رفع مشکل من ربات نیستم اینستاگرام

چگونه به اینستاگرام ثابت کنیم که ربات نیستیم؟

احتمالا شمایی که در حال خواندن این مقاله با مشکل من ربات نیستم اینستاگرام یا خطای من ربات نیستم روبه شده اید که واقعا خطاهای بسیار آزار دهنده هستند.در ادامه به نحوه رفع این خطاها و همچنین خطای من ربات نیستم در اینستاگرام میپردازیم.تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

رفع مشکل من ربات نیستم اینستاگرام
رفع مشکل من ربات نیستم اینستاگرام

09167756690 واتساپ

وقتی که شما با یکی از این خطاها در اینستاگرام روبه رو شوید. حساب اینستاگرام شما به حالت کاربر اینستاگرام یا کاربر instagram درمی آید و این سوال در ذهنتان هست که چرا پیجم شده کاربر اینستاگرام و حتی وقتی با استفاده از اکانتی دیگر جستجو برای پیدا کردن اکانت خود در اینستاگرام کنید آیدی یا نام کاربری شما در سرچ اینستاگرام پیدا کنید. نمی شود یا به همان زبان خودمونی پیج داخل سرچ بالا نمیاد و با مشکل ورود به اینستاگرام خود روبه رو هستید که واقعا اتفاق بسیار ناخوشایند است .اما نیاز نیست نگران باشید در این مقاله نحوه رفع مشکل من ربات نیستم اینستاگرام را به شما آموزش داده ایم.

چگونه به اینستاگرام ثابت کنیم که ربات نیستیم؟
چگونه به اینستاگرام ثابت کنیم که ربات نیستیم؟

ارور 30 ​​روزه اینستاگرام یعنی چه ؟

وقتی شما با خطای من ربات نیستم در اینستاگرام روبه رو میشوید عبارت 30 روز را در متن اخطار ببینید و شاید این سوال در ذهنتان باشد که ارور 30 ​​روزه اینستاگرام یعنی چه؟ این ارور یعنی شما فقط 30 روز مهلت دارید که به اینستاگرام ثابت کنید که ربات نیستید و اگر طی این مدت نتوانی مشکل من ربات نیستم اینستاگرام را پیج شما برای همیشه غیرفعال می شود.حالا ممکن است حل کنید که چگونه مشکل i’m not a robot در اینستاگرام را حل کنیم؟ در ادامه و با خواندن کامل همین مقاله شما می توانید مشکل راستی ازمایی در اینستاگرام را به راحتی حل کنید.

09167756690 واتساپ

1. رفع ارور i’m not a robot اینستاگرام

بسیاری از کاربران به ما گزارش داده اند که هنگام ورود به اکانت اینستاگرام خود با خطای Confirm it’s You to Login ما متوجه فعالیت غیرعادی از حساب شما شده ایم بنابراین شما را از سیستم خارج کرده ایم. مراحل بعدی را در عرض 30 روز دنبال کنید تا بتوانیم قبل از غیرفعال شدن حسابتان، شما را به حسابتان برگردانیم. خوب این یعنی چه؟ یعنی: بپذیرید که شما تا به سیستم وارد شوید ما متوجه فعالیت های غیرعادی هستید از حساب شما می شوید بنابراین شما را از سیستم خارج کرده اید. مراحل بعدی را ظرف 30 روز دنبال کنید تا بتوانید قبل از غیرفعال شدن حسابتان، شما را به آن بازگردانیم.

رفع ارور من ربات نیستم اینستاگرام
رفع ارور من ربات نیستم اینستاگرام

این پیغام فعالیت اینستاگرام مشکوکی در اکانت شما به همین خاطر پیج شما روفعال کرده است.این خطا یعنی غیر معمول زمانی پیش میاد که شما در مدت زمانی کم تعداد زیادی فالو آنفالو را انجام دهید یا این که آیدی و پسورد خود را در برنامه یا سایتی به انجام دهید. جز اینستاگرام وارد شوید . خوب دیگه بیشتر از این وقت شما رو نمیگیریم و به روش رفع خطای ربات تشخیص دادن پیج در اینستاگرام میپردازیم.

رفع خطای من ربات نیستم اینستاگرام

بهترین و ساده ترین روش موجود برای حل مشکل اینستاگرام شما این است که این پروژه را بر روی واحدهای پشتیبانی اینستا جوکار قرار دهید. بدین منظور یک تماس کوتاه با شماره های ضمیمه شده است. تحقیقات ما با دریافت برخی مشخصه ها از سوی شما پروژه بازیابی اکانت را آغاز می کنند و حتی اگر لازم باشد به طور مستقیم با حمایت از ارتباط ارتباط برقرار کنند و نهایتا اکانت اینستاگرام را بازیابی می کنند. بهترین و بی‌دردسرترین روشی که می‌توانید آن را برای حل مشکل اینستاگرام خود استفاده کنید، مربوط به گرفتن دستگاه‌های اینستا جوکار می‌شود.

09167756690 واتساپ

رفع خطای من ربات نیستم اینستاگرام
رفع خطای من ربات نیستم اینستاگرام

رفع خطای به ما کمک کنید تایید کنیم که شما هستید

خیلی از افراد هم گزارش داده اند که زمانی که قصد ورود به اکانت اینستاگرام خود را دارند با این خطا روبه رو می شوند. به ما کمک کنید تأیید کنیم که شما هستید ما متوجه فعالیت غیرمعمولی از حساب شما شدیم، بنابراین شما را از سیستم خارج کردیم. مراحل بعدی را ظرف 30 روز دنبال کنید تا بتوانیم قبل از غیرفعال شدن، شما را به حساب خود بازگردانیم.

مطلب پیشنهادی :
رفع مشکل ارور 24 ساعته اینستاگرام

به ما کمک کنید که چه کاری انجام دهید
ما متوجه فعالیت های غیرمعمولی از حساب شما هستیم، بنابراین شما را از سیستم خارج کردید. مراحل بعدی را ظرف 30 روز دنبال کنید تا قبل از غیرفعال شدن حسابتان، دوباره شما را به حسابتان برگردانیم.

به ما کمک کنید که چه کاری انجام دهید
به ما کمک کنید که چه کاری انجام دهید

خطا یا مشکل به ما کمک کنید تأیید کنیم که شما هستید مشابه همان ارور 30 ​​روزه ی اینستاگرام یا من ربات نیستم اینستاگرام اما با این تفاوت وجود دارد که این خطا برایتان رخ داده است احتمال فعال شدن اکانتتان به راحتی روش قبلی نیست .

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!