هر کس که تا به حال باعث ایجاد محتوای ایجاد شده باشد، می داند که شامل لینک های داخلی و خارجی نیز می شود. سایت استراتژیک تبلیغات بک لینک، بهترین روش بازاریابی دیجیتال است زیرا شما را در رتبه بندی موتورهای جستجو ارتقا می دهد

استراتژی سایت تبلیغات بک لینک
استراتژی سایت تبلیغات بک لینک

یک بک لینک زمانی ایجاد می شود که یک وب سایت به وب سایت دیگری لینک می دهد. در این سناریو، زمانی که وب سایت A به وب سایت B پیوند می دهد، وب سایت یک پیوند خارجی به وب سایت B ایجاد می کند. وب سایت B اکنون یک بک لینک از وب سایت A دارد.

به گفته Moz ، بک لینک ها بخش مهمی از استراتژی مارک دیجیتال شما هستند، زیرا نشان دهنده یک «رای اعتماد» از یک وب سایت به وب سایت دیگر هستند. بک لینک ها مانند کوپن های وب سایت های دیگر هستند. موتورهای جستجوی گوگل از این کوپن ها برای یافتن و رتبه بندی بهترین محتوا استفاده می کنند.

اگر سایت‌های زیادی به یک صفحه وب یا وب‌سایت لینک بدهند، موتورهای جستجوی استنباط می‌شوند که محتوای ارزش پیوند دادن را دارد و بنابراین در SERP (صفحه نتایج موتور جستجو) قرار می‌گیرد. به دست آوردن این بک لینک ها می تواند تاثیری بر رتبه بندی سایت یا دیده شدن جستجو داشته باشد.

با این حال، بک لینک برای سئو یک برد سریع نیست. کسب بک لینک به سایت شما یک استراتژی بازاریابی دیجیتال بلند مدت است، به ویژه برای وب سایت های جدید و کسانی که دنبال جستجوهای خود هستند.

خیلی از مردم نمی دانند که از کجا باید با افزودن یا افزایش لینک به سایت خود شروع کنند. توصیه ما این است که با تحلیل رقبا شروع کنید. از ابزارهای بک لینک برای سئو برای بررسی پروفایل بک لینک رقبا استفاده کنید. بررسی کنید که کدام صفحات و دامنه ها به وب سایت خود پیوند می شوند. این به شما کمک می کند تا در مورد دامنه هایی که باید برای استراتژی بک لینک خود را هدف قرار دهید، بینشی به دست آورید.

بک لینک ها یکی از با ارزش ترین فاکتورهای رتبه بندی در گوگل هستند. از طریق هزاران تغییر الگوریتم، گوگل دو نوع لینک را تعیین و اولویت بندی می کند. بک لینک های dofollow و nofollow یک بازدید کننده وب سایت هرگز تفاوت بین بک لینک های dofollow و nofollow را نمی بیند. تفاوت در کد منبع نهفته است.

dofollow رایج ترین و با ارزش ترین نوع بک لینک است. آنها وضعیت پیش فرض یک پیوند هستند و به گوگل می گویند که از طرف دیگر پیوند مهم و دارای رتبه است.

nofollow یک نوع بک لینک کمتر رایج و کم ارزش است. آنها به موتورهای جستجو می گویند که پیوندی را نادیده می گیرند.

طبق تعریف رسمی گوگل، زمانی که دیگر اعمال نمی‌شود، از ارزش nofollow استفاده کنید و می‌دهید گوگل سایت شما را با سایت شما مرتبط نکند یا صفحه پیوند داده شده از آن بخزد.

به گفته The Official SpyFu Blog، شما این نوع لینک ها را از وب سایت هایی دریافت می کنید که می توانید لینک ها و محتوای خود را بارگذاری کنید، زیرا این وب سایت ها نمی توانند تضمین کنند.

در اینجا چند [فضای اینترنتی] وجود دارد که پیوندهای nofollow معمولاً از آنها می آیند:

 • وب سایت های رسانه های اجتماعی، مانند فیس بوک، توییتر و لینکدین
 • نظرات وبلاگ
 • وب سایت های جمع آوری محتوا، مانند Scoop It
 • وب سایت های پرسش و پاسخ، مانند Quora
 • انجمن ها، مانند Reddit
 • بیانیه های مطبوعاتی

علاوه بر همه آنها، بسیاری از وب سایت های معتبر مانند ویکی پدیا و هافینگتون پست از لینک های nofollow برای کاهش تعداد درخواست های بک لینک هرزنامه که می توانند استفاده کنند.

در حالی که لینک های nofollow در رتبه بندی برای کمتر رایج هستند و ارزش کمتری دارند، برای یک وب سایت سالم، گوگل می خواهد هر دو نوع لینک را ببیند. اگر به هوشمند و مفید لینک می دهید، لینک های dofollow بهترین هستند.

استراتژی سایت تبلیغات بک لینک
استراتژی سایت تبلیغات بک لینک
 • اگر چه توصیه ای نمی شود، اما اگر به طور مداوم با کیفیت پایین لینک داده شود، از لینک nofollow استفاده کنید. این باعث می‌شود Google فکر نکند که شما یک کوپن ثابت از ضعیف هستید.
 • اگر کنترلی روی محتوا، مانند بخش نظرات وبلاگ یا پاسخ‌های رسانه‌های اجتماعی، از لینک‌های nofollow برای همه افرادی که پست می‌کنند استفاده کنید. این اسپم و لینک های نامربوط را فیلتر می کند.
 • اگر شخصی برای لینک دادن به وب سایت شما به شما پول پرداخت کرده است، از لینک های nofollow استفاده کنید. اگر داستانی که توسط SpyFu بیان شده است، پیوند nofollow را روی پولی زیر قرار ندهید. گوگل می تواند شما را جریمه کند.

اگر شخصی به شما پیشنهاد پرداخت برای یک پیوند از وب سایت شما را می دهد، باید آن پیوند را nofollow کنید.

اگر محصول شخصی خود را برای شما ارسال می‌کنید، می‌توانید در ازای دریافت لینک، آن را امتحان کنید، باید از یک برچسب nofollow در آن پیوند استفاده کنید.

اگر شخصی پیشنهاد می دهد که به وب سایت شما پیوند دهد، اگر شما به وب سایت یا پیوند دهید، بهتر است آن پیوند را دنبال کنید.

پست مهمان معمولاً مشکلی ندارد، به جزیی که پست دارای تعداد زیادی پیوند است dofollow به وب سایت نویسنده باشد. شما باید آن پیوندها را nofollow کنید.

اگر مشتریان شما مستلزم این هستند که به وب سایت شما پیوند داده شوند، بهتر است مطمئن شوید که این پیوندها را دنبال نمی کنند.

اگر غیرمعمول است، اگر نگران اولویت بندی خزیدن هستید، از پیوندهای nofollow استفاده کنید. این مشکلی است که وب‌سایت‌های بسیار بزرگ آن‌ها هستند، زیرا صفحات وب بسیاری برای فهرست گوگل دارند.

شما مهم بک لینک ها را در بازاریابی دیجیتالی خود می فهمید. شما با نمونه هایی از بک لینک ها آشنا هستید. بنابراین، چگونه می توانید بک لینک به سایت را اضافه کنید؟ اگر به دنبال افزایش لینک برای سئو هستید، در سامانه تبلیغات ملی بهترین راه ها برای ایجاد لینک به سایت شما را لیست کرده ایم:

شرکت ها دائماً وب سایت خود را تغییر می دهد، به این معنی که لینک شده آنها قدیمی است. لینک خراب است زیرا دامنه تغییر کرده است. این به شما فرصتی عالی برای افزایش بک لینک به وب سایت خود می دهد. در اینجا استفاده از استفاده از این استراتژی لینک دهی آمده است:

 1. وب‌سایت‌هایی در صنعت خود بیابید که نام‌ها را تغییر داده، به آدرس اینترنتی جدید منتقل شده، محصول یا خدماتی را ارائه کرده‌اند، محتوا را به‌روزرسانی یا تعطیل می‌کند.
 2. وب‌سایت‌هایی را پیدا کنید که به پیوند قدیمی می‌دهند. از ابزارهای بک لینک برای سئو استفاده کنید تا تمام سایت هایی را که هنوز به قدیمی پیوند دارند، بررسی کنید. روی کسانی که دارای بالاترین اعتبار دامنه هستند.
 3. با کسانی که به پیوند قدیمی داده اند و تماس بگیرید. به آرامی به آنها رسیدگی می کنند که هنگام کلیک کردن روی یک پیوند خطایی وجود دارد و منبع خود را به عنوان پیشنهاد پیشنهاد می دهند.

این استراتژی بک لینک مستلزم زمان و جستجو است، اما شما در حال ساختن چیزی بیشتر از بک لینک هستید. شما در حال ایجاد روابط با رهبران صنعت مرتبط هستید. وقت خود را صرف کنید و آن را حساب کنید.

وبلاگ‌ها، فهرست‌ها و صفحات منابع معتبر، قابل‌تشخیص‌ترین و بازبینی‌شده‌ترین محتوا را جمع‌آوری می‌کنند. آنها یک منبع برتر برای بک لینک هستند، زیرا این تنها هدف آنهاست. اگر بتوانید این پست را بسازید، بک لینک ها را برای سئو افزایش داد.

برای یافتن این پست مرتبط با صنعت خود، در نقل قول جستجو کنید:

 • منابع مفید
 • منابع اضافی
 • بیشتر بخوانید
 • منابع مفید

(نقل قول ها اطمینان حاصل می کنند که کلمه در جستجو می شود.) پس از آن، کلمات کلیدی مربوط به خود را انتخاب کنید.

استراتژی سایت تبلیغات بک لینک
استراتژی سایت تبلیغات بک لینک

برای مطالعه ادامه مقاله به آدرس زیر مراجعه کنید

https://ad.irpsc.com/2022/06/19/backlink-site-advertising-strategy/

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!