خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

تلگرام یکی از پلتفرم‌های محبوب پیام‌رسانی است که این روزها در سرتاسر دنیا کاربر دارد. این برنامه به خاطر داشتن قابلیت‌های ویژه خود از جمله پوشه‌های مکالمه، ویرایش عکس ارسال شده، پیام‌های زمان‌بندی شده و غیره بسیار مورد توجه و قرار گرفتن است. در حال حاضر یکی دیگر از قابلیت‌های پرطرفدار تلگرام از افراد جدید داخل مکالمات و گروه‌ها از طریق ایجاد لینک است. این ویژگی یکی از قابلیت‌های نیازهای خاص است. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را در ساخت لینک دعوت برای گروه تلگرامی همراهی کنیم.

آموزش ساخت لینک دعوت برای گروه تلگرامی در آیفون

روشهای ساخت لینک تلگرام در یک گوشی آیفون کمی متفاوت خواهد بود. قبل از هر چیز باید مشخص کنید که این لینک برای یک گروه عمومی ایجاد می شود یا یک گروه شخصی. برای ساخت لینک دعوت برای گروه شخصی تلگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ابتدا اپلیکیشن تلگرام را روی گوشی آیفون خود باز کرده به بخش Chats باید مراجعه کنید.
 2. حالا گروه شخصی که می‌خواهید را به آن دعوت کنید پیدا کنید و روی آن کلیک کنید.
 3. بعد از باز کردن گروه مورد نظر، عکس گروه را در قسمت بالا سمت راست مشاهده کرد. روی عکس کلیک کنید.
 4. صفحه نمایشی باز می شود که یک لیست از افراد عضو گروه برایتان خواهد شد. حالا باید روی دکمه “Add Members” که در بالای لیست قرار دارد کلیک کنید و برای ادامه کار گزینه “Add Members” را انتخاب کنید.
 5. حالا گزینه «دعوت به گروه از طریق پیوند» را انتخاب کنید. با این کار لینک دعوت گروه برایتان خواهد شد و به شما امکان می دهد چند کار را انجام دهید: کپی کردن لینک (پیوند کپی)، لغو لینک (پیوند لغو) و به اشتراک گذاری لینک (لینک اشتراک گذاری). شما می توانید بین این سه گزینه هر موردی که می خواهید انتخاب کنید. اگر روی گزینه Copy Link کلیک کنید سپس قدم بعدی را انجام دهید. اگر روی گزینه اشتراک گذاری لینک را انتخاب کنید به مرحله 7 مراجعه کنید.
 6. با انتخاب گزینه “Copy Link” لینک دعوت شما را می‌توانید از طریق این طریق در یک اپلیکیشن دیگر به اشتراک بگذارید.
 7. در صورت کلیک روی گزینه اشتراک گذاری لینک تلگرام از شما می‌خواهد تا یک برنامه را انتخاب کنید. بعد از انجام این کار شما می‌توانید لینک مورد نظر را برای فرد دلخواه‌تان با استفاده از نظر ارسال کنید.

روش ایجاد لینک برای گروه عمومی کمی متفاوت است. برای این مراحل زیر دنبال کنید:

 1. ابتدا اپ تلگرام را باز کرده و سپس روی گزینه Chats را انتخاب کنید.
 2. به کانال عمومی مورد نظر که دوست دارید از لینک به اشتراک گذاشته شود، از طریق.
 3. با انتخاب کانال مورد نظر مکالمات آن برایتان ظاهر خواهد شد. روی عکس پروفایل کانال که در بالا گوشه سمت راست قرار دارد.
 4. روی گزینه ویرایش کلیک کنید.
 5. حالا گزینه “Invite Links” را پیدا کنید.
 6. با این کار لینک مورد نظر به صورت خودکار کپی خواهد شد و تنها کاری که باید انجام دهید لینک در محل مورد نظرتان است.

آموزش ساخت لینک دعوت برای گروه تلگرامی در اندروید
اگر دوست دارید برای یک گروه تلگرامی روی یک گوشی اندروید لینک ایجاد کنید، مراحل آنحام آن بسیار ساده و واضح است. توجه داشته باشید که این مراحل را به این مرحله انجام دهید که شما صاحب گروه هستید یا خیر.

برای ایجاد لینک دعوت گروه تلگرام خود در اندروید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ابتدا اپلیکیشن تلگرام را اجرا کرده و گروه مورد نظرتان را باز کنید.
 2. روی نام گروه کلیک کنید که در بالای صفحه نمایش قرار می گیرد.
 3. صفحه اول برایتان با اعضای گروه نمایش داده می شود. در این صفحه گزینه‌های دیگری از جمله «اعلان‌ها»، «رسانه مشترک» و «افزودن عضو» وجود دارد. روی گزینه “Add Member” کلیک کنید.
 4. حالا روی گزینه “Invite to Group via Link.” کلیک کنید.
 5. لینک دعوت را به همراه گزینه های کپی کرن، به اشتراک گذاری و باطل کردن مشاهده کنید. شما باید روی گزینه “Copy Link” یا “Share Link” کلیک کنید. توجه داشته باشید که عملکرد این دو گزینه متفاوت است. در صورت انتخاب گزینه “Copy Link” به گزینه بعدی و در صورت انتخاب گزینه “Share Link” به مرحله 7 مراجعه کنید.
 6. بعد از این‌که لینک دعوت گروه تلگرامی را کپی کردید، می‌توانید در هرجایی که دوست دارید این لینک را قرار دهید. همچنین می‌توانید از این طریق لینک مورد نظرتان را در هر شبکه اجتماعی که دوست دارید دیگران را به گروه تلگرام شما بپیوندند، تقسیم کنید.
 7. با انتخاب گزینه “Share Link” یک منو برایتان ظاهر خواهد شد که چند گزینه دارد. شما می‌توانید یک برنامه را برای ارسال لینک انتخاب کرده و بعد از آن دریافت کنید.

اگر دوست دارید افراد را به گروهی که آن را دعوت نمی کنید، می توانید با استفاده از یک روش مشابه لینک ایجاد کنید. برای این مراحل زیر را در پیش بگیرید:

 1. ابتدا اپلیکیشن تلگرام را باز کرده و روی گروه مورد نظرتان مراجعه کنید.
 2. حالا اطلاعات گروه را با کلیک روی نام گروهی که در بالای صفحه قرار دارد بیاورید است.
 3. در این قسمت اطلاعات را از این گروه مشاهده کردید. به دنبال لینک دعوت گروه بگردید. این لینک با عنوان “t.me/” شروع می شود.
 4. روی لینک رفته و آن را نگه دارید. با این کار لینک مورد نظر کپی خواهد شد و به شما امکان می دهد تا هرجایی که دوست داشتید آن را به اشتراک بگذارید.

آموزش ساخت لینک دعوت برای گروه تلگرامی در کامپیوتر

برای ساخت یک لینک دعوت روی کامپیوتر نیاز دارید تا چندین پروژه کپی و پیست را انجام دهید. اگر قصد ساخت یک لینک دعوت گروه تلگرامی روی کامپیوتر را دارید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ابتدا مرورگر مورد نظرتان را روی کامپیوتر باز کیند. تلگرام هیچ محدودیتی برای مرورگر ندارد پس هر مرورگری که دوست دارید باز کنید.
 2. اکنون به آدرس نسخه تحت وب تلگرام باید مراجعه کنید. اگر برای اولین بار از این روش برای استفاده از تلگرام استفاده کنید، می توانید شماره تلفن خود را وارد کنید و پس از دریافت کد روند کار را ادامه دهید.
 3. بعد از این که اکانت خود را به شدت وارد کنید، چت مورد نظر را از لیست پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.
 4. با باز شدن چت باید روی نام گروه کلیک کنید تا جزئیات آن برایتان ظاهر شود.
 5. حالا بین گزینه های موجود روی دکمه “Link” کلیک کنید. با کلیک روی لینک کپی خواهد شد.

آموزش ساخت لینک دعوت برای گروه تلگرامی در آیپد

ساخت لینک دعوت برای گروه تلگرامی در آیپد به این موضوع می پردازد که گروه مورد نظر شخصی یا عمومی است. برای ایجاد لینک دعوت برای گروه تلگرامی شخصی باید مراحل زیر را در پیش بگیرید:

 1. ابتدا اپ تلگرام را باز کرده و به قسمت Chats مراجعه کنید.
 2. حالا روی گروه شخصی مورد نظر خود کلیک کنید.
 3. سپس بعد از باز شدن گروه باید روی عکس پروفایل آن کلیک کنید.
 4. در این بخش لیست اعضا را مشاهده کرد. روی گزینه “Add Members” که در بالا سمت راست لیست قرار دارد کلیک کنید.
 5. برای دیدن لینک دعوت باید به بخش “Invite to Group via Link” مراجعه کنید. در این قسمت گزینه برای شما موجود است. شما می‌توانید لینک گروه را کپی، باطل و یا به اشتراک بگذارید. با انتخاب گزینه “Copy Link” به مرحله بعدی این راهنما بروید و با انتخاب گزینه “Share Link” به مرحله هفتم بروید.
 6. با کلیک روی گزینه “Copy Link” لینک گروه تلگرامی مورد نظر کپی خواهد شد و حالا می توانید این لینک را روی هر برنامه ای به اشتراک بگذارید.
 7. با کلیک روی گزینه “Share Link” لیستی از اپلیکیشن ها برای شما نمایش داده خواهد شد. با انتخاب یک برنامه گیرنده را انتخاب کرده و آن‌ها را به صورت خودکار به لینک مورد نظر دسترسی پیدا خواهند کرد.

ایجاد لینک برای یک گروه تلگرامی عمومی روی آیپد کمی متفاوت خواهد بود. برای انجام این مراحل زیر را در پیش بگیرید:

 1. ابتدا اپلیکیشن تلگرام را روی آیپد خود اجرا کنید و سپس به سراغ گزینه هایی بروید که Chats انتخاب کرده است.
 2. حالا کانال عمومی که دوست دارید با دیگران به اشتراک گذاشته شود را پیدا کنید.
 3. روی کانال رفته تا باز شود. سپس روی عکس پروفایل آن کلیک کنید.
 4. در این بخش روی گزینه Edit کلیک کنید.
 5. سپس گزینه “Invite Links” را پیدا کنید.
 6. با انجام این کار لینک گروه عمومی برایتان کپی خواهد شد و حالا می‌توانید آن را در هر جایی که دوست دارید و یا با هر کسی که می‌توانید به اشتراک بگذارید.

ساخت لینک دعوت برای تجربه گروه تلگرامی جذاب تر

ساخت لینک دعوت برای گروه تلگرامی مراحل واضح و ساده دارد. به کمک روش‌هایی که در این مقاله به شما معرفی می‌شود، می‌توانید با استفاده از کامپیوتر، گوشی اندروید و یا آیفون خود بدون هر تعداد از افرادی که دوست دارید به گروه خود دعوت کنید تا آن‌ها نیز از ابزارهای گروه استفاده کنند.

در صورت تجربه ساخت لینک دعوت برای گروه تلگرامی با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

بپوش رو
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!