تبلیغات برای معرفی برند و محصول حرف اول را میزند. برای محصولی که یا برند شما ما بین رقبا و محصولات مشابه خود یک سرو گردن بالا تر باشد شما نیاز به تبلیغات دارید.

با رشد فضای مجازی و اینترنت ویژه در چند سال گذشته در دوره های تابستانی و هجوم مردم به خرید از طریق اینترنت و فضای مجازی، تبلیغات رنگ و بوی تازه گرفته شده است. دیگر تبلیغات قدیمی که به صورت کاغذ و بروشور بودند شاید به اندازه کافی تاثیر داشته باشند و مخاطب را مجاب نکند.

تبلیغات در فضای مجازی شیوه‌های گوناگونی دارد. تبلیغات می‌تواند به صورت ویدیوی مورد استفاده قرار گیرد یا از تبلیغاتی که با قابلیت‌های قابل توجهی در سایت‌ها منتشر می‌شوند، استفاده شود. اما بهترین نوع تبلیغات از تیزرهای تبلیغاتی استفاده می شود.

تیزر تبلیغاتی نوعی تبلیغ از جنس ویدیو است که مدت زمان آن به طور معمول یک دقیقه است. مطمنا تابه حال شما تیزرهای تبلیغاتی بسیاری را در جاهای متخلف دیده‌اید، در تلوزیون، موبایل، اینستاگرام و بسیاری از شبکه‌های اجتماعی که مردم حضور زیادی دارند. تیزر تبلیغاتی از آن نوع تبلیغات است از سال‌های پیش از آن برای تبلیغ محصول یا برند شخصی یا شرکتی از آن استفاده می‌کنند و بیشتر از آن استفاده می‌کنند.

اما امروز از تیزر تبلیغاتی متفاوت تر شده است. در گذشته تلوزیون یک منبع فوق‌العاده قوی و جذاب برای استفاده از تیزرهای تبلیغاتی بود. اما با افزایش هزینه تبلیغات در تلوزیون و گرایش عجب افراد استفاده از شبکه های اجتماغی عمومی از استفاده از تیزرهای تبلیغاتی برای برند ها جان تازه گرفته شده است.

تیزر تبیغاتی نوعی ویدیو از یک محصول یا برند برای معرفی آن است. تحقیقات علمی ثابت کرده است که در یک ویدیو تبلیغاتی (تیزر تبلیغاتی) یک دقیقه‌ای بیش از 100 کلمه با مفهوم نهفته است. این ویژگی جذاب تیزرهای تبلیغاتی است که از سایر روش های تبلیغاتی متمایز شده است. ویژگی جذاب دیگری که تیزرهای تبلیغاتی دارای ویژگی ویدیویی بودن آن هستند. ماندگاری یک ویدیو در مخاطب بیشتر از متن و عکس است. کمتر کسی است که زیرنویس تلوزیون را به یاد بیاورد اما افراد بسیار زیادی هستند که تبلیغات ویدیویی از تلوزیون را به یاد دارند و فقط با یک جرقه ساده در ذهن تمام یا بسیاری از یک ویدیو تبلیغاتی را به یاد می‌آورند(شیشه) شو بدم، قوطیشو بدم و… در این جمله باشید آیا می‌توانید ویدیوی تبلیغاتی را به یاد داشته باشید؟

شرکت‌های وموسسه‌های تبلیغاتی بسیاری هستند که می‌توان برای شما تیزرتبلیغاتی بسازند. اما با توجه به تعرفه بالای تیزرهای تبلیغاتی شاید بسیاری از افراد قادر به پرداخت بالای آن نباشند.

اما هزینه های بالا نباید شما را از تبلیغاتی با کیفیت در حد رقبای استفاده کنید که هزینه های زیادی برای تبلیغات خود صرف می کند پیشمان کند.

در ادامه به شما می دانید که چگونه تیزرهای تبلیغاتی رایگان بسازید.

از قالب رایگان تیزر تبلیغاتی که قابلیت شخصی سازی برای برند و محصول شما را دارد، راه حل این موضوع است.

قالب تیزر تبلیغاتی این ویژگی را دارد که دیگر شما نیاز به صرف هزینه های سرسام آوری و پرداخت آن برای شرکت های تبلیغاتی دارید. به شدت در زمان شما صرفه جوئی خواهد کرد به طوری که با تنها یک الی دو ساعت زمان برای ساخت تیزر تبلیغاتی توسط شخص شما تیزر خود را آماده کند.

برای شروع ساخت یک تیزر تبلیغاتی ابتدا نیاز به داشتن یک نمونه تیزر تبلیغاتی از پیش آماده شده است که بهترین آن را مطابق با سلیقه شما انتخاب کنید. قالب تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین نمونه های تیزر تبلیغاتی است که در دسترس شماست.

که می‌توانید برای انتخاب قالب تیزر تبلیغاتی از وب سایت ویدیتور استفاده کنید. در این وب سایت ده ها قالب تیزر تبلیغاتی رایگان طراحی و بارگزاری می شود که برای هر نوع محصول و برند قابل استفاده است.

پس از انتخاب قالب تیزر خود نوبت به تدوین خواهد رسید. با استفاده از ادیتور جذاب ویدیتور شما می‌توانید این کار را انجام دهید حتی اگر تا به حال کار ویرایش ویدیو انجام نشده باشد.

یکی از ویژگی‌های متفاوت ویرایشگر ویدیتور امکان ویرایش و پخش همزمان ویدیو را دارد که در حالی که پخش ویدیو می‌تواند امکان تغییر آن را داشته باشد.

پس از ویرایش ویدیو از آن خروجی بگیرید و منتشر کنید. به همین سادگی

استفاده از قالب های تیزبلیغاتی وب سایت ویدیتور هم به صورت رایگان و هم غیر رایگان برای طراحی شده است با کمترین هزینه تیزر تبلیغاتی خودتون رو بسازید…

www.viditor.net

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!