یکی از رایج ترین روش های تبلیغاتی و نشان دادن هویت یک کسب و کار، استفاده از انواع تابلوهای تبلیغاتی می باشد. تابلوهای تبلیغاتی در انواع مختلف و متنوع طراحی و ساخته می شوند که هر فردی با توجه به سلیقه خود آن را تهیه می کند. برای این کار باید تابلو تبلیغاتی را به یک تابلوسازی پیشنهاد کرد که در آن از بهترین مواد و متریال استفاده شود.

یکی از مهمترین ابزارهای تبلیغاتی که گفته شد، تابلوسازی می باشد که به یکی از ایده آل ترین ابزارهای تبلیغاتی تبدیل شده است. در واقع زمانی که یک تابلو ساخته می شود، هدف اصلی قرار دادن حافظه بصری مخاطبین می باشد که باعث می شود این برند در ذهن مخاطبین باقی بماند. به این منظور در این روش از خصوصیات ویژه ای از جمله مناسب، طراحی های خارق العاده و ویژگی های دیگر استفاده می شود. بنابراین برای این کار باید اصول مهم را مدنظر قرار داد که بتوان روی مخاطبین تأثیر گذاشت. این اصول شامل موارد مهمی است که بهتر است به آن توجه کنید:

طراحی در قدم در ساخت تابلو از خیلی مهم است. چرا که این در درجه اول طراحی تابلو است که باعث می شود مخاطب به سمت برند و آن محیط جذب شود. پس باید طراحی ابزار را در آن پیاده کرد. استفاده از انواع این تابلوها به یکی از بهترین چشم اندازهای تبلیغاتی تبدیل شده است. با در نظر گرفتن تاثیرات فوق العاده اصول طراحی به روز جذابیت ظاهری تابلو، می توان کیفیت مناسبی را نیز در آن پیاده کرد.

کیفیت به کار برده شده در یک تابلو تبلیغاتی از اصول مهم دیگری است که باید در تابلوسازی رعایت شود. مکانهایی که میدانید، تابلوهای تبلیغاتی از مهم ترین آیتم هایالهی هستند که می توانند برند شما را به مخاطب نشان دهنده معرفی کنند. بنابراین این تابلو باید به تصویر باشد که در برابر عوامل جدی و آسیب زا مقاومت بالایی داشته باشد. چرا که در صورتی که جنس مطلوبی در آن به کار نرود، تابلو به آسیب دیده و خراب می شود.

در تابلوی ماژول هایی که به کار برده می شوند، باید به صورت یکنواخت استفاده شوند. چرا که وقتی تابلو روشن می شود، این نور باید به صورت یکسان در همه سطوح تابلو پخش شود. این آیتم ممکن است باعث شود تا مخاطب به سمت تابلو جذب شود.

تابلوهای زیادی برای طراحی مخاطب و به منظور تبلیغات و ساخته شدن می شوند که هر یک از آنها دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشند. بنابراین بهتر است که با انواع این تابلو آشنا شوید:

این تابلو یکی از پرطرفدارترین ها و از انواع تابلوهای تبلیغاتی جذابی قرار دارد که در انواع متفاوتی ساخته می شود. تابلو چلنیوم یک به صورت حروف برجسته است که معمولاً سطح روی آن از پلکسی گلاس و سطح زیرین آن از طرح استیل می باشد.

یکی دیگر از انواع تابلوهای تبلیغاتی مدرن و به روز، تابلوهای کامپوزیت در آن از ترکیب و ترکیب های پلی اتیلن و محصولات استفاده می شود. در واقع در ساخت این تابلو، دو ورق الومینیوم دو طرف آن را تشکیل می دهند.

یکی از تابلوهایی که از زیبا و جذابیت زیبایی دارد، تابلو وگاس است که در آن لامپ هایی با ترکیبی از حروف برجسته و لامپ های فلامینی و الای دی ساخته شده است که بیشتر از انواع مغازه ها استفاده می کنند.

نمونه ای از انواع تابلوهایی که در ساخت تابلو به کار برده می شوند، تابلو استیل است که این تابلو در ساخت حروف برجسته یک گام نسبت به علیاژها جلوتر می باشد. در این تابلو برش به وسیله لیزر انجام شده و برای انواع نماهای داخلی و خارجی به کار برده می شود و بسیار مناسب است.

یکی از انواع تابلوهایی که از ظرافت زیادی بهره مند هستند، می توان به تابلوهای اشاره کرد که در ساخت آن از لبه های هندی و کنشکاف استفاده می شود و به این صورت در بازار عرضه می شود. به این صورت این تابلوها با حرارت مونتاژ می شوند.

از انواع تابلوهای پرکاربرد، می توان به تابلوهای فلزی اشاره کرد که در انواع با نور و بدون نور ساخته شده اند. این دسته از تابلوها معمولاً از ترکیب متریال های پلکسی، چلنیوم و پلاستیکی ساخته می شوند و به این صورت می توان آنها را به طرح دلخواهی که مشتری سفارش داده است، می رساند.

شاید بارها نام این دسته از تابلوها را شنیده باشد. تابلو ترموود به کمک حرارت دادن چوب و به وسیله مکانیزم بالا ایجاد می شود. به این صورت رنگ کاری در آن به وسیله قرار دادن در کوره و یک روز قبل از نصب می شود. این نوع تابلوها برای رستوران ها و کافی شاپ ها و .. به کار برده می شوند.

تابلوهای پلاستیکی را نیز بسیار در اطراف خود دیده اید. این نمونه از تابلوهای تبلیغاتی با استفاده از گرم کردن پلاستیک و قرار دادن آن در خلاء ایجاد می شوند. در اصل ساخت این تابلوها به وسیله دستگاه های پیشرفته صورت می گیرد و در ساخت حروف های برجسته کارایی بسیار دارند.

برای اینکه بتوانید با کیفیت ترین نوع تابلوی تبلیغاتی را سفارش دهید، بهتر است قبل از خرید در تابلوی انتخابی بهترین مشاوره را انتخاب کنید. تابلوسازی سایت سلکو دریافت کنید. همچنین بهتر است به برندی مراجعه کنید که گارانتی کیفیت و دوام محصول داشته باشید. به این صورت می توانید با خیال آسوده یک تابلوی تبلیغاتی با کیفیت ایده آل را تهیه و سفارش دهید. بهترین تابلو به مشتری مشتری و رونق یافتن کسب و کار شما می باشد.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!