اگر اهل فضای مجازی و دیجیتال مارکتینگ کلمه وییو (نمایش) را بیش از حد به گوشتان بخورید. این واژه در اصطلاح عامیانه به معنای ظاهری است، اما در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام به معنای بازدید است. هنگامی که شما از انواع محتوای به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام دیدن می کنید در واقع همان عمل را دارید بازدید یا ویو را انجام می دهید که ما در این مقاله مای ممبر قصد داریم به این اصطلاح پرکاربرد صحبت کنیم.

افزایش ویو محتوای اینستاگرام تنها به تعداد فالوورهای پیج‌ شما دارد. چرا که با افزایش تعداد فالوورهایتان، تعداد ویو یا همان بازدید از پیج به مراتب بالاتر می‌رود. تعداد ویوی دریافت شده برای یک پست را می توان به وسیله آنالیز اینستاگرام یا همان اینسایت (Insight) آن به دست آورد.

برخی از صفحه های کسب و کار و یا اینفلوئنسرها و … برای دستیابی به فالوور و در نهایت اطمینان و سود بیشتر اقدام به خرید ویو اینستاگرام می کنند. در واقع با این کار می توان خیلی راحت تعداد بازدیدهای پست را افزایش داد و به این شیوه حتی پست‌هایتان را به اکسپلور بفرستید. به همین جهت مای مبر سعی می کند بهترین خدمات را در زمینه داشته باشد خرید بازدید اینستاگرام را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. اگر مایل هستید بیشتر راجع به خرید ویو پست و مزیت های آن باشید تا انتهای این مطلب را با ما همراه باشید.

حتما برای شما این سوال مطرح می شود که خرید بازدید پست یا خرید ویو استوری اینستاگرام و بازدیدهای واقعی و سریع چه مزیتی برای صفحه شما دارد؟ در ادامه به شرح این مزیت ها می پردازیم:

اگر می‌خواهید پیجتان در مدت کوتاهی رشد کند از طریق خرید بازدید اینستاگرام (خرید ویو ارزان) برای صفحه اینستاگرامی خود ارزش آفرینی کنید. تولید جذاب را نیز فراموش نکنید. طبق آمار به دست آمده 70 درصد از کاربران اینستاگرام پیجی را فالو می‌کنند که آمار بازدید یا همان پست‌های بالا داشته باشد.

یکی از الگوریتم های اینستاگرام برای نمایش پست ها در اکسپلور اینستاگرام دریافت بازدید زیاد برای یک پست است. در صورتی که یک پست از تعداد بازدیدهای مورد نظر اینستاگرام را بپذیرید و همچنین سایر برنامه های دیگر را در نظر بگیرید، آن پست اینستاگرام را در اکسپلور به نمایش می گذارد.

در اکسپلور افراد زیادی این پست را می بینند و اگر برایشان جذاب باشد از پیج دیدن می کنند و در صورتی که آن را دوست داشته باشند به فالو کردن آن پیج می کنند و چه بسا که به هم تبدیل شوند.

وقتی یک پست ویوی بالاتر می‌کند، یعنی کاربران آن را به شدت دوست داشتند. در نتیجه افراد ترغیب می شوند تا پست های شما را ببنیند و این به رشد صفحه شما کمک کند.

خرید سین یا همان خرید ویو پست اینستاگرام باعث می شود که تعداد لایک های واقعی شما بیشتر شود. که شما را در نظر می گیرید اگر بخواهید با آن ارتباط برقرار کنید و حس خوبی از آن بگیرید با لایک کردن رضایت خاطر خود را نشان می دهد. به همین شکل پست های شما تعداد لایک بیشتر دریافت می کنند و این گام دیگری در توسعه ی صفحه شما است.

ورود به بخش پلور را می توان یکی از مهمترین مزیت های استفاده از خدمات خرید ویو پست اینستاگرام ارزان و به طور کلی خرید بازدید اینستاگرام به شماره آورد. نرم افزاری که گفتیم تغییر الگوریتم اینستاگرام اگر پستی بازدید بالا دریافت کند (در کنار سایر برنامه های الگوریتم های اینستاگرام) می تواند به اکسپلور راه ایجاد کند و در آنجا به وسیله ای از افراد غیر قابل پیگیری باشد. همین امر می تواند به این پیج کمک کند تا شانس افزایش تعداد فالوور را بیشتر کند.

مورد دیگری که به ورود به اکسپلور اینستاگرام و افزایش تعداد فالوورها به وجود می آید چیزی نیست به غیر از بهبود کسب و کار و افزایش درآمدها برای آن. مواردی که می‌دانید فالوورها مهم‌ترین برای صفحات پابلیک هستند و در صفحه‌های بیزینسی اینستاگرام هم این امر به شدت مهم بوده و می‌توانند باعث بهبود کسب و کار شوند. اما چگونه؟ فالوورهای یک صفحه مشتریان بالقوه آن کسب و کار هستند. زمانی که تعداد فالوورهای یک صفحه بیشتر می شود، یعنی تعداد بالقوه آن افزایش پیدا می کند. این هنر آن بیزینس و کسب و کار است که محصولات و یا خدمات خود را به این مخاطب ارائه می دهد که کاربر ترغیب را خریداری کند و تبدیل به خریدار شود.

یکی از مزیت‌هایی که بالا بودن بازدید و ویو اینستاگرام با خود به همراه می‌آورد، این است که علاوه بر معرفی معتبر، کاربران بسیاری را نیز جذب می‌کنند. اگر می‌خواهید در طول مدت کوتاهی ویو پست‌های خود را افزایش دهید، با خرید ویو ارزان اینستاگرام می‌توانید به این هدف نزدیک شوید.

در ادامه بررسی هر یک از انواع ویو و بازدید در اینستاگرام می‌پردازیم:

بهترین راه برای بالا بردن تعداد بازدیدکننده‌های این نوع ویدئوها، استوری آن‌ها است. البته با خرید ویو اینستاگرام از مای ممبر نیز می‌توانید تعداد ویدئوهای خود را از جمله ویدئوهای ویدئوهای IGTV را بالا ببرید. این روزها IGTV به یکی از محبوب‌ترین قسمت‌ها در اینستاگرام تبدیل شده است.

مهم ترین روش قراردهی عکس در اینستاگرام، استفاده از استوری است. پیش از این معمولاً افراد با قرار دادن پست‌های بیش‌ازحد از اتفاقات مختلف هفتگی و روزانه خود، حس مطلوبی را در دنبال‌کننده‌هایشان ایجاد نمی‌کنند. اما با راه‌اندازی بخش استوری در اینستاگرام، این پست‌ها به قسمت استوری منتقل شدند و شرایط مطلوب‌تری به وجود آمدند.

یکی از نکات بسیار مثبت استوری، نمایش تعداد بازدیدکننده ها در گوشه ای استوری است. در این صورت شما می‌توانید به آمار خوبی که بازدیدکنندگان استوری‌های خود را برای بالا بردن آن در نظر بگیرید، می‌توانید ببینید. یکی از مهم‌ترین این تمهیدات، خرید ویو است که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.

یکی از بهترین روش ها این است که از خرید ویو استوری اینستاگرام برای بالا بردن آمار بازدید های خود را استفاده کنید. به علاوه بر این یکی از تأثیرات مهمی که استوری و ویوی آن را بر روی کسب و کارها انجام می دهد این است که به برندسازی کمک شایانی می کند. پس شما می توانید با خرید ویو استوری و بازدید اینستاگرام صفحه ی خود را از این مزایا بهره مند کنید. با خرید ویو استوری اینستاگرام می توانید خدمات و یا محصولات خود را در معرض دید قرار دهید و از این نظر که می توانید تعداد فالوورها، بهتر دیده شدن، برندینگ و غیره را افزایش دهید.

وقتی فردی یک صفحه بیزینسی در پلتفرم اینستاگرام ایجاد می کند دوست دارد در مدت زمان کوتاهی صفحه خود را بیشتر بشناسد و به این وسیله کسب و کار خود را توسعه دهد و درآمد خود را افزایش دهد. یکی از این روش ها گرفتن بازدید بالا است. برای این کار یک روش ساده و یک روش سخت وجود دارد. روش سخت یا بهتر بگوییم زمانبر، تولید جذاب و انتظار مخاطب مخاطبین است. برای این که تعداد بازدید از صفحه اینستاگرام را افزایش دهید می توانید یک حساب کاربری فعال داشته باشید و سعی کنید همیشه با استفاده از قابلیت های اینستاگرام استوری ها یا پست ها و به طور کلی جذابی تولید کنید و به نمایش بگذارید.

اما روش آسان را می توان خرید بازدید اینستاگرام ارزان یا به بیانی دیگر خرید ویو پست اینستا به شماره آورد. برای این کار سایت ها و مراجعان وجود دارند که در این حوزه فعالیت دارند و شما می توانید از خدمات آنها در این زمینه بهره مند شوید. سعی کنید سایت هایی را انتخاب کنید که شما را در انتخاب پکیج مورد نظرتان انتخاب کنید خرید ویوی اینستاگرام راهنمایی کنند.

جهت مشاوره و داشتن هر گونه سوال می توانید روی خرید ویو اینستاگرام کلیک کنید

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!