رمز کارت خود را فراموش کنید یا گم کردید، می‌توانید با انتخاب گزینه «صدور مجدد رمز» بدون مراجعه به عابربانک، رمز کارت خود را دریافت کنید.

آنی و آنلاین کنید

بعد از دریافت کارت‌های ویپاد و فعال کردن آن، می‌توانید به صورت آنلاین و آنی دریافت کنید. حساب پشتوانه، با هدف ارائه خرد، برای خرید کالاهای مصرفی و روزمره، دراختیار همه وطنان قرار گرفته است. برای فعال‌سازی حساب پشتوانه، تنها به اعتبارسنجی بانکی نیاز دارید. در اعتبارسنجی رفتار مالی شما در سیستم بانکی کشور، بررسی خواهد شد. رفتار بانکی شامل نداشتن چک برگشتی و بدهی معوقه بانکی است.

این اعتبار در تمام فروشگاه‌های اینترنتی و حضوری قابل استفاده است و شما می‌توانید با آن نیمی از مبلغ خرید خود را پرداخت کنید. نصف دیگر مبلغ فاکتور باید از حساب دیجیتالتان پرداخت شود. در پله اول شما می‌توانید درخواست اعتبار 1 میلیون تومانی داشته باشید و با تسویه به موقع آن، مبالغ بالاتری دریافت کنید. روش بازپرداخت به صورت یکجا است و زمان تسویه را می‌توان تا ۴ ماه نیز تمدید کرد.

کارت آنلاین خود را مسدود کنید

با ویپاد می‌توانید در لحظه و بدون مراجعه به بانک و عابربانک، کارت خود را مسدود کنید. هر ساعت از روز و هر روز از هفته‌ای که مشکلی برای کارت‌تان پیش آمد، می‌توانید از صفحه حساب دیجیتالی جلوگیری کنید و در صورت رفع مشکل، کارت را دوباره فعال کنید.

کارت آنلاین المثنی بگیرید

بعد از کارت مفقودی یا رسیدن به تاریخ انقضای آن، می‌توانید به صورت آنلاین درخواست صدور کارت المثنی کنید.

رمز آنلاین اول و رمز پویای کارت را دریافت کنید

اگر رمز کارت خود را فراموش کنید یا به خاطر مسائل امنیتی می‌توانید رمز اول کارت خود را عوض کنید، می‌توانید آنی و آنلاین، ازطریق اپلیکیشن ویپاد، این کار را انجام دهید. رمز پویای کارت شما نیز به صورت رایگان فعال است و نیاز به اقدامی از سوی شما نیست.

بدون محدودیت و رایگان پیامک واریز و دریافت کنید

پیامک واریز و برداشت حساب و کارت ویپاد، به صورت پیش‌فرض فعال است و می‌توانید بدون سقف برداشت و بدون پرداخت کارمزد، برای هر تراکنش، پیامک دریافت کنید.

کارت مجازی هدیه بفرستید

یکی از مشکلات هدایای نقدی، زمان صرف شده در بانک برای دریافت کارت هدیه است. با ویپاد می‌توان به صورت آنلاین، در کمتر از چند دقیقه کارت مجازی بسازید و برای عزیزانتان بفرستید. با توجه به مناسبت، می‌توان طرح دلخواه خود را از بین طرح‌های موجود انتخاب کرد و با مبلغ و متن دلخواه، برای فرد مورد نظر از مخاطبان‌تان، ارسال کنید. کارت مجازی هدیه در تمام درگاه‌های اینترنتی قابل استفاده و رمز پویا نیز روی آن فعال است.

سوالات خود را مطرح کنید

پشتیبان‌های ویپاد، ۲۴ ساعت و ۷ روز هفته، به صورت آنلاین و تلفنی دردسترس شما هستند. شما می توانید هر زمان که خواستید، مشکلات و سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ دهید.

امنیت و اعتبار

اطلاعات حساب شما توسط بانک پاسارگاد و روی زیرساخت های این بانک ذخیره شده و نگه داری می شود. امنیت ویپاد و موجودی حساب‌های شما در ویپاد نیز توسط بانک پاسارگاد تضمین شده است.

دانلود و اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات و امکانات ویپاد، ترابانک پاسارگاد، در هر جای ایران که هستید، می‌توانید اپلیکیشن اندروید و iOS آن را از کافه بازار، مایکت، سیب اپ و سیبچه نصب کنید یا به آن دسترسی پیدا کنید. وب سایت ویپاد مراجعه کنید (کلیک کنید).