آموزش آنلاین html
آموزش آنلاین html

HTML چیست؟

HTML مخفف Hypertext Markup Language و مجموعه استانداردی از برچسب آموزش آنلاین اچ تی ام ال ها است که برای ایجاد صفحات وب استفاده می شود. کد HTML در حالی که برای کاربر نامرئی است، توسط مرورگر وب شما تفسیر می شود و برای نمایش صحیح یک صفحه استفاده می شود. زمانی که HTML در ترکیب با Cascading Style Sheets (CSS) و جاوا اسکریپت استفاده می شود، برنامه نویسان می تواند وب سایت ها و برنامه های کاربردی HTML قوی ایجاد کند. استانداردهای بین المللی برای HTML و CSS توسط کنسرسیوم وب جهانی (W3C)، یک سازمان بیش از 400 عضو با تمام وقت اختصاص داده شده به توسعه و نگهداری استانداردهای وب و آموزش حفظ می شود. W3C همچنین یک سازمان عضو edX است و دوره های آنلاین HTML5، CSS، و جاوا اسکریپت و همچنین یک گواهی نامه حرفه ای در توسعه وب Front End ارائه می دهد.

با کلاس های آنلاین اصول HTML را برای آموزش آنلاین اچ تی ام ال مبتدیان بیاموزید

برای اصول اولیه HTML از جمله: نحو، قالب بندی و موارد دیگر، در کلاس‌ها و آموزش‌های اساسی در edX شرکت کنید. مبانی HTML5 و CSS کنسرسیوم جهانی وب (W3C) و همچنین دوره‌های کدنویسی HTML5 و بهترین روش‌ها، بلوک‌های اساسی طراحی و سبک وب – HTML5 و CSS را به شما آموزش می‌دهند. مفاهیم یک زبان نشانه گذاری، اصول اولیه HTML5 و CSS، طراحی و سبک وب و موارد دیگر را می توان آموخت.

دوره های آنلاین HTML- گواهینامه HTML

HTML5 نسخه فعلی HTML است که به طور جدی مورد استفاده قرار می گیرد و در دوره مقدماتی توسعه وب وجود دارد که شما را در عرض چند ایرانی سایت هفته کوتاه به سرعت و برنامه نویسی صفحات وب می رساند. مایکروسافت یک مقدمه 5 هفته ای بر HTML و جاوا اسکریپت ارائه می دهد که اصول اولیه توسعه برنامه های کاربردی آموزش آنلاین اچ تی ام ال وب سایت را آموزش می دهد. نشانه گذاری و ساختار HTML، ایجاد یک فرم اولیه HTML، اجزای پیشرفته HTML، عناصر HTML، تگ های HTML، HTML doctype، jQuery را بیاموزید و با مجموعه ای از کتابخانه های خارجی برای برنامه های HTML آشنا شوید.

W3C یک دوره خود آموزشی 6 هفته‌ای و گام را با همکاری اینتل ایجاد کرده است که زبان‌های برنامه‌نویسی HTML5 و CSS را پوشش می‌دهد. یاد بگیرید که چگونه با استفاده از عناصر طراحی وب سایت، یک صفحه وب مدرن و حرفه ای ایجاد کنید. برای مطالعه پیشرفته HTML، باید به دنبال مدرک حرفه ای در Front End Development باشید. برنامه 5 دوره ای از W3C برای ارائه مهارت های پیشرفته توسعه وب به دانش آموزان با دوره های آموزشی HTML، CSS و جاوا اسکریپت طراحی شده است. با دانش HTML، می‌توان برنامه‌های کاربردی وب سایت‌های رسانه‌ای را ایجاد کرد که از صفحه وب استاندارد استفاده کنید.

توسعه HTML و Front End

نه تنها برای برنامه نویسان وب با بیش از 8000 شغل باز در Indeed.com بسیار زیاد است، متوسط ​​حقوق یک توسعه دهنده وب فرانت در ایالات متحده بیش از 100 هزار دلار در سال است. وقتی به رشد برنامه‌های پیشرفته برای وب فکر می‌کنید که توسعه می‌دهند آموزش آنلاین اچ تی ام الفرانت را در نقش کلیدی پیوند دادن عملکرد وب با کاربر قرار می‌دهند، جای تعجب نیست. عناوین شغلی اصلی عبارتند از توسعه اپلیکیشن وب، طراح وب، توسعه دهنده وب، توسعه دهنده فرانت اند و برنامه نویس HTML/CSS/JavaScript.

یکی دیگر از جنبه های مهم حوزه توسعه front-end این است که تقریباً هیچ مانعی برای ورود وجود ندارد. هرکسی، دسترسی به اینترنت و رایانه را می توان در ابتدا به این هیجان حرفه ای و ارزشی بپرد. مدارک و دوره های مورد نیاز برای استفاده از برنامه نویسی وب رایگان و در وب باز هستند. زبان‌آموزان در سراسر جهان می‌توانند به سرعت به جامعه توسعه دهندگان بپیوندند و شروع به ساخت وب سایت کنند.

شغلی را به عنوان یک برنامه نویس HTML کاوش کنید

حرفه ای در توسعه وب پیشرو نزدیک تر از چیزی است که فکر می کنید. با یکی از دوره های مقدماتی HTML که جاوا اسکریپت و CSS را پوشش می دهد و تجربه عملی را در طراحی و ساخت صفحات وب خود دریافت می کنید. زمانی که چند دوره آموزشی، آموزش اچ تی ام ال برنامه های کاربردی وب و وب سایت در رزومه خود داشته باشید، به خوبی آماده می شود تا برای برنامه های نویسی HTML سطح ابتدایی درخواست دهید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!