خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

آیا بیت کوین صعودی می شود؟ این سوالی است که از سرمایه گذاران و سرمایه گذاران فعال در بازار می پرسند. بیت کوین سال 2022 را با ایجاد سقف قیمتی 64 هزار دلاری آغاز کرد. اما در ادامه با قیمت قابل توجه و شدید رو به رو شد. به طوری که تمام سرمایه گذاران و گران را فرا گرفت.

در طول این روند نزولی، پیش بینی های قیمتی بسیار انجام شد. بسیاری از تحلیلگران در موقعیت هایی از بازار، برگشت قیمت را تشخیص می دادند؛ اما بازار در تمام این مدت، تحت تأثیر قرار دارد.

حال که بیت کوین قیمت های حتی 20 هزار دلار را هم به خود دیده است، تحلیلگران متعددی از پیشبینی می کنند که پادشاه ارزهای دیجیتال، زیر در پایان سال 2022 روند نزولی خود را جبران می کند و بازگشت قیمتی در آن به وجود بیاید. برای بررسی صحت این موضوع، ابتدا می‌دانم به تحلیلی کوتاه از خرید بیت کوین و در ادامه شرایط لازم برای افزایش قیمت آن بپردازیم.

تحلیل تکنیکال بیت کوین

بیت کوین به مانند، هر لحظه نوسانات همیشه را به وجود می آورد. در روز های اخیر حضور اولین بیت کوین در بازار کاملا مشخص بوده است. با این که پس از صعودی کوچک، دوباره قیمت به زیر قیمت متحرک 50 روز رسید، اما همچنان در تلاش هستند تا قیمت های گذشته را جبران کنند. بیت کوین می خواهند تا قیمت این ارز دیجیتال را در 23 هزار و 363 دلار دارند.

بر اساس پیشبینی های انجام شده اگر حاضر هستید در بازار فروش قیمت بیت کوین را به بالای 24 هزار و 267 دلار برسانند، در ادامه می توانید قیمت های 28 هزار و 171 و حتی 30 هزار دلار را انجام دهید. اما در مقابل اگر فروشندگان بازار قیمت را به زیر قیمت متحرک 20 روزه برسانند، نشان دهنده این است که آن ها همچنان بر بازار بیت کوین سلطه دارند.

آیا بیت کوین صعودی می شود؟

خیلی وقت است که فعالان بازار ارزهای دیجیتال، روند پیشرفت را در قیمت بیت کوین مشاهده نکردند. اما در حال حاضر و در شرایط قیمتی که وجود دارد، اگر یک سری از شرایط وجود داشته باشد می توان انتظار رشد قیمت بیت کوین را داشت.

نمی توان پاسخ قطعی را درباره زمان صعودی شدن بیتکوین داد؛ چرا که احتمالات زیادی هم برای صعود و هم برای نزول مجدد وجود دارند. سعی کنید با احتیاط و تحلیل های لحظه ای از این آرزو کنید پیش بروید. در ادامه مواردی که می‌رود در افزایش بیت کوین تأثیرگذار باشد.

وضعیت موجود بیت کوین

آیا بیت کوین صعودی می شود؟

در تاریخ 7 اردیبهشت سال 1401، لایحه ای با عنوان ممنوعیت استخراج بیت کوین و هر ارز دیجیتال دیگری در ایالت نیویورک ارائه شد. همچنین در سالی که گذشت، دولت چین هر گونه تصور ارز دیجیتال و استفاده از کوین در بانک ها و موسسات مالی را ممنوع کرد.

در چند سال گذشته تصمیمات زیادی در این باره برای بیت کوین گرفته شده است. یکی از شروط صعود بیت کوین در آینده و رسیدن به سقف قیمتی خودف پذیرفته شدن استخراج آن است.

  • تصمیمات فدرال زرو

به دلیل بحران مالی که در ایالات متحده وجود دارد، در جلسات فدرال باید تصمیمات دولتی انجام شود. سیاست های مالی که در بهبود وضعیت اقتصادی گرفته شده، همیشه تاثیری بسیار منفی بر روی قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی گذاشته شده است.

طبق پیش بینی های انجام شده، امکان کاهش نرخ بهره در بازه ای از سال آینده وجود دارد. این دسته از تصمیمات در جلسات فدرال رزرو گرفته می شوند، قیمت بیت کوین تاثیر فوق العاده خوبی را دریافت می کند.

  • بستر امن بیت کوین

آیا بیت کوین صعودی می شود؟

بر اساس تاریخچه قیمت بیت کوین، معمولاً اگر اختلاف زیادی بین عرضه و استفاده در بازار به وجود می آید، در برخی از صرافی ها هم مشکل بر می خورد. اما صرافی ایمن OMPFinex در هر لحظه امکان انجام کار را برای شما به وجود آورده است.

در واقع در این صرافی ارز دیجیتال می تواند بدون توجه به شرایط بازار، خرید و فروش خود را به راحتی انجام دهید. در صرافی او ام پی فینکس هیچ مشکلی از بابت احراز هویت و آدرس IP کاربران ایرانی را تهدید نمی کند.

جمع بندی

در هر شرایطی از بازار، امکان دارد نظراتی از سوی تحلیلگران فعال در بازار بشنوید. اما ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای سرمایه گذاری و خرید و فروش بیت کوین، با توجه به علم تحلیل خود پیش از بررسی و مسئولیت تمام سرمایه گذاری ها را بپذیرید.

بازار ارزهای دیجیتال دارای نوسانات بسیار است و اخبار بیرونی، تاثیری را روی قیمت رمزهای مختلف می گذارند. با داشتن دانش های مختلف تحلیل و فعالیت در یک بستر امن خرید و فروش، می توانید به حاشیه امنی در شرایط مختلف بازار برسید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

بپوش رو
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!