یک مجموعه پویا، مدرن و مستقل به مدیریت مکران بلوچستان یک مجموعه پویا، مدرن و مستقل به مدیریت است که به پشتوانه 1 سال تجربه مدیریت و منتورینگ، به علاقه مندی افراد کمک می کند تا تبدیل به یک کارآفرین اینترنتی تراز اول شوند و کسب کنند. کار اصلی ما آموزش کارآفرینی و بازاریابی اینترنتی است.

داستان مکران بلوچستان مدیریتی مکران بلوچستان از سال 1400 تا 1401 راهبری سازمانی 5 هزار نفره مطرحی را بر درمان داشته و بیش از 1 سال شبانه روزی برای بهبود محیط زیست و حیات وحش کشور تلاش کرده است. وب سایت سابق تیم مدیریتی این مجموعه، روزانه نزدیک به 1 هزار بازدید کننده و در کل شبکه های اجتماعی بیش از 2 هزار نفر دنبال کننده است. 1 سال شبانه روزی برای بهبود شرایط محیط زیست و حیات وحش کشور تلاش کرده است. وب سایت سابق تیم مدیریتی این مجموعه، روزانه نزدیک به 1 هزار بازدید کننده و در کل شبکه های اجتماعی بیش از 2 هزار نفر دنبال کننده است.

داستان مکران بلوچستان مدیریتی از سال 1400 تا 1401 راهبری سازمانی 5 هزار نفره مطرحی را بر عهده داشته و بیش از 1 سال شبانه روزی برای بهبود محیط زیست و حیات وحش کشور تلاش کرده است. وب سایت سابق تیم مدیریتی این مجموعه، روزانه نزدیک به 1 هزار بازدید کننده و در کل شبکه های اجتماعی بیش از 2 هزار نفر دنبال کننده است. 1 سال شبانه روزی برای بهبود شرایط محیط زیست و حیات وحش کشور تلاش کرده است. وب سایت سابق تیم مدیریتی این مجموعه، روزانه نزدیک به 1 هزار بازدید کننده و در کل شبکه های اجتماعی بیش از 2 هزار نفر دنبال کننده است. زیست و حیات وحش کشور تلاش کرده است. وب سایت سابق تیم مدیریتی این مجموعه، روزانه نزدیک به 1 هزار بازدید کننده و در کل شبکه های اجتماعی بیش از 2 هزار نفر دنبال کننده است. 1 سال شبانه روزی برای بهبود شرایط محیط زیست و حیات وحش کشور تلاش کرده است. وب سایت سابق تیم مدیریتی این مجموعه، روزانه نزدیک به 1 هزار بازدید کننده و در کل شبکه های اجتماعی بیش از 2 هزار نفر دنبال کننده است.

به قطعیت در مورد مکران بلوچستان می توان اگر مغز یک کسب و کار را انجام داد و گفت: بلوچستان را با هم مخلوط کنید و سرشان را بتراشید. بی شک این مجموعه با لمس فراز و فرودهای بلو، یکی از معتبرترین مرجع‌های آموزش مهارت‌ها و تخصص‌های وب، کارآفرینی و تیم‌سازی در سیستان و چستان است.

دوره‌های آموزشی مکرانچستان، بستری ایجاد شده تا راغبان به دنیای دنیای وب، جویندگان کار، مهارت و تمام کسانی که می‌خواهند تحولات سریع جهان امروز عقب نمانند، حضوری و حضوری هر زمانی که تصمیم می‌گیرند جلسات آموزشی کاملاً عملی بنشینند.

احد سپاهیبنیان‌گذار مکران بلوچستان، یک رهبر و کارآفرین اینترنتی است که سعی کرده است، مجموعه‌ای را هم بیاورد که از تلفیق ذهنیت، شخصیت، مهارت و کارآفرینی، فراتر از تئوری و جزوات آموزشی، یک محصول منحصر به فرد بفرد بسازد. ماحصل مهارت‌آموزی و به‌روز بودن آموزش‌های مکران بلوچستان این می‌شود که یا یک کسب و کار پایدار باشد و یا در برترین کسب‌وکار و کارهای ایران استفاده شود.

ما عاشق دنیای اینترنت هستیم و برای افزایش درآمد ایرانیان سراسر دنیا از طریق اینترنت، از اوایل سال 1400، فعالیت های خود را به طور جدی آغاز می کنیم و همیشه برای افزایش هم میهنان عزیزمان برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می نماییم.

رسالت ما در مکران بلوچستان این است که دلیل عدم موفقیت هیچ فردی در کسب و کار اینترنتی به دلیل نبود دانش نیست.

 • بلندپروازانه فکر می کنیم و مرزشکن هستیم.
 • مشتاق هستیم و سریع هم یاد می گیریم.
 • از تغییر و تحولات مشتاقانه استقبال می کنیم.
 • باهوش هستیم و حرفه ای و خلاقانه رفتار کنیم.
 • ما اینجا یک خانواده هستیم.
 • به صداقت و شفافیت باور داریم.
 • اعتماد را خودمان می سازیم.
 • نظر بر داده ها و اقدام می کنیم.
 • بهینه سازی تجربه مخاطبان ما توجه فوق العاده را می کنیم.
 • همیشه به دنبال یافتن ارتباطات هستیم.
 • نگاه های متفاوت مانع از ما نمی شود.
 • برای ساختن بهترین خانواده، بهترین ها را جذب می کنیم.
 • همیشه مشتاقیم شبکه‌های ارتباطی خود را توسعه می‌دهند و از آن بهره‌گیری می‌کنند.
 • به انتیجهن کارها فوق‌العاده‌ای برای ما دارد.
 • با ژرف نگری و به صورت عمیق و تخصصی به مسائل می پردازیم.
 • پیش قدم بودن، مسئولیت پذیری و ویژگی از ویژگی های بارز ماست.
 • بهره‌وری درست از کلیه منابع انسانی و سایر موارد برای ما بسیار مهم است.
 • الگوی عملی متحد هستیم.
 • در وابستگی کمتر به‌ عینی، با هم بسیار هم سو، هم مسیر و هم هدف هستیم.

دنیا سریعتر از همیشه در حال تغییر است. در کسری از تحولات بزرگی در دنیا رخ می دهد و مردم به دنبال مهارت های جدید و ورود به فضای اینترنت و کسب درآمد از طریق آن هستند. چشم انداز ما این است که در آینده ای نچندان دور شما یا صاحب یک کسب و کار اینترنتی موفق می شود یا از محصولات و خدمات دیگران استفاده می کند. پس کسب و کار اینترنتی خود را بسازید.

 • مزایای استفاده از خدمات ایران ‌فانیجاد نگرش و ذهنیت سازنده کارآفرینانه
 • توسعه حرفه‌ای نامحدود
 • فرصتهای بی‌نظیر
 • فرصت شدن
 • مسئولیت های چالشی
 • کار و زندگی

اصل اساسی مکران بلوچستان، خدمتگزار داوطلبانه است.

سوا از فعالیت های بشر دوستانه، کمک به محیط زیست و… که این مجموعه در وظایف روزانه خود گنجانده است، برای گروهی از عزیزان ما پیشنهاد ویژه داریم. مهارت آموزی و رشد، حق همه ما است. از این رو بر اساس آیین نامه درون سازمانی، اعضای مکران بلوچستان وظیفه دارند برای پیشرفت و پیشرفت همه ایرانیان (و در آینده، همه مردم دنیا) خدمت صادقانه انجام دهند. هر هزاران بار از خدا شاکریم که این خدمت با پشتیبانی شما عزیزان، رنگ و بوی سال به خود می گیرد.

ما از دانشجویانمان برای مهارت آموزی و پیشرفت، خواستار حداقل ۲ سرمایه‌گذاری هستیم:

سرمایه گذاری زمانی: شما با اختصاص زمان کافی برای مهارت آموزی و انجام تکالیف به ما کمک می کنید تا مجموعه کارآفرینان موفق در ایجاد جامعه باشد.

سرمایه مالی: شما با پرداخت هزینه دوره ها به ما کمک کنید تا بتوانیم تیم آموزشی و زیرساخت های مجموعه را برای بهتر دانشجویان و در نتیجه بهبود وضعیت مالی جامعه، گسترش دهیم.

واقعیت: برای برخی از اقشار جامعه سرمایه گذاری مالی سخت است.

درباره مسائل مکران بلوچستان و تیم پشت پرده آن چیزهایی می بینم. قادر است خداوند متعال ما را در ایجاد چهارچوب ذهنی درست و کسب مهارت های شگرف یاری کرده و سلامت جسمی حرکت در مسیری را می دهد که بتوانیم در جامعه نقش سال های علمی ایفا کنیم. اما برخی هم میهنانمان از وجودشان نزد خداست، این را نمی توان با کل وجود خود جستجو کرد و در نهایت درآمد کسب کرد. منظور ما عاملین عزیزی هستند که باید دست شان را بوسید. ما برای این گروه از دوستان عزیز ۱۰٪ تا ۱۰۰٪ تخفیف شرکت در دروه های آموزشی و خدمات مکران بلوچستان را در نظر گرفته ایم. برای بهره مندی از این بورسیه از قسمت تماس با ما در ارتباط باشید.

سختگیری و هیچ دانشجویی برای تیم مکران بلوچستان برای این عزیزان و سایرین تفاوتی ندارد، از این رو از دوستان واقعیمان که در دوره های ما بورسیه می شوند خواستاریم که تمام سعی خود را برای دستیابی به اهداف خود انجام دهند که مهم ترین آن پول درآوردن است. است.

پیام ویژه ما به شما: لطفا مسئولیت اجتماعی ما را به عزیزانی (انسان هایی که می توانند بورسیه را کسب کنند) که دوست دارند برسند، معرفی کنید.

به امید ایرانی آباد و جهانی بهتر

احد سپاهی بنیانگذار مکران بلوچستان
احد سپاهی بنیانگذار مکران بلوچستان

وبسایت :ahadsepahi

اینستا گرام: 82_ahad_sepahi

تلگرام : 09917198392

آپارات : احدسپهیاگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!