کاربران اینستاگرام ممکن است با مشکلاتی از جمله بلوک شدن از طرف اینستاگرام، باز نشدن استوری ها، وارد نشدن به اکانت خود و… رو به رو شوند. دست است که برای هر کدام از مشکلات راه ها و روش های وجود دارد ولی برای حل مشکل راه های مختلف را آموخته است.

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای همه اتفاق بیوفتد این است که هنگام ورود کد 6 رقمی به شماره شما فرستاده نمی شود. در این صورت چه باید کرد؟ آیا می توانی اقدامی انجام دهم که کد ازسال شود؟ جواب این سوالات را در ادامه بیان کرد. پس با مقاله ارسال نشدن کد اینستاگرام به شماره همراه باشید.

اگر در هنگام ورود به اینستاگرام از ایمیل استفاده کرده اید می توانید به راحتی کد را دریافت کنید. برای این منظور در ابتدا با vpn خود را روشن کرده و از طریق سایت به اینستاگرام وارد شوید سپس برای ورود ضربه بزنید و ایمیل را وارد کنید.( از گزینه Get Help Signing In استفاده کنید) که با ورود به آن پیام می توانید رمز را انتخاب و تأیید کنید. سپس دوباره به ایمیل بازگردید و پیام جدید را باز کنید و از طریق آن به اینستاگرام متصل شوید.

روش دیگری که وجود دارد این است که باز هم از vpn کمک گرفته شود و سپس شماره تلفن خود را وارد کنید. زیرا برخی از این مشکل با تغییر موضوع ممکن است. پس حتما این روش را امتحان کنید و قبل از ورود به اینستاگرام فیلترشکن خود را روشن کنید

راه حل دیگری که وجود دارد این است که در هنگام لاگین شدن برروی گزینه سوئیچ اکانت ضربه بزنید تا صفحه باز شود. سپس نام کاربری و رمز خود را پاک کرده و گزینه Log in with Facebook را بزنید تا بتوانید از طریق فیسبوک به اینستاگرام خود واد شوید.

راه حل تجربی که وجود دارد این است که از طریق سایت اینستاگرام اقدام به ورود کنید. در برخی از مواقع اپلیکیشن پاسخگو نیست اما می توانم از طریق سایت ورود نمودم.

راه حل دیگر پاک کردن اینستاگرام است. زیرا در واقع از مواقعی که باعث می شود شما دچار مشکل شوید و عمل نمی کند. پس بهتر است برای جلوگیری از ارسال نشدن کد کش را خالی کنید. برای این کار در گوشی اندرویدی خود باید وارد کنترل گوشی خود شود، بخش APPS را بیابید، حال برنامه را مدیریت کنید حال به دنبال اپلیکیشن اینستاگرام بگردید. اکنون باید گزینه ذخیره سازی را انتخاب کنید. در این قسمت روی گزینه Clear Cache ضربه بزنید تا کش اینستاگرام را به طور کامل پاک کنید.

اگر راه های بیشتر و کاربردی تر باشد، می توانید به لینک ابتدایی صفحه خود را تکمیل کنید و مشکل خود را هرچه سیعتر اطلاعات سازید.

در سایت فالووران می توانید مطالب فراوانی را در اینستاگرام دنبال کنید.

آیا این مشکل به چه دلیل رخ خواهد داد؟

به شما امکان پذیر است از اکانت خاج شوید و یا هنگام لاگین کردن کد برای ارسال شما تایید شود

یکی از این مشکلات اپراتور است. بلوک شدن پیامک ها از طریق اپراتور، پروتکل های امنیتی و مشکلات دیگری از این قبیل افراد از مواقعی که باعث می شوند کد برای شما ارسال شود.

از دیگر مواردی که می تواند درست وارد نشود، شماره تلفن، درخواست بیش از حد کد و… باشد که توسط کاربران اتفاق می افتد و برای حل این مشکل چند روز به اکانت وارد نمی شود.

دلیل دیگری که وجود مشکلات سرور اینستاگرام است. بسیاری از کاربران در سراسر جهان از این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند و این موضوع را در برخی از مواردی که باعث می‌شوند سرورها با مشکل رو به رو شوند و مشکلی برای آنها وجود داشته باشد که می‌خواهند لاغر شوند.

اگر شما خارج از کشور هستید، از اکانت می‌توانید داشته باشید که آنها را نیز بیان می‌کند.

اگر شما از برنامه های مکمل مانند برنامه دانلود ویدیو از اینستاگرام، آنفالویاب و… زیاد استفاده کنید ممکن است ناخودآگاه از اکانت خود خارج شوید. زیرا این نوع برنامه ها از نظر اینستاگرام تایید شده است و شما دارید خلاف قوانین عمل می کنید و به همین دلیل با شناسایی این نوع برنامه در اکانت شما ممکن است شما را از اکانت خود خارج از بیاندازد.

همچنین اگر فالورهای فیکی نیز اینستاگرام به احتمال زیاد به این کار واکنش نشان داده و شما را از اکانت بیرون می اندازد.

اگر شما مانند یک ربات عمل کنید، یعنی دائماً در پست قرار دهید یا کامنت بگذارید و… باز هم باعث میشوید اینستاگرام شما را از اکانتتان خارج کند. همچنین اگر مزاحمت برای افراد مختلف ایجاد کنید و آنها را بلاک کنید همچنین اینستاگرام را به اکانت شما مسدود کرده اید و شما را مسدود کرده و یا از اکانت خارج می سازید.

مواردی که مشاهده می کنید این مشکل کمی زمانبر است. اگر می خواهید دیگر به این مشکل دچار نشوید حتما به لینک ابتدایی مقاله مراجعه کنید تا راه های جلوگیری از بروز این مشکل مطرح شود.

سخن آخر و نتیجه گیری

در این مقاله به طور کامل سعی کنید راه حل های عدم ارسال کد را بیان کنید. اکنون امیدواریم به کمک این روش ها می توانید خود را اصلاح کنید. تنها نکته ای که وجود دارد این است که ارسال نشدن کد بسیار زیاد است و اگر اینستاگرام شما آپدیت نشود، یا در ساعات شلوغی استفاده از اپلیکیشن باشد، یا اگر کد را در مرحله اول دریافت کرده اید و اشتباه آن را تایپ کرده اید. … می تواند این مشکل را برای شما رخ دهد. اگر با هیچ کدام از این روش ها را نمی توانید به اکانت خود لاگین کنید و پیج شما بسیار پرطرفدار است و فالوورهای زیادی می توانید از بازگرداننده های پیج کمک بگیرید تا مشکل شما را حل کنند. این افراد با استفاده از مهارت و تسلطی که در اینستاگرام می توانند به مشکل برسند را می سازند. این مقاله به پایان خود رسید و تمام نکات مهم در مورد این مشکل ایجاد شد تا همه چیز از این روش استفاده شود.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!