درست است که امکانات و قابلیت های بسیار زیادی در اینستاگرام وجود دارند و افراد از سراسر دنیا از این شبکه اجتماعی محبوب استفاده می کنند اما این موضوع باعث نمی شود تا مشکلات برای اکانت هر فردی پیش نیاید. ممکن است در هر برنامه و شبکه اجتماعی ایکسری مشکلات رخ دهد. یکی از مشکلاتی که ممکن است برای هر فرد پیش آید مشکل تایید it’s you to login می باشد.

مشکل کانفرم نشدن از مشکلاتی است که این روزها به چشم می خورد و ممکن است بعد از چند بار تلاش نیز موفق نشده باشید آن را حل کنید.

از آنجایی که این مشکل به تازگی زیاد اتفاق می افتد، شاید خیلی از سایت ها به بررسی آن نپرداخته باشند و یا راه حل های جامعی برای حل این مشکل ارائه نشده باشد. به همین خاطر ما میخواهیم در مورد خطایی که با عنوان کمک به ما تایید کنید شما صاحب این حساب هستید شناخته می شود و راه حل رفع این خطا را بازگو می کند.

این را نیز بگویم که بسیاری از افراد با روش های احتمالی برای رفع این مشکل برای اکانت سایر افراد اقدام می کنند که می توانم در مواردی از جوابگوی نبود. اما اکنون روش های قابل قبولی هستند که می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید. در ابتدا بهتر است بدانم چرا این خطا رخ می دهد؟

این خطا که یک مشکل جهانی نیز هست، شما را از اکانت خارج کرده و می‌خواهد که ثابت کنید اکانت متعلق به شخص شماست و این مشکل را بیشتر برای کسانی که اتفاق می‌افتند در اینستاگرام به آنها مشکوک شده و یا بارها آنها را بلاک کرده است. اگر از چند اکانت همزمان استفاده کنید یا بارها اکشن بلاک شده اید، به طور مداوم از فیلتر شکن استفاده کنید و… می توانید این خطا را برای شما نیز رخ دهد.

اگر شماره تلفن و یا ایمیل خود را برای ورود وارد نمودید و کد برای شما ارسال نشد 1 گزینه پیش روی شماست. حال وش اول را مد بررسی قرار میدهیم. بهتر است از سرویس های متفاوت سایت فالووران و بیست فالو استفاده کنید.

نکته:تاکید می شود که باید ایمیل شما در داخل اکانت اینستاگرامتان وجود داشته باشد.

برای شروع کار ابتدا vpn خود را روشن کنید. حال از طریق مرورگر وارد صفحه اصلی اینستاگرام شده و روی عبارت آیا حساب کاربری دارید وارد شوید؟ ضربه بزنید. روی روی ?رمز عبور فراموش شده کلیک کنید تا وارد صفحه دیگری شوید. الان ایمیل خود را وارد کرده و ارسال لینک ورود را بزنید. سپس پیغامی نمایش داده می شود که در آن گفته شده به ایمیل مراجعه کنید و ریست پسورد را بزنید تا کادری را بزنید تا پسورد دوباره نمایش داده شود.

بعد از وارد کردن پسورد جدید و تایید آن کار دیگری انجام دهید و فقط وارد ایمیل خود شوید تا پیغام امنیت حساب خود را اینجا مشاهده کنید. روی آن کلیک کنید تا وارد اینستاگرام شوید. اگر از شما مجددا کدی خواست کدی که فرستاده می شود را به برنامه بدهید تا تایید شما مالک این اکانت هستید.

این کدها حتما به ایمیل شما فرستاده خواهند شد اگر کدی مشاهده نکردید حتما پوشه هرزنامه ایمیل خود را نیز چک کنید تا از وجود کد مطمئن شوید.

اگر راه حلی می خواهید که این مشکل دیگر به وجود نیاید حتما به لینک ابتدایی مقاله مراجعه کنید تا آموزش تکمیلی را دریافت کنید.

این را فراموش نکنید که از حل میشکل بهتر است بیشتر از فیلتر شکن استفاده کنید، سعی کنید بعد از انجام کارهایی که افراد را بلاک کنید، روزانه پست های بسیار زیادی را در اینستاگرام به نسبت به اکانت خود مشکوک نسازید. زیرا با اتفاق افتادن این موضوع موضوعات مربوط به اینستاگرام به پیج شما بیشتر خواهد بود و ممکن است بیشتر باشد.

بهتر است به سرویس های متفاوت اینستاگرام سایت بیست فالو سر بزنید.

سخن پایانی و نتیجه گیری

در این مقاله در مورد مشکل کانفرم نمی شود با شما صحبت کرد و سعی کرد راه حلی تجربی و مفید ارائه دهد تا از طریق آن بتوان مشکل را حل کرد. برخی از کاربران نگران این موضوع هستند که اکانتشان پاک شده است اما به این شکل نیست و این یک مشکل از طرف اینستاگرام به حساب می آید و شما حذف نمی شود، بلکه فقط نیاز به مالکیت شما ثابت نمی شود. درست است که این موضوع غیر منطقی به نظر می رسد و به احتمال زیاد به زودی خواهد شد. پس اگر شما هم دچار این مشکل شوید، مراحل را دنبال کنید و همچنین منتظر باشید تا اینستاگرام این مشکل را حل کند تا دیگر این مشکل نشوید. امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار بگیرید و مشکل خود را با حل ما حل کنید. فقط فراموش نکنید که در هنگام انجام مراحل بالا روشن بودن فیلتر شکن نیاز و مهم است و اگر روشن باشد شاید باز هم کد برای شما ارسال نگردد.

منبع اطلاعات : سایت فالووران

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!