احتمالاً برای شما هم شرایطی وجود دارد که دوست داشتید از سایتخریدهای خارجی را انجام دهید یا به هر نحوی قصد انجام دهید تراکنش آرزوی را داشت، اما با توجه به تحریمهای صورت گرفته چنین کاری را انجام دهید. در حال حاضر کسب و کارها و افراد بسیار زیادی هستند که درآمد دارندهای بین المللی به دست میارائه و از این طریق می تواند بسیار خوبی را برای رقم بزنند. اما شاید برایتان سوال باشد که این افراد چگونه می باشندجهانی درآمد دلاری که به دست میرا به ریال تبدیل کنند. برای نقد کردن ارزی راههای پیش روی این افراد وجود دارد که آن راها میهر کدام از این راهها را و به هدف نهایی خود برسند، اما با توجه به اینکه کاربران عادی نمی توانندنتیجه از چنین خدماتی بهرهمند شوند، نیاز است تا از سایتهای واسطی برای این کار استفاده می کنند تا درآمدی که در سایت دارندهای خارجی به دست میارائه را در ایران تحویل بگیرید.

سایت ارائه دهنده خدمات پرداخت نوین پرداخت یکی از گزینه هاهای مناسبی است که از فریلنسر زیاد استها و کسب و کارها برای نقد کردن ارزی خود از آن استفاده می کنمکنند. این وبسایت مزه خدمات خود را در اختیار کاربران بسیار زیادی قرار می دهد و در کنار آن وجود برخی از کاربران باعث می شود تا کاربران از آن استفاده بیشتری کنند.. به‌طور مثال در تمام سایت خدماتی که از این مجموعه دریافت می کنندکنید، نرخ کارمزد بسیار کم از شما دریافت می کنیدشود که همین موضوع به‌عنوان یکی از مزیتهای بزرگ نوین می شناسدشود.

خدمات ارزی نوین پرداخت

تا به اینجا توضیح مختصری از اینکه نوین پرداخت می شودمی تواند چه کمکی به شما کند را ارائه کرده و در این بخش نوبت به معرفی خدمات می پردازدمی رسد که این مجموعه دراختیار کاربران خود قرار می دهددهد. شما میبرای هر کدام از خدمات پرداخت، انتقال و انتقال یا نقد کردن درامد ارزی خود از خدمات این مجموعه بهره می برد. در ادامه به توضیح هر کدام از خدمات میپردازیم که توسط این مجموعه ارائه می شودمی شوند.

وب مانی

وب مانی

یکی از خدمات مجموعه نوین پرداخت، افتتاح حساب و ثبت نام در وب مانی است و شما میبا استفاده از خریدهای اینترنتی خود را به‌سادگی انجام دهید و نیازی به داشتن حساب بانکی بین‌المللی و کارت دارید.های معتبر بین المللی بدون حضور باشید. وبمانی کاربردهای بسیار زیاد برای شما دارد که میبرای افتتاح شارژ حساب وب مانی یا نقد کردن آن از خدمات نوین استفاده کنید. تمام این کارها با کمترین کارمزد ممکن است انجام شودشود که بسیار به صرفه استتر خواهد بود.

پرفکت مانی

پرفکت مانی

پرفکت مانی یکی از پرکاربردترین سایتپرداخت آنلاین است که بسیاری از کاربران در ایران از آن استفاده می کنندکنند. در واقع چون پرفکت مانی دسترسی کاربران ایرانی برای استفاده از خدمات خود را محدود، محبوبیت بسیاری در بین کاربران ایرانی دارد.. تمام خدمات مربوط به پرفکت مانی اعم از افتتاح حساب، انتقال پول، نقد کردن ارزی، خرید ووچر پرفکت مانی یا پرداخت هزینه آزمون با استفاده از پرفکت مانی، توسط مجموعه نوین پرداخت می شودشود و میاز تمامی این خدمات بهره برداری.

پرداخت هزینه آزمون

افراد بسیار زیادی دارند که قصد دارند در خارج از کشور به تحصیل خود ادامه دهند و برای این کار نیاز به مراحل اولیه را دارند که در بسیاری از این مراحل نیاز به پرداخت داشته باشند.های بین همه دارند. یکی از مراحلی که این دانشجویان باید طی کنند گذراندن آزمونزبان انگلیسی است که برای ثبت نام در این آزمونها نیاز به پرداخت ارزی دارند. نوین پرداخت بستری را برای این دانشجویان فراهم کرده است که آن راها به‌راحتی و با کمترین هزینه، امکان ثبت نام در آزمون را دارندهای بین‌المللی را داشته باشند. این موضوع یکی از دغدغه های همیشه استهای مهم برای دانشجویان به حساب میآید که نمیپرداخت پرداختهای آرزوی خود را انجام دهند و امکان ثبت نام در آزمون یا دانشگاه مورد نظر را ندارند. در خدماتی که نوین پرداخت دراختیار کاربران خود قرار می دهددهد، دانشجویان میامکان ثبت نام در آزمونهای زیر را با استفاده از خدمات پرداخت نوین پرداخت داشته باشند.

ثبت نام آزمون تافل تافل

ثبت نام آزمون GRE

ثبت نام آزمون USMLE

ثبت نام آزمون ارزیابی WES

ثبت نام آزمون CFA

پی پال

مطمئناً شما هم نام پی پال را زیاد شنیده اید و میمشاهده که این سرویس محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران در سراسر جهان دارد. پی پال به‌عنوان یک کیف پول آنلاین و یک واسط بین فروش و فروشندگان کالا و خدمات محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران دارد و این محبوبیت در بین کاربران ایرانی نیز وجود دارد و آن را دارد.ها توان دارند تا از این سرویس برای پرداخت یا انتقال و انتقالات ارزی خود استفاده کنند.

نوین پرداخت خدمات متنوع را در مورد حساب پی پال دراختیار کاربران خود قرار می دهددهد و سعی کرده تا به آنکمک کند که به‌راحتی امکان افتتاح حساب پی پال اوریفای را داشته باشد و در کنار آن در هر زمانی حساب پی پال خود را شارژ کند.. شما میامکان افتتاح حساب پی پال، شارژ حساب پی پال، پرداخت آنلاین با پی پال، نقدینگ پی پال، انتقال پول و خرید کالا با پی پال از خدمات نوین پرداخت کنید..

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!