خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

مبلمان فضای باز و میز و صندلی مخصوص فضای باز ( باغی ) به نوع خاصی از مبلمان یا میز و صندلی گفته می شود که به صورت کاملا اختصاصی برای استفاده در محیط های باز طراحی شده است! به طور مثال اینگونه محصولات برای استفاده عالی در حیاط ویلا، تراس خانه ها، استفاده در باغ ها و… هستند، موادی که در ساخت این گونه مبلمان و میز و صندلی های باغی استفاده می شود مواد خاص و عالی است که باعث ایجاد محصول نظر می شود. ویژگی های محیطی یک فضای باز مثل نور خورشید، هوا و باران، وجود باکتری و باکتری های مختلف و… مقاوم باشد.

ویژگی های مبلمان فضای باز و میز و صندلی باغی!

عموم محصولات فضای باز از دو قسمت تشکیل شده اند: 1- بدنه 2- الیاف تشکیل دهنده، یک میز و صندلی باغی یا مبلمان فضای باز با کیفیت باید دارای بدنه مقاوم باشد، همه بدنه ها از مبلمان فضای باز از فلزات تقویت شده اند. ساخته شده است! به همین خاطر معمولاً این گونه محصولات مقاومت و استحکام بالایی دارند و مانند سایر مدل های بی کیفیت مبلمان یا میز و صندلی باغی به هیچ عنوان بعد از مدتی استفاده می شود که خمیدگی یا آسیب دیدن بدنه نمی شود!

همچنین در بسیاری از مدل ها بر روی این ساختار و فریم تجهیزات خاص، الیاف می گیرند که هم باعث زیبایی این گونه محصولات می شوند و هم مقاومت آن ها را در شرایط مناسب آب و هوای مختلف افزایش می دهند، به عنوان مثال در بسیاری از این گونه محصولات الیافی. به نام «رتن» توسط متخصصین و هنرمندان بر روی این فلزی «بافته» می شود و به همین خاطر است که در نگاه اول ساختارها از این گونه محصولات به شکل «حصری» به نظر می رسد، بهتر است به ذکر است که بعد از بدن. الیاف مورد نظر بر روی بدنه بافته شدند، جهت مقاومت بیشتر توسط دستگاه های خاص پرس می شوند تا یکپارچه تر به نظر برسند، در نتیجه با ترکیب یک بدنه ماشینی عالی به همراه الیاف مخصوص، مبلمان و میز و وسایل منزل که ویژگی تولید می کند. های وجود دارد که در ادامه به آن ها میپردازیم، به طور کلی ویژگی های مبلمان و میز و فضای باز عبارت است از:

  • ضد آب و هوا
  • ضد اشعه خورشید و گرما
  • ضد قارچ و باکتری
  • غیر سمی بودن مواد مورد استفاده قرار می گیرد
  • ضد الکتریسیته ساکن

به خاطر همین ویژگی های مبلمان و میز و صندلی های فضای باز است که این نوع محصولات تبدیل به گزینه ای بسیار عالی برای استفاده در باغ ها، ویلا ها، تراس ها و… شده اند، در ایران نیز ارائه دهندگانی دارند که در آن وجود دارند. زمینه ارائه محصولات فضای باز فعال هستند، در ادامه میخواهیم شما را با بهترین ارائه دهنده مبلمان فضای باز در ایران آشنا کنیم.

1- برند دکو رز

گروه دکو رز یکی از اولین و برترین تامین کنندگان مبلمان و میز و مکان فضای باز در ایران است، محصولات ساخته شده توسط گروه دکو رز کیفیت بسیار بالایی دارند و البته طبیعتا قیمت های آن نیز نسبت به سایر محصولات برندهای دیگر است. همچنین محصولات مجموعه دکو رز همان طور که در بالا نیز به توضیح آن پرداخت از دو بخش بدنه شرکتی و الیاف “رتن” ساخته شده اند که به همین خاطر کیفیت بسیار خوب و قابل قبولی دارند.

گروه دکو رز در زمینه تولید انواع میز و صندلی باغی، مبلمان فضای باز، تاب آویز و تخت آفتاب فعال است، همچنین کلیه محصولات برند دکو رز دارای 2 سال گارانتی معتبر است و مجموعه دکو رز این تضمین را ارائه می دهد که در تصویری کوچک. اگر به دنبال خرید محصولات مخصوص فضای باز هستید، گروه دکو رز می تواند یکی از بهترین گزینه های ممکن برای شما باشد!

2- برند باغچین

گروه تولیدی باغچین یکی از برندهایی است که با وجود سابقه کم تر نسبت به سایر ارائه دهندگان، پیشرفت بسیار خوبی داشته است! همچنین جالب است که در تهیه مبلمان باغی ساخت کشور خارج از ایران نیز می توانید به مجموعه باغچین مراجعه کنید. و هم در زمینه تولید نمونه های با کیفیت محصولات باغی فعال است.

3- برند کنزی

برند کنزی نیز یکی از مشهورترین و قدیمی ترین ارائه دهندگان مبلمان فضای باز در ایران است، این مجموعه از سال 1389 به صورت حرفه ای در زمینه تولید و تولید مبلمان لوکس و با کیفیت فضای باز کار خود را آغاز کرده است، محصولات گروه کنزی نیز می باشد. برندهای تجاری دکو رز که در بالا به معرفی آن پرداختیم کیفیت بسیار خوبی دارند و طبیعتا به دلیل استفاده از متریال بسیار با کیفیت، قیمت آن ها نیز به نسبت قیمت سایر تامین کنندگان مبلمان فضای باز بالاتر است.

تامین کنندگان میز و صندلی باغی در ایران

محصولات گروه کنزی به دلیل کیفیت بسیار عالی و قابل توجهی هستند که حتی مورد توجه مشتریان خارجی قرار می گیرند و محصولات گروه کنزی خود را به سایر کشورها نیز صادر می کند، یکی از نکات مجموعه کنزی طراحی های فوق العاده و ظرافت بکار رفته است. در ساخت محصولات این مجموعه، اگر به کیفیت و همچنین ظاهر مبلمان و میز و مکان باغی میدهید، گروه کنزی خیلی خوبی برای شما انتخاب می کند.

4- برند صنیع کار

قدیمی ترین برند موجود در این لیست “صنیع کار” است، این برند در سال 1350 در زمینه تولید انواع میز و صندلی های باغی و رستورانی فعال است و همچنین توجه ویژه ای به تولید مبلمان و میز و فضای داخلی باز دارد، محصولات تولید می شود. توسط این برند، هم قیمت های بسیار خوبی دارند و هم کیفیت عالی! کلیه محصولات باغی این برند به نحوی ساخته شده اند که در شرایط برابر مختلف و هوایی مقاوم باشند و کاربر آب در هر محیطی از آن استفاده کند! همچنین جدا از میز و صندلی های حصیری، برند صنیع کار در زمینه میز و صندلی های فلزی نیز فعال است و محصولات بسیار زیبا و با کیفیتی را تولید و عرضه می کند.

5- برند آلاچیق

برند آلاچیق نیز از قدیمی ترین برندهایی است که از سال 1385 شروع به فعالیت در این زمینه می کند و خود را اولین تولید کننده مبلمان تخصصی مبلمان در ایران معرفی می کند، یکی از بهترین برندهای آلاچیق، توجه به طراحی و زیبایی محصولات است. به طوری که طراحی و زیبایی محصولات فضای باز تولید شده توسط این مجموعه همیشه در حد طراحی بهترین ارائه دهنده مبلمان فضای باز در جهان است! برند آلاچیق در زمینه تولید انواع مبلمان و میز و صندلی باغی، تاب آویز، تخت آفتاب، چتر و سایبان و… فعال است، قیمت محصولات این برند نیز با توجه به کیفیت هایی که بسیار مناسب هستند.

6- برند بورنووی

انواع میز و صندلی باغی و مبلمان فضای باز

محصولات تولید شده توسط این برند از نظر شباهت و کیفیت تا حد زیادی شبیه محصولات گروه دکو رز هستند! اما به نسبت محصولات گروه دکو رز دو ویژگی بهتر دارند: 1- ضد شعله (Flame Retardant) 2- دوست دار محیط زیست (Eco-Friendly)؛ این یعنی ساختار محصولات این برند به صورت تصویری است که آتش نمیگیرند و همین امر باعث امن تر شدن می شود. محصولات گروه بورنووی می شود، از طرف دیگر الیاف استفاده شده در محصولات گروه برنووی کاملا قابل بازیافت هستند و هیچ گونه گاز سمی که به محیط زیست آسیب می رساند را از خود متصاعد نمی کند.

کدام یک از ارائه دهندگان مبلمان فضای باز بهتر است؟

هر یک از ارائه دهندگانی که به آن ها اشاره می کنند بهترین و حرفه ای ترین ارائه دهندگان محصولات فضای باز در ایران هستند و نمی توانم به قاطعیت بگویم که مثلاً این برند بر آن یکی برتری دارد، اگر به دنبال خرید مبلمان و میز باشید. مکان فضای باز تولیدی که برندهای خارجی را تولید می کند می توانید به برندهای باغچین و کنزی مراجعه کنید، اگر به دنبال فضای باز لوکس هستید، گزینه های مناسبی هستند و اگر به دنبال خرید محصولات فضای باز با قیمت بسیار هستند. مناسب برندهای آلاچیق و صنیع کار از گزینه های خوب برای شما هستند!

همچنین لازم به ذکر است هر کدام از برندهایی که در بالا به آن اشاره می کنند دارای تنوعی از انواع مبلمان و میز و فضای باز هستند که می توانید بودجه و فضای محیطی خود را، مدل مناسب خود را انتخاب کنید. خرید کنید! به طور مثال اگر می خواهید برای محیط تراس خانه خود را یک ست فضای باز تهیه کنید و فضای کافی در اختیار می توانید به دو نفری که فضای کمی را اِشغال می کنند بروید! و به عبارت دیگر مدل های مختلف از ست های مبلمان و میز و صندلی باغی وجود دارد که می تواند برای شما مناسب باشد.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

مستر بلیط