امروز به نقل از تکینیو به شما 9 استایلیست را معرفی می کنیم و در مورد یکی از جذاب ترین شغل ها در صنعت مد یعنی استایلینگ صحبت می کنیم پس با ما همراه باشید.

از طراحی لباس سلبریتی ها برای مراسم های مهم گرفته تا طراحی مو، کاور مجلات و فوتوشوت ها همه و همه باعث شد تا استایلیست سلبریتی ها یکی از مشاغل جذاب در صنعت مد باشد. استایلیست ها مسئول طراحی لباس یا مدل موی سلبریتی ها، مدل ها و مشتریان خاص در مراسم های مختلف هستند. آن ها بر روی نوع پوشش مردم عام تأثیر غیرمستقیمی دارند که مردم از سلبریتی های مورد علاقه خود را تقلید می کنند و به این صورت ترند تغییر می کنند. همچنین باعث می شوند که دیزاینرها طراحی کنند که مطابق با نظر آن ها باشند و به این ترتیب حتی بر نظر آن ها نیز تأثیرگذار باشند.

از طراحی سلبریتی های معروف مثل ریحانا (ریحانا) ، بیانسه (بیانسه) و زندایا (زندایا) گرفته تا طراحی مجلات معروفی چون اله (ELLE) و هارپرز بازار(هارپرز بازار) ، استایلیست ها با دیزاینرهای بزرگی همکاری می کنند تا مشتریان داشته باشند که در هر زمینه ای حرفی برای گفتن داشته باشند. به وسیله ی کار کردن با دیزاینرهای معروف مثل گوچی (گوچی) ، ولنتینو (والنتینو) ، دیور (دیور) و بقیه استایلیست ها قادرند تا از دیزاینرهای برتر لباس های کاستوم دریافت کنند تا مطمئن شوند که مشتریان آنها در بهترین شکل و ظاهر خود هستند و در فرش قرمز ها، فوتوشوت ها و مراسم های مختلف و یا بر روی روی. کاور مجلات به مانند الماسی کمیاب می درخشند . همچنین آرایشگرها از بهترین محصولات استفاده می کنند تا موی افراد خاص لباس آن ها خاص و جذاب باشد.

با وجود شبکه های اجتماعی مختلف حال مانند اینستاگرام (اینستاگرام) ، استایلیست ها می توانند طرفداران زیادی مجذوب شغل خود کنند. استایلیست ها با نشر بهترین لحظات خود به عنوان یک استایلیست و همچنین نشان دادن چگونه لباس پوشیدن را به نحوی نشان می دهند که دیگران را به دهان می کشد طرفداران را جذب کرده اند. طرفداران با وجود این اپ ها به راحتی می توانند از انواع لباس های سلبریتی استفاده کنند. به همین منظور در اینجا به معرفی 9 استایلیست سلبریتی ها می پردازند که باید آن ها را در لیست دنبال شده خود داشته باشید.

برایان خاوار استایلیستی است که برای استایل کردن سلبریتی هایی چون ساوییتی.سویتی) ،

جنیفر لوپز (جنیفر لوپز) ، و گروه سیتی گرلز (دختران شهر) مشهور شده است . او آخرا یانگ میامی (یونگ میامی) از گروه سیتی گرلز را برای چهلمین سالگرد تولد پیر توماس (پیر تومواس) در لباسی به رنگ یاقوت قرمز استایل کرده است. او همچنین ساویتی و گروه سیتی گرلز را برای چندین موزیک ویدیو استایل کرده است همچنین استایلیست جنیفر لوپز در آخرین اجرای زنده برایان بوده است.

با بیش از 730 هزار فالوئر در اینستاگرام لا روچ یکی از جذاب ترین استایلیست های حال حاضر هالیوود است. او برای استایل کردن سلبریتی های مشهور به عنوان زندایا (زندایا) ، آنیا تیلور جوی (آنیا تیلور جوی) و تیفانی هدیش (تیفانی هادیش) شناخته شده است. او همچنین از مدل ها را برای نقش بستن روی جلد مجلاتی مانند ELLE ، مجله W و ماری کلر استایل کرده است. در مت گالا و یا جشنواره های دیگری مانند گلدن گلوبز می توانم استایل های او را مشاهده کنید.

جیسون رامبرت یک سلبریتی استایلیست می باشد که کار وی در سایت های معتبری است تابلو تبلیغاتی ، متحرک سنگ و نمایشگاه Vanity Fair دیده شده است او سلبریتی هایی مانند مارسای مارتین (مارسای مارتین) و ایسا ری (عیسی رائه) را برای مراسم های فرش قرمز استایل کرده است او همچنین گوچی مین (گوچی مانه) و مایکل بی جوردن (مایکل بی جردن) را برای کاور مجلات استایل کرده است . او علاوه بر مراسم های فرش قرمز و کاور مجلات در استایل کردن سلبریتی هایی مانند لیل بیبی (لیل بیبی) برای موزیک ویدیوهای خود نقش داشته است همچنین زندایا در فیلم خود از لباسی طراحی شده توسط جیسون رمبرت استفاده کرده است.

جیسون بولدن اخیرا بسیار پرکار بوده است استایل کردن سلبریتی هایی چون استورم رید (طوفان رید) ، یارا شهیدی (یارا شهیدی) و لوری هاروی (لوری هاروی) از جمله کار های او بوده است. از آخرین کار های وی می توانم به استایل کردن یارا شهیدی برای همکاری با آدیداس اشاره کرد.

زرینا ایکرز یک استایلیست و طراح اهل لوس آنجلس آمریکاست که برای بیان سهیل است.بیانسه) تبدیل به یکی از شناخته شده ترین استایلیست ها در هالیوود شده است. او همچنین استایل کردن کویین بی (ملکه بی) و همینطوری نورمانی (نورمنی) را برعهده داشته است. بیانسه در فیلم بعدی خود در سال 2020 نیز از زرینا بهره برده است .(سیاه پادشاه است)

توماس کارتر فیلیپس بیشتر استایل کردن جوانان هالیوود را برعهده داشته است از افرادی که می توانند به آنها اشاره کنند ستاره ی سریال هستند. چیزهای عجیب و غریب یعنی میلی بابی براون (میلی بابی براون) بوده است همچنین می توان به آنتونیا جنتری (آنتونیا جنتری) ستاره فیلم Ginny and Georgia اشاره کرد.

میمی کاترل به عنوان استیست و خرید کننده ی شخصی سلبریتی های معروف مانند آریانا گرانده (آریانا گرانده) ، مدلین کلاین (مدلین کلین) و نورمانی (نورمنی) فعالیت می کند. او در آخرین کار خود آریانا گرانده را برای اجرای خود با د ویکند (آخر هفته) در جوایز رادیویی iHeart و همچنین مراسم ازدواج او استایل کرده است. (او صفحه ای عمومی برای بازنشر استایل های خود ندارد).

الیزابت استوارت یکی از استایلیست های فرش های قرمز است که اهل لوس آنجلس می باشد. او با سلبریتی هایی مانند ویولا دیویس (ویولا دیویس) ، گل گدوت (گال گدوت) و ربل ویلسون (ویلسون شورشی) کار کرده است. الیزابت استوارت در ابتدای امسال بر روی جلد مجله ی هالیوود ریپورتر به عنوان یکی از بهترین استایلیست ها قرار گرفت . او همچنین در سال قبل به عنوان داور در ریلیتی شو نتفلیکس یعنی بعدی در مد حضور داشت.

میو رایلی یکی از سلبریتی استایلیست های مطرح است که با سلبریتی های معروف به مگان فاکس (مگان فاکس) ، هیلی بیبر (هایلی بیبر) و چارلی د آملیو(چارلی داملیو) کار کرده است. او آخرینا مگان فاکس را برای جشنواره جوایز رادیویی iHeart استایل کرده است . میو رایلی همچنین با خواهران د آملیو هم بسیار کار کرده است به طوری که او چارلی و دیکسی دلیو را برای جشنواره های برگزار کند. جوایز ام تی وی و جوایز انتخاب کودکان استایل کرده است.

نظر شما در رابطه با این شغل چیست؟

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!