آیا سایر فالوور ها متوجه خرید فالوور شما می شوند؟
آیا سایر فالوور ها متوجه خرید فالوور شما می شوند؟

اگر تا به جستجوی راه‌هایی در گوگل بپردازید که می‌توانید تعداد فالوورهای اینستاگرام تازه خود را افزایش دهید، بدون شک در صفحه نتایج جستجو با سایت‌های فروش دنبال‌کننده بی‌شمار برخورد کنید.

با این حال، باید تشخیص دهید که کدام یک از سایت‌ها باید اعتماد کنید و آیا دنبال می‌کنید که از این سایت‌ها می‌کنید، می‌توانند برای شما سودآور باشند یا خیر؟

در این مقاله، با دیجی فالوور همراه با توضیحاتی در مورد نحوه انجام این گونه سایت ها و همچنین نحوه دریافت فالوور اطلاعات واقعی را در اختیار شما قرار دهید.

ممکن است در مدت زمان بسیار کوتاهی با خرید فالوور اینستاگرامتعداد زیادی دنبال کننده داشته باشند، اما این فالوورها در موارد غیرفعال هستند.

در آینده، خرید دنبال‌کننده‌ها افراد زیادی برای شما ندارند و حتی برای شما تعصب‌آمیز خواهند بود، اما در کوتاه‌مدت، خرید فالوور اینستاگرام ممکن است، از نظر افزایش فالوورها روی فالوورها تأثیر بگذارد.

اگر صاحب کسب‌وکار هستید، وقتی افراد جدید وارد صفحه اینستاگرام شما می‌شوند، ابتدا به تعداد دنبال‌کنندگان توجه می‌کنند.

و قضاوت می‌کنند که آیا شما را دنبال کنید یا نه! بنابراین، اگر تعداد زیادی دنبال کننده در اینستاگرام داشته باشند، احتمالات زیادی برای جذب فالوورهای زیادی دارند.

آنچه گفته شد، این ممکن است فقط در ابتدا و برای مدت کوتاهی قابل بررسی باشد، اما پس از آن در صفحه دنبال‌کننده‌ها را می‌خرند، در نتیجه این فالوورها مجذوب صفحه شما نمی‌شوند و به آن توجه نمی‌کنند.

به این ترتیب، آن‌ها به باورپذیری شما آسیب می‌رسانند و این نادیده می‌تواند پیامدهای جدی برای صفحه شما داشته باشد و می‌تواند سرعت صفحه اینستاگرام شما را کاهش دهد.

اما این موضوع شامل فالوورهای واقعی دیجی فالوور نمی شود. فالوورهایی که این مجموعه به شما ارائه می‌دهد کاملاً واقعی هستند و می‌توانند تأثیر مستقیم بر سوددهی داشته باشند.

از آنجایی که فالوورهای پولی، بر خلاف خط‌مشی‌ها و قوانین اینستاگرام بیش از حد اشتراک دارند و اینستاگرام خط‌مشی‌هایش با حساب‌های ظاهری سروکار دارند، معمولاً وقتی مقدار مختصری را می‌گذراند، اینستاگرام آن‌ها را می‌شناسد و می‌کند.

در نتیجه، به اعتبار صفحه اینستاگرام شما آسیب می‌رسانند و صرفاً پول باعث بی‌اعتمادی فالوورهای واقعی می‌شود.

بنابراین اگر می‌خواهید بی‌وقفه در اینستاگرام پیشرفت کنید، سعی کنید فالوورهای واقعی را برای صفحه خود خریداری کنید.

بسیاری از این سایت‌ها در این راستا هستند، که در مورد علاقه‌مندی‌ها برای خود مشتریان و ایجاد پول نقد فکر می‌کنند و به نتایج این کار برای صفحه اینستاگرام شما فکر نمی‌کنند.

اما دیجی فالوور با ارائه بهترین خدمات به فکر موفقیت کسب و کار شما می‌باشد.

از سایت‌ها حساب‌های نامحدود در اینستاگرام تولید می‌کنند و با مدیریت این حساب‌ها پول نقد کسب می‌کنند.

صاحبان حساب‌های اینستاگرام به‌عنوان دنبال‌کننده عمل می‌کنند و لایک‌ها و نظرات را برای بازدید از پست‌هایتان برای شما می‌گذارند.

اگر فروشندگان آن حساب‌ها بخواهند تعداد زیادی از حساب‌های اینستاگرام را فعال نگه دارند، برای آن‌ها خیلی مقرون به صرفه نیست.

در نتیجه، کسانی که از این روش برای ایجاد دامنه از حساب‌ها استفاده می‌کنند، معمولاً دنبال‌کنندگان تقلبی هستند.

در واقع، فالوورهای خریداری شده صفحه اینستاگرام شما را دنبال می‌کنند و صرفاً تعداد دنبال‌کنندگان صفحه شما را افزایش می‌دهند،

همه پست‌های شما را دوست ندارند، از پست‌های شما پرس و جو نمی‌کنند، آن‌ها را ذخیره نمی‌کنند و پست‌هایتان را به اشتراک نمی‌گذارند. این روش می تواند آسیب جدی به حساب اینستاگرامی شما وارد کند.

آیا دنبال کنندگان متوجه خرید فالوور می شوند؟
آیا دنبال کنندگان متوجه خرید فالوور می شوند؟

شاید در ابتدا فکر کنید، حضور دنبال‌خری‌شده‌ها در صفحه‌تان نمی‌تواند، شناسایی شود. اگر فروشنده کالا یا خدمات در اینستاگرام هستید، زمانی که دنبال‌کنندگانتان می‌خواهند،

شما را می‌خرید، بدون شک نظرات، لایک‌ها و دنبال‌کنندگان شما را با دقت زیر می‌خواهند، تا از اعتبار صفحه‌تان مطمئن شوید و بعد از آن همه کالاهای غیرمعمول را در صفحه شما ببینید،

متوجه خواهید شد که شما به تازگی برای صفحه خود دنبال کننده خریداری کرده اید و ممکن است از چشم دنبال کنندگان خود دور شوید!

در این صورت، اگر صفحه شما دارای تعداد زیادی دنبال کننده وانمودی باشد، برای آن‌ها تشخیص داده خواهد شد.

اما اگر دنبال کننده های خود را از دیجی فالوور خریداری کنید، دیگر نگران این مشکل هستید، چرا که این مجموعه فالوور کاملا واقعی را به صفحه شما ارائه می دهد.

تمایز قیمت در بسته‌های دنبال‌کننده به لطف استاندارد پیروانی است که آن واحد به شما فروخته می‌شود. بیشتر این سایت‌ها مخاطبین واقعی را تقریباً دو برابر ارزش دنبال‌کننده‌های تقلبی می‌فروشند.

علاوه بر این، بسته‌های مخاطبین تقلبی با توجه به مقدار اطلاعاتی که دنبال‌کننده‌ها در حساب خود هستند، کاملاً متفاوت است.

تعداد دنبال‌کنندگان ارائه‌شده در هر بسته و بنابر سهمی از نظارت بر تعیین ارزش آن‌ها است.

با این وجود، پیشنهاد می‌شود که اگر در هر صورت برای دریافت فالوور اینستاگرام اقدام کنید، می‌توانید مبلغی را از سایت‌های قابل احترام دریافت کنید و توجه داشته باشید که موقعیت‌های پیروان را داشته باشید که شامل یک مرکز پشتیبانی می‌شود.

اکثر سایت‌های فروش فالوور ادعا می‌کنند که در مدت زمان کوتاهی از وقت شما، 100 درصد دنبال‌کنندگان واقعی و ایرانی را در صفحه اینستاگرام شما نشان می‌دهند.

اگر این موضوع را به صورت کمی بررسی کنید، شاید هیچ‌کدام از این ادعا را نبینید. با این حال، از نظر کیفیت و سازگاری با عملکرد آن فالوورها، می‌توانید ببینید

که اکثریت آن دسته از دنبال‌کننده‌ها، مخاطبین تقلبی هستند که فعالیت‌هایی در صفحه شما انجام نمی‌دهند، و در صورت وجود تعداد کمی از دنبال‌کنندگان واقعی در میان آن‌ها، هر دو طرف با شما نخواهند داشت.

در واقع، این دسته از دنبال‌کنندگان واقعی هستند، به دلیل اینکه صفحه شما را صرفاً صرفاً برای علایق خود دنبال نمی‌کنند یا پست‌های شما را به اجبار لایک می‌کنند، روی صفحه شما نمی‌شوند و صرفاً لایک می‌شوند و نظر می‌دهند تا به پایان برسد.

اگر روی نظرات این دسته از دنبال‌کننده‌ها را بررسی کنید، ممکن است متوجه شوید که بخش اعظم نظرات آن را در انواع شکلک‌ها یا عبارات کوتاه و تکراری استفاده می‌کنند که برای هر پستی استفاده می‌شود.

توجه داشته باشید که خرید افراد برای صفحه اینستاگرام را از سایت های مخصوص خود دیجی فالوور انجام دهید.

محل نخریدن فالوور فیک اینستاگرام
محل نخریدن فالوور فیک اینستاگرام

تعداد زیادی وجود دارد که نشان می دهد، خرید افراد فیک برای صفحه اینستاگرام مناسب نیست و به همین دلیل پیشنهاد می‌شود از افراد واقعی اینستاگرام استفاده کنید. در زیر ۴ دلیل برای نخریدن افراد فیک آورده شده است.

هیچکدام از حساب‌های اینستاگرام از هزاران دنبال کننده تقلبی، یک لایک یا نظر دریافت نکرده‌اند. با این حال تا کنون، هیچ دنبال‌کننده فیکی ظاهراً کوچکترین واکنشی در طول بررسی ها نشان داده نشده است.

مرسوم است که با خرید دنبال‌کننده‌ها، پیشرفت‌های مرتبط را در سطح مشاهده کنید. در نتیجه شرکتهای تجاری دنبال‌کننده، شرکت‌های فعال را می‌فروشند.

جدای از این، به‌جای خرید دنبال‌کننده‌های تقلبی، می‌توان به سراغش رفت خرید فالوور ایرانی و واقعی مراجعه کنید.

پادهای اینستاگرام پیام‌های مستقیم بین تیم‌های پانزده تا بیست نفر از افراد فعال در یک کسب و کار هستند.

زمانی که در طول این خوشه، یک پست جدید را توییت می‌کند، پستی در خود خوشه نشان می‌دهد تا اعضای خانواده به آن واکنش نشان دهند.

با این حال، این نکته را بیشتر ذکر کنید که این روش شناسی به طور مشترک آزمایش شده و در نتیجه صادقانه‌های نرسیده است.

اگر صفحه‌ای در اینستاگرام اکثر فالوورهایش تقلبی باشند، با یک نگاه کوتاه شناسایی می‌شوند. اگر شما یک فرد مشهور به‌شدت شناخته شده باشید.

دنبال کردن یک یا دو نفر به هیچ وجه شما را به جایی نمی‌رساند و به این شکل دنبال‌کننده‌های شما نیستید.

به عبارت دیگر، در مقابل دنبال کردن دیگران مقاومت کنید. اگر بی‌حرکت بنشینید و کسی را دنبال نکنید، تعداد فالوورهای شما می‌تواند ذره ذره افزایش یابد و بنابراین تعداد فالوورها ثابت می‌ماند.

اگر فهرستی از پیروان تقلبی را بررسی کنید، متوجه می‌شوید که اکثریت آن‌ها نامی ندارند، گویی نام آن حساب‌ها به‌طور خودسرانه روی صفحه‌کلید نوشته شده است.

در نتیجه انبوهی از حروف و اعداد را می‌بینید در حالی که منطقی نیست. همچنین، این حساب‌ها دارای تعداد زیادی از پست‌ها هستند، آن‌ها به طور خودسرانه پست می‌کنند و عملاً داستان پست نمی‌کنند.

ساده‌ترین ابزار تجزیه و تحلیل و تحلیل اینستاگرام، دنبال‌کنندگان وانمودی او را نیز کشف می‌کند. ابزار تجزیه و تحلیل و تحلیل گاما گلوبولین توسط یک مرد دانشمند ناسا ایجاد شده است و با اسکن و بررسی بی رویه دویست دنبال کننده با یک شاخص از پیش تنظیم شده کار می کند.

بنابراین، همه ما می دانیم که چهل دنبال کننده در حساب ما واقع بینانه به نظر می رسند (حداقل برای این نرم افزار).

اینستاگرام پلتفرم خود را به گونه ای می‌سازد که در آن افراد وقت خود را بگذرانند و فعالیت کنند. بنابراین، اینستاگرام متعددی را برای کاهش رفتار نامناسب در این پلتفرم انجام داده است. حساب‌های جعلی عمومی توسط این پلتفرم پاک می‌شود.

این نشان می دهد که دنبال کنندگان شما در هر زمانی ناپدید می شوند. در ابتدای سال ۲۰۱۸، نماینده اینستاگرام Associate in Nursing به TechCrunch گفت: «حساب‌های مرتبط به بسته هک رشد شخص ثالث و سطح پایین ممکن است به برخی از گزینه‌های اینستاگرام را از دست بدهند.»

اگر فالوور تقلبی خریداری کرده باشد، بهتر است آن را از صفحه خود حذف کنید تا احتمال پیشرفت بیشتر در صفحه شما وجود داشته باشد.

برای جذب فالوورهای اینستاگرام، به‌جای خرید دنبال‌کنندگان فیک از فالوورهای واقعی استفاده کنید تا نتیجه بهتری را دریافت کنید.

در این راستا دیجی فالوور خدمات را به دلیل افزایش افراد واقعی، افزایش لایک، کامنت و … را با بهترین قیمت و کیفیت ممکن به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!