یکی از رایج‌ترین توصیه‌هایی است که به زبان‌آموزان خود می‌خوانند و اخبار را به زبان انگلیسی تماشا می‌کنند. اگر از آن ها بپرسید که “چگونه می توانم مهارت های زبان انگلیسی خود را از کلاس افزایش دهم خارج کنید؟” خواندن و تماشای اخبار را به شما توصیه می کنند. درست است که اخبار انگلیسی برای تقویت زبان باید بدانید که چگونه از اخبار انگلیسی برای تقویت زبان خود استفاده کنید.

در این مقاله شما را نشان می دهد که چگونه می توانید خبرهای انگلیسی را به منبعی برای ثبت نام کنید.

برای خواندن اخبار از کجا شروع کنم؟

قبل از اینکه به دنیای اخبار انگلیسی زبان بپردازید، باید بدانید که چه دسته ای از خبرها را بخوانید یا دوست داشته باشید. “اخبار” فقط مربوط به گزارش های سیاسی نیست. “اخبار” در مورد هر چیزی می تواند باشد: اخبار ورزشی، اخبار سرگرمی، اخبار علمی، اخبار فناوری، اخبار تجاری، اخبار هنری و… .

مهمترین چیزهای پیدا کردن گزارش هایی است که واقعاً به آن علاقه مندید تا از مقاله و همچنین لغات جدید انگلیسی لذت ببرید. کار جالب دیگری که می توانید انجام دهید این است که اخباری را که قبلاً می خواندید را به انگلیسی ترجمه کنید. با این کار می توانید به خواندن اخبار به زبان فارسی ادامه دهید.

حال بیایید علت و مزیت آموزش زبان با اخبار را بررسی کنیم.

استفاده از اخبار انگلیسی برای تقویت زبان

به تعداد زیادی اخبار به عنوان یک ابزار مناسب برای زبان آموزان توصیه می شود:

  • خبر منبعی است که هیچ گاه تمام نمی شود. بیشتر سایت های خبری روزانه به روز می شوند. اخبار تلویزیون به صورت شبانه روزی پخش می شود و همینطور ایستگاه های رادیویی گفتگوهای خبری را در طول روز پخش می کنند. شما همیشه قادر به استفاده از آن هستید.
  • روزنامه نگاران ملزم به نوشتن به شکل استاندارد هستند. اخبار هیچ اصطلاح عامیانه یا محاوره ای ندارد. شما می توانید موضوعات روز را به صورت مستقیم و به زبانی انجام دهید که به راحتی می توانید آن را درک کنید.
  • مجریان و روزنامه نگاران دارند که مطالب را به وضوح بیان می کنند. بنابراین برای زبان های مبتدی و متوسطه بسیار ایده آل است. به همین صورت در اخبار چاپی نیز دستور زبان به صورت مناسب و صحیح نوشته می شود.
  • خواندن خبر از نظر فرهنگی ذهن شما را غنی می کند. آنچه در حال حاضر زبان هستید، در موردی که به زبان انگلیسی صحبت می کنید، جزئیات مهم را یاد می گیرید. از امور جاری، تا سرگرمی، اقتصاد و ورزش، دانش شما را در مورد این فرهنگ خاص بالا می برد.
  • از آنجایی که اخبار از طریق منابع بسیاری در دسترس هستند، می توانید از آن ها برای تقویت مهارت خواندن، گوش دادن و گفتار استفاده کنید. با این روش می توانید در سه مهارت پیشرفت کنید.

با در نظر گرفتن تمام این مزیت ها طبیعی است که ببینید هر کسی که زبان انگلیسی را می آموزد از اخبار انگلیسی برای تقویت زبان خود بهره می برد.

هنوز قبل از شروع به مطالعه اخبار کنید، یک سوال دیگر می آید که نیاز به پاسخ دارد.

bp-news-img2.jpg

چگونه می توان از اخبار انگلیسی برای تقویت زبان استفاده کرد؟

وقتی مقاله ای را پیدا کردید که مورد علاقه شما بود و مشتاق بودید تا آن را مطالعه کنید، می توانید از آن برای تقویت زبان استفاده کنید. چون تمام کلمات آن را بخوانید، نمی توانید به شما کمک کنید. شما باید کمی بیشتر روی خبر کار کنید تا بتوانید از اخبار انگلیسی برای تقویت زبان خود استفاده کنید.

متأسفانه، هیچ کس از نحوه صحیح مطالعه اخبار چیزی نمی‌داند و خیلی از زبان‌آموزان پس از خواندن دو هزار کلمه هیچ پیشرفتی را احساس نمی‌کنند. در اینجا راهکارهایی را با شما در میان گذاشتنم تا با انجام آن می توانید از خواندن اخبار بهره ببرید.

  1. در مورد خبری که خوانده اید با فرد دیگری صحبت کنید. شما با خواندن مقاله، ایده کافی برای اظهار نظر در مورد موضوع مقاله دارید. حالا شما باید این ایده ها را به فرد دیگری به اشتراک بگذارید و درباره آن بحث کنید. صحبت در مورد مقاله با دوستان و معلمان در کلاس های بحث آزاد موسسه تخصصی زبان انگلیسی کوییک، راهی عالی برای انتقال افکار و همچنین فرصتی عالی برای پاسخ به سوالاتی است که توسط متخصصین مطرح می شود.
  2. نظر خود را در مورد مقاله کامنت کنید. کامنت گذاشتن روش دیگری برای عقیده و اظهارنظر در بخش نظرات زیر مقاله است. این روش روش برای تمرین مهارت نوشتاری انگلیسی است. به یاد داشته باشید که همیشه با نظر خود باید دفاع کنید.
  3. صفحه ای برای خود ایجاد کنید. اگر دوست دارید با تمرین یاد بگیرید، می توانید با کمک ابزارهای آنلاین زبان، صفحه ای خود را ایجاد کنید و در آن به بیان نظر خود مقاله ای که خوانده اید بپردازید. این کار باعث پیشرفت شما در گرامر می شود. اما حواستان باشد که زمانی که باید از اخبار انگلیسی برای تقویت زبان استفاده کنید، باید سایر مهارت ها مانند صحبت کردن را نیز بهتر کنید.

bp-news-img3.jpg

در نهایت، مهم نیست که شما به چه نوع خبری علاقه دارید، می توانید از اخبار انگلیسی برای تقویت زبان خود استفاده کنید. مهم این است که خواندن را انجام دهید و دنبال کنید. می توانید در خبرنامه مورد علاقه تان عضو شوید تا به صورت روزانه اخبار مورد علاقه خود را دریافت کنید.

علاوه بر این می توانید حساب های انگلیسی زبان توییتر وب سایت هایی را که به طور منظم از آن ها استفاده کنید را دنبال کنید. در نهایت آن چیزی که مهم است این است که شما از هر فرصتی استفاده کنید را در جهت بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود بهره می برید.

اما از کجا می توان به اخبار مورد علاقه خود دسترسی پیدا کرد؟ در ادامه بهترین منابع را به شم معرفی می کنیم.

کجا به دنبال اخبار انگلیسی برای تقویت زبان باشیم؟

در اینجا چند منبع عالی برای اخبار آنلاین را آورده ایم:

1.مجله خبری The Cut

The Cut که زیر چتر مجله نیویورک فعالیت می کند، یک سایت خبری عمومی است که اهمیت دارد، زیبایی بر اخبار مربوط به و سبک زندگی دارد. اخبار آن به انگلیسی نوشته شده است، دارای لحنی نسبتاً ساده است و در درجه اول مخاطبان آن خانم های جوان هستند.

بسیاری از مقالات موجود در این وب سایت به راحتی قابل خواندن هستند و به سبک “Top 10” یا “Top 50” هستند. مقالات مربوط به افکار و اخبار عمومی را نیز منتشر می کند. علاوه بر پوشش اخبار مد و سبک زندگی، The Cut گاهی اوقات به موضوعاتی مانند مشاهیر، تلویزیون، فیلم و حتی سیاست نیز می پردازد.

  1. مجله ستاره تورنتو

این روزنامه روزنامه پیوست ای با همین نام است. تورنتو استار یکی از پرخواننده ترین وب سایت های خبری در کاناداست. بنابراین، برای افرادی که روی انگلیسی کانادایی هستند یا علاقه مند به مهاجرت و زندگی در کانادا هستند، خوبی را انتخاب می کنند. اخبار بین المللی را نیز منتشر می کند.

تورنتو استار به اینکه نویسندگانش استانداردهای عالی روزنامه نگاری را رعایت کند بسیار پافشاری.

  1. شبکه یادگیری

این وب سایت یک انتخاب عالی برای کسانی است که هنوز 100 درصد با خواندن انگلیسی راحت راحت است. شبکه یادگیری زیر بخشی از وب سایت نیویورک تایمز است و دارای نمونه هایی از مقالات نوشته شده به انگلیسی آمریکایی است که برای زبان آموزانی که هنوز در مرحله هستند، بسیار مفید است.

در واقع، بسیاری از ویژگی های وب سایت به زبان افراد مربوط می شود، از آن ها به طور مستقیم برای شما طراحی شده است. یکی از نکات عالی در مورد این سایت، زبان‌آموزان را به کامنت می‌گذارند که به شما فرصتی برای سفر و خواندن می‌دهد.

و در آخر…

همیشه توصیه به استفاده از اخبار انگلیسی برای تقویت زبان شده است. در این مقاله به بررسی استفاده از اخبار برای بهبود مهارت های زبان انگلیسی پرداختیم. همچنین منابعی را نیز معرفی کردیم.

اما اگر چگونه مطالعه کنیم تا به تقویت زبان تبدیل شود و در سیاه چاله مطالعه شود بدون بازده نیافتیم، خود مسئله ای بسیار مهم است. همان طور که گفته شد بهترین راه حل اشتراک نظرات و عقیده با فرد دیگری است. اگر آن فرد مدرس زبان با دانش و تخصص باشد، می تواند باعث پیشرفت مهارت های زبان انگلیسی شود.

در همین راستا موسسه تخصصی زبان کوییک کلاس های بحث آزاد یا Free Dsscussion برگزار می شود. در این کلاس آخرین اخبار خوانده شده و در مورد آن ها بحث و گفتگو می شود. علاوه بر این از ابزارهای ابزاری و هوشمند نیز برای بالا بردن بازده استفاده می شود. پس همین حالا با شماره های موسسه زبان تخصصی کوییک تماس بگیرید و اطلاعات لازم را در مورد کلاس های جستجوی آزاد کسب کنید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!