در تمامی رسانه های اجتماعی، داشتن فالوورهای بالا از اهمیت بالایی برخوردار است. این کار کمک می کند تا یک حساب کاربری از شهرت بیشتر باشد. آگاهی از برند آن افزایش پیدا کند ; به سطح درآمد حاصل می شود و در یک کلام، موفقیت کسب می کند.

اما کسب فالوور امری آسان نیست . برای به دست آوردن فالوور، مخصوصا در حساب های تازه تاسیس شده و نوپا، به دست آوردن 5000 فالوور اولیه، سخت ترین مراحل موفقیت می باشد.

بعد از کسب این تعداد فالوور، پیج به میزان بالاترین دست پیدا کرده و از نظر سامانه های مدیریتی رسانه های اجتماعی، از ارزش بالایی برخوردار می شود.

می توان برای دستیابی به این سطح از موفقیت ، از روش های میانبر مثل خرید فالوور اقدام نمود . خرید فالوور از سایت های معتبر مثل دیجی فالوور ، کمک می کند تا کاربران واقعی به پیج اضافه شوند و بر افزایش تعداد مخاطبان، میزان افزایش در پیج نیز بهبود می یابد.

آیا خرید فالوور روی افزایش نرخ تاثیرگذار است ؟
آیا خرید فالوور روی افزایش نرخ تاثیرگذار است ؟

در تمامی رسانه های اجتماعی، داشتن فالوورهای زیاد نشان دهنده اعتبار یک پیج است. افراد در برخورد با یک پیج جدید، در اولین گام به تعداد فالوورهای آن توجه می کنند.

هرچقدر که یک پیج فالوورهای بیشتر داشته باشد، از نظر کاربران می توانند تر جلوه کند. در این شرایط ، مطالب پیج از نظر آنان موثق تر است .

با افزایش اعتبار یک پیج ، افراد مایل می شوند تا آنها نیز پیج را فالو کنند . در نتیجه با توجه به موضوع پیج ، امکان کسب شهرت ، افزایش مشتری و آگاهی از نام و برند نیز افزایش پیدا می کند .

با مخاطبین یک پیج، افراد در دسته اینفلونسر ها قرار می گیرند. اینفلوئنسر ها یا افراد تاثیر گذار، حساب های کاربری هستند که دارای فالوورهای زیادی بوده اند و مطالب آنها باز از بسیاری به دست می آوردند.

فعالیت در رسانه های اجتماعی به منظور ارتباط بین فالوور و محتوا است . می توان به طریق مختلف صورت گرفت .

اولین و ساده ترین نوع، لایک کردن است. افراد با لایک کردن یک مطلب، حمایت خود را از موضوع نشان می دهند.

گاها ممکن است این لایک را به منظور حمایت از صاحب پیج نیز انجام دهد و حتی بدون بازدید از محتوا، آن را لایک کند.

ثبت کامنت از روش های دیگر است . در این شرایط، افراد خود با مشاهده یک مطلب، نظرات را در ارتباط با ثبت کرده و آن را در معرض دید صاحب پیج و دیگر مخاطبان قرار می دهند. کامنت از نمونه های ارزشمند است .

بازنشر نیز به عنوان نوعی عالی از مطلبی که می شود . در این شرایط، افراد می توانند پست را از طریق پی ام، دایرکت و … برای مخاطبین خود ارسال کنند.

گاها این بازنشر می تواند به صورت تگ کردن نام مخاطب در کامنت ها باشد . در نتیجه با ثبت کامنت، پست با افراد جدید تری نیز به اشتراک گذاشته می شود.

افزایش در یک پیج، به میزان اعتبار و موثق بودن آن افزوده می شود. در شرایط یک پیج حتی چندین هزار فالوور داشته باشد اما محتوای بدون لایک، کامنت و سایر گزینه های وجود داشته باشد، آن پیج نظر واقعی نبوده و از نظر کاربران ربات به نظر می آید. در این شرایط، محتوا از ارزش کمتری می شود.

علاوه بر این ، کمتری برای جذب فالوور های جدید وجود دارد . چرا که از نظر بیننده ، این پیج توسط ربات مدیریت شده است .

عدم وجود کافی در پیج، می تواند سیستم مدیریتی رسانه های اجتماعی را نیز حساس کرده و به آن توجه کند را به آن حساب کاربری معطوف نمی کند.

پیج هایی با پایین، شانس کمتری برای دیده شدن در دنیای شلوغ رقابت بین حساب کاربری دارند. مطالبی با پایین ، در بخش هایی مانند فیل ، پلورر و … قرار نمی گیرد.

در نتیجه افراد جدید از حضور این حساب کاربری و آن اطلاعی پیدا نمی کنند.

با افزایش ، یک پیج اعتبار زیادی دریافت می کند . در این شرایط، به این شرایط بسته شده است که مطالب در چه مواردی باشد، معتبرتر جلوه می کند.

به صورتی که اگر هدف آن فروش محصولات باشد، افراد با اعتماد بیشتر به لیست محصولات نگاه می کنند. همچنین افرادی که صرفا بلاگر هستند ، مطالب درج شده توسط آنها می تواند تر باشد و موثق جلوه کند .

حسابی که با بالا، می توان کاربر تازه وارد که صرفاً به قصد ورود وارد می شود را قانع به فالو کردن کند.

طبق قانون بندواگن، افراد با مشاهده اینکه گروه زیادی از مردم کاری را کرده اند، قانع می شوند تا آنها نیز آن کار را انجام دهند تا از سایرین خارج نباشند.

با توجه به این، وقتی یک کاربر تازه وارد شده، پیجی را مشاهده می کند که افزایش یافته است، قانع می شود این مطالب ارزشمند بوده است، آن را فالو کرده و دنبال می کند.

با افزایش در یک مطلب، رسانه های اجتماعی مثل اینستاگرام، آن را در معرض دید افراد زیادی قرار می دهند. برای این کار، پست در قسمت هایی مانند فید و یا اکسپلور قرار می گیرد.

قرار گرفتن محتوا در این بخش ها یعنی موفقیتی . در این شرایط، افراد بسیار زیادی مطلب را مشاهده کرده اند، احتمال فالو شدن پیج بالا رفته و تعداد زیادی به دست می آید.

برای افزایش ، باید در مرحله اول ، محتوای با کیفیت و ارزش باشد . سپس طرح های احتمالی صورت گرفته تا پست در دید افراد زیادی قرار بگیرند .

در این شرایط، با استفاده از روش های مدیریتی، می توان از پست را افزایش داد. از هشتگ ها، استفاده از آنالیزورهای کمکی، استفاده از روش های تبلیغاتی و تبادل محتوا، و … از اصلی ترین روش های افزایش بازدید از مطالب و کسب درآمد هستند.

اما در تمام این شرایط، عدم وجود فالوورهای زیاد، کار را با بسیاری از خطر می کند.

به همین دلیل ، می توان از روش های میانبر استفاده نمود . روش های میان برای کسب و کار یک محتوابر، به صورت خرید فالو لایک، خرید کامنت و … باشند.

این روش در تصاویری که از سایت های معتبر صورت می گیرد، از طریق کاربران واقعی به محتوای افزوده می کند. از نمونه سایت های معتبر برای انجام این کار می توان به سایت دیجی فالوور اشاره نمود .

مواردی که ذکر شده است، که به تازگی حساب کاربری خود را ایجاد کرده اند، برای افزایش فالوور زمان بسیار زیادی دارند.

این کار می تواند ماه ها طول کشیده شود . در این مدت ممکن است کاربر تمام وقت را صرف جمع آوری فالوور کرده و از ایجاد محتوای جاذب و ارزشمند غافل شود.

خرید فالوور کمک می کند تا نیاز به جذب فالوور به حداقل برسد. در نتیجه تمام وقت مفید مدیر پیج ، صرف ایجاد محتوای خلاقانه و با کیفیت می شود.

در این شرایط، با توجه به این که خرید فالوور اینستاگرام از سایت ها معتبر، حساب های کاربری واقعی را به پیج اضافه می کند، احتمال ایجاد عوامل بین حساب خریداری شده و محتوای محتوای دارد.

این حساب های کاربری واقعی مانند همه فالوور ها، در مواجهه با مطالب ارزشمند، آن را لایک، کامنت ارسال و در صورت جالب بودن مطالب، آن را با مخاطبان خود نیز به اشتراک بگذارند.

خرید فالوور چگونه به افزایش چند می شود ؟
خرید فالوور چگونه به افزایش چند می شود ؟

علاوه بر این که ذکر شده با خرید فالوور ، احتمال افزایش بیشتر می شود ، خرید مستقیم دارای وجود وجود دارد.

افراد می توانند از طریق سایت هایی مانند سایت دیجی فالوور، به طور مستقیم اقدام به خرید چندین روش برای خرید لایک و کامنت نمود.

با خرید این موارد ، لایک و کامنت از طریق کاربران واقعی به پیج اضافه می شوند. در نتیجه از نظر امنیتی، مشکلات رسانه ای را از سمت مدیریت های اجتماعی ایجاد نمی کند.

با خرید، این احتمال وجود دارد که فرد لایک کننده، مطالب را می توان دید و مایل به فالو کردن پیج نیز می شود. این کار، می تواند به جذب فالوورهای بیشتری نیز تبدیل شود.

با خرید و واقعی بودن کاربران لایک کننده و ارسال کننده کامنت، احتمال ارسال محتوا به بخش هایی مثل اکسپلورر، فید و … را خواهد داشت. همین امر، یعنی دریافت تصاعدی بازدید از مطالب و حتی جذب فالوور های جدید .

سیستم های مدیریتی رسانه های اجتماعی به دقت پردازش کاربران هستند . فعالیت های غیر واقعی که توسط کاربران غیر واقعی و ربات صورت می گیرد، توسط این سیستم های مدیریتی، رصد شده و پیج را در معرض خطر قرار می دهند از جمله خطر مسدود شدن موقت یا دائما قرار می دهد.

به همین دلیل، خرید فالوور و باید صرفاً از سایت هایی صورت گیرد که خدمات را توسط کاربران واقعی انجام دهند. در غیر این صورت ، پیج زیر ذره بین مدیریت قرار می گیرد .

سایت های معتبر مثل سایت دیجی فالوور ، خدمات را توسط کاربران واقعی ارائه می دهند. در این شرایط، با خرید فالوور، حساب های کاربری واقعی وارد شده و می شود در صورت محتوای مفید بودن محتوا، به طور دلخواه به افراد وارد با موضوعات می شوند.

این کاربران می توانند مشابه با هر فالوور دیگری، مطالب ارزشمند را لایک کرده، کامنت ارسال کرده و با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارند.

با خرید فالوور از این سایت، خدمات مورد نظر با کیفیت بالا، در سریع ترین زمان ممکن و شرایط استاندارد، برای خریدار ارسال می شود.

خرید از سایت های غیر معتبر ، خطرات زیادی را به همراه دارد . این سایت ها در مرحله اول، می توانید به هدر رفتن هزینه ها می شوند. در این شرایط، فالوورهای غیر واقعی و فیک به پیج ارسال می شوند که مدیریت رسانه اجتماعی را در بازه های تصمیم به حذف این کاربران می کند.

علاوه بر این، ممکن است هزینه ها را دریافت کنند اما در تعداد و نحوه ارسال خدمات، به وعده خود عمل نکنند.

این سایت ممکن است امنیت حساب کاربری را نیز به مخاطره بیندازند . این سایت می درخواست اطلاعات شخصی مانند اطلاعات کارت خرید، پسورد ورود به حساب کاربری و … درخواست می شود. این اطلاعات غیر ضروری بوده و نیازی به اشتراک گذاشتن آنها وجود ندارد .

برای خرید از سایت های معتبر، تنها ارسال لینک صفحه مورد نظر برای دریافت فالوور، و لینک مطلب نظر برای دریافت محصولات کافی می باشد و با اتصال به درگاه اینترنتی معتبر، می توان هزینه لازم برای این کار را پرداخت نمود.

منبع مقاله

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!